ایتالیا شیوع کروناویروس گسترش جنوب, تلفات به 11

یک توریست از لومباردی بدترین منطقه آسیب دیده شد که مبتلا به این بیماری در حالی که در تعطیلات در سیسیل و مناطق توسکانی و Liguria هر دو گزارش خود را در مورد اول است.

ایتالیایی ها و یا افرادی که به تازگی بازدید شمال کشور آزمایش مثبت در اسپانیا و اتریش و سوئیس و کرواسی و رومانی در روز سه شنبه نشان میدهد که تا چه حد و سریع این بیماری می تواند گسترش.

تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 322 از 229 روز دوشنبه با اکثریت قریب به اتفاق از لومباردی و ونتو اقتصادی نیروگاه کشور است که شامل سرمایه مالی میلان و کانون گردشگری ونیز.

چهار مرگ و میر اعلام شد و در این دو منطقه و دو مرد و دو زن جوانترین آنها بود 76. تمام کسانی که فوت کرده اند پس از شعله ور شدن به نور در روز جمعه نیز افراد مسن و مبتلا به مشکلات اساسی.

به عنوان یک نوار از کشورهای اتحادیه اروپا توصیه کرد شهروندان خود را به بازدید از شمال ایتالیا, وزیر امور خارجه Luigi Di Maio گفت که در دیدار با سفرای خارجی در رم به توضیح پیشرفت شیوع و اقدامات انجام شده برای مقابله با آن است.

وزرای بهداشت از کشورهای همسایه ملاقات در پایتخت ایتالیا برای بحث در مورد بحران و اخراج برخی از تماس های نزدیک به مرز.

“ما توافق کرده اند برای حفظ مرزهای باز و بسته شدن مرزهای خواهد بود نامتناسب و بی اثر و اندازه گیری, در این زمان,”, ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت.

حملات سیاسی

یک آتش بس شکننده بین ایتالیا احزاب سیاسی سقوط روز دوشنبه پس از نخست وزیر جوزپه کونته پیشنهاد قصور در یک بیمارستان در لومباردی ممکن است سوخت شیوع.

کونته گفت: بیمارستان حال به دنبال پروتکل صحیح “و این کمک را به گسترش” و او ممکن است در نظر گرفتن خروج برخی از قدرت منطقه ای بیش از سیاست های بهداشتی.

جناح راست اپوزیسیون لیگ, پارتی, اجرا می شود که هر دو لومباردی و ونتو, با عصبانیت واکنش نشان داد.

پایین تر از آن خانه رهبر ریکاردو Molinari گفت: کونته عبارت بودند “تقریبا فاشیستی” در حالی که لیگ را اقتصاد سخنگوی کلودیو Borghi به نام برتر “یک رسوایی برای این کشور”.

لومباردی فرماندار Attilio فنتنا متهم کونته از “ناامیدی استراتژی”.

با این حال سازمان بهداشت جهانی که با ارسال یک ماموریت به رم ستایش ایتالیا تلاش در سرکوب شیوع.

“اقدامات انجام شده توسط دولت ایتالیا و یا منطقه ای دولت شده است بسیار قوی و به احتمال زیاد باید کمک های حاوی این ویروس به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: در ژنو است.

به عنوان اقتصاددانان هشدار داده است که شیوع این بیماری در ایتالیا احتمالا نکته آن رکود اقتصاد یک مقام ارشد گفت که دولت ممکن است نیاز به درخواست اتحادیه اروپا برای ارائه راه گریز در بودجه آن اهداف است.

“منابع وجود دارد اتحادیه اروپا می تواند به ما در رابطه با وقایع اقتصادی است که می تواند به کاهش تولید ناخالص داخلی بطور قابل توجهی” معاون وزیر اقتصاد لورا کاستلی گفت RAI radio.

ایتالیا متناسب بالاترین بدهی در منطقه یورو پس از یونان و در تلاش برای دیدار با بلوک سخت قرض گرفتن قوانین است.

کونته هشدار داد که اقتصادی خرید اینترنتی می تواند “بسیار قوی” اما همچنین گفت که او با اعتماد به نفس سرایت خواهد آمد تحت کنترل به زودی.

وی با تمجید ایتالیا خدمات بهداشت با عنوان “در میان کارآمد ترین و جدی در جهان” و خواست گردشگران خارجی برای بازدید نگه دارید.

“ایتالیا یک کشور امن برای سفر و گردشگری, احتمالا امن تر از بسیاری دیگر,” او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de