برلین — این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان به طور فزاینده ای تلخ تلفات شنبه در آمریکا و اروپا تولید سرسام آور caseloads در نیویورک و ایتالیا و تنظیم کردن جان تقلا برای راه اندازی هزاران اضافی تخت بیمارستان در کنوانسیون مراکز و محیط های دانشگاهی.

ایتالیا در قلب اروپای غربی وحشی شیوع اعلام کرد 793 جدید مرگ و میر و 6,557 موارد جدید. بیش از 60 درصد از آخرین مرگ و میر رخ داده است در شمال منطقه لمباردی, که در آن بیمارستان شده اند وضعیتی وخیم تخت های مراقبت ويژه سخت برای پیدا کردن و ماسک در تامین کوتاه مدت. ایتالیا دیده می شود در مجموع 53,578 موارد کلی و جدید را افزایش می دهد آمده نزدیک به دو هفته به یک ملی مستند.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: مقامات دولتی بودند کشاورزی جهان به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی به عنوان تایید coronavirus موارد افزایش یافت و بالای 10000 در سطح ایالت. دولت در حال بررسی چهار مکان های ممکن برای موقت بیمارستان خواهد بود که توسط سپاه مهندسان ارتش. فرماندار همچنین گفت: 1 میلیون N-95 ماسک در حال ارسال به شهر نیویورک با یکی دیگر از 500,000 ماسک رفتن به لانگ آیلند است. او همچنین در تلاش برای پیدا کردن یک تامین کننده برای بیشتر لباس و پوشاک شرکت ها در حال تبدیل به ماسک.

“همه چیز را که می تواند انجام شود در حال انجام است,” او گفت: “ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.”

نیویورک دیده است در مورد 10,400 coronavirus موارد و حدود 1600 نفر در بیمارستان بستری است. گسترش به سرعت در حال پیشرفت ویروس تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان و سه ایالت آمریکا با یک ترکیب جمعیت 70 میلیون در حال حرکت به محدود کردن ساکنان به خانه های خود برای جلوگیری از گسترش آن. کالیفرنیا شروع به محدود کردن ساکنان جمعه و نیویورک و ایلینوی شد به دنبال این آخر هفته. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

تقریبا یک هفته به تنگ محدودیت در حرکت و بسته شدن بسیاری از مغازه ها در اسپانیا پلیس تشدید تلاش های خود را برای به اجرا درآوردن سلول قوانین با جریمه و اضافی گشت برای جلوگیری شهرستان ساکنان با خانه دوم در کشور از خروج از شهر برای تعطیلات آخر هفته.

اسپانیا در حال حاضر سومین شماره از عفونت در سراسر جهان است. در روز شنبه این گزارش تقریبا از 5000 مورد جدید در روز گذشته, آوردن مجموع به حدود 25,000. مرگ و میر افزایش به 1,326 از 1,002 جمعه.

به عنوان بیمارستان ها و آسایشگاه ها دست و پنجه نرم زیر بار این ویروس شیوع اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به حد خود و هشدار داد که آنها انتظار عفونت به ادامه افزایش قبل از اقدامات لازم برای معکوس کردن روند یک اثر.

ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز کنوانسیون در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

دکتر اولگا jeff sanders که درمان قربانیان 2004 جهادی بمب گذاری در مادرید که به کشته شدن نزدیک به 200 نفر و زخمی شدن چند بار بیشتر گفت: هیچ چیز آماده او را برای ملی سلامت فاجعه ای است که اسپانیا در حال حاضر پایدار.

“من شده اند از طریق بسیاری از مواقع او گفت:” از مرکزی شهر گوادالاخارا که در آن او کار می کند در یک بیمارستان دولتی. “اما هیچ چیز مثل این.”

“اگر ما در حفظ و دیدن روزانه را افزایش می دهد از 23 درصد این نمی تواند تجربه بسیار طولانی” jeff sanders گفت. “ما در حال دو برابر شدن تا ما شیفت. ما باید استراتژی به قطع در آن وجود دارد در این هفته اما فراتر از آن است که ما نیاز به بهبود وضعیت چون ما حرفه ای در حال تحمل فشار زیادی از جمله احساسی است.”

در آلمان در جنوب ایالت بایرن مربع شهر خالی شد. کبوتر بیشتر مردم در لندن معمولا شلوغ میدان ترافالگار و میدان لستر یک روز پس از دولت بریتانیا دستور تعطیلی همه, میله, رستوران ها, سینما و جاهای دیگر که در آن مردم جمع.

اما خریداران هنوز هم رفتند به بازارهای خیابانی در هر دو کشور در یک نشانه آن است که محدودیت بودند که تفسیر در یک چهل تکه مد.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ثبت شده در آفریقا افزایش یافت, بالاتر از 1000 شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد است.

تقریبا 287,000 موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 11,900 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 89,000 مردم بهبود یافته اند.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

مقامات در بسیاری از کشورهای در حال از جان گذشته برای جلوگیری از — و یا حداقل در حد — از تکرار آنچه اتفاق افتاده در چین و جنوب اروپا است. Coronavirus شیوع ضعف خدمات پزشکی در مرکزی چین در شهر ووهان در اوایل این سال و در حال حاضر هل دادن آنها را به حد در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

ایتالیا صعودی مورد تعداد نا امید مقامات بهداشتی. اظهارات مقامات در اوایل در شیوع را مطرح کرده و امیدوار است که عفونت های جدید ممکن است به زودی شروع به رها کردن. اما روز جمعه گزارش مسئولین بیشتر رکورد را افزایش می دهد, با 5,986 موارد جدید و 627 جدید مرگ و میر. این کشور که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 47,021 موارد و 4,032 مرده است.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza به نام بزرگ “اتحاد” بین شهروندان و نهادهای گفت: “آنچه مهم تر است و رفتار هر فرد است.” جوزپه سالا شهردار میلان سرمایه از سخت ترین زده منطقه لومباردی سعی در تجمع شهر 1.4 میلیون نفر از شهروندان به tweeting که “در حال حاضر ما درک این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

آلمان در جنوب غربی ایالت بادن-ورتمبرگ در روز شنبه ارائه شده به بيماران از همسایه منطقه آلزاس است که مبارزه با افزایش عفونت های طاقت فرسا بیمارستان.

بریتانیا هنوز هم نشدم پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش ویروس اما این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking. دولت بودجه خدمات بهداشت ملی در حدود 4,000 مراقبت بحرانی تخت و برخی از 5000 هواکش و مقامات می گویند که به مراتب کمتر از مورد نیاز خواهد بود به عنوان تعدادی از موارد خوشه در هفته های آینده. بریتانیا که ثبت 3,983 تایید موارد COVID-19 و 177 مرگ و میر در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

کارگران در نزدیکی مسکو در حال عجله برای ساخت یک درمانگاه برای درمان صدها نفر از coronavirus بیماران به روسیه آماده برای یک موج از عفونت. پلاکارد در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی ساخته شده اند در نزدیکی سایت با یک نمایش شهردار سرگئی سوبیانین با اشاره به بیننده و شعار “سازندگان — دقیقه بشمارید!”

چین شده است ارسال کمک به چندین کشور اروپایی ترویج آن تخصص و تجربه به دست آمده از مبارزه با شیوع این بیماری در خانه. هوایی چین به پرواز حامل 18 تن از تجهیزات پزشکی از جمله صدها نفر از هزاران نفر از فولاد و حفاظت از ماسک فرود در یونان سرمایه, آتن, صبح روز شنبه.

به عنوان همه گیر کاسته است در آسیا چین و سایر نقاط منطقه در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از واردات موارد از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر.

چین گزارش روز شنبه که آن سرزمین اصلی تا به حال هیچ خانه جدید-رشد مورد از این بیماری برای سومین مستقیم بعد اما 41 وارداتی آنهایی که در گذشته دوره 24 ساعته.

محدودیت در حرکت هستند کاسته شود به تدریج در چین آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد بدون آوردن این بیماری است. مقامات در ووهان هستند اجازه سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی و برخی دیگر از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر اگر آنها در مناطق با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

در ایالات متحده محدودیت در حرکت اثر را روز شنبه در ایالت ایلینوی و جمعه در نیویورک است. همه کارگران در غیرضروری کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه ها و مجالس با هر اندازه ممنوع در نیویورک است. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کارهای مهم مانند خرید مواد غذایی و پزشکی و ورزش.

این مستندات در کالیفرنیا و کشورهای دیگر فرستاده بازارهای سهام غلت دوباره. وال استریت بود و بدترین حالت آن هفته پس از بحران مالی 2008 با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 900 امتیاز و پایین 17% برای هفته.

یک ملوان نیروی دریایی اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا ستاد فرماندهی مرکزی در فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: بیش از 220,000 آمریکایی ها شده اند به نمایش در فرودگاه در حالی که بازگشت به ایالات متحده از coronavirus کشورها را تحت تاثیر قرار.

ماشین ساز اولی گفت: تعطیل کردن یک مجموعه تولیدی در کارولینای جنوبی از آوریل 3 تا 19 و نیسان گفت: این امر تعلیق تولید خودرو در دو مکزیکی مجمع گیاهان از چهارشنبه آینده از طریق مارس 14. تولید خودرو از سر گرفته است و در چین اما فقط تا حدی.

ترکیه بیش از سه برابر تعداد کشورهایی که پروازها شده است به حالت تعلیق تا 68 به عنوان مقامات ممنوع پیک نیک, کباب کردن و ارسال کردن تجمعات برای سربازان جدید.

مقامات در قبرس تبدیل به دور یک قایق حامل حدود 100 مهاجر با استناد به بخشنامه دولت مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع خارجی به جلوگیری از گسترش coronavirus.

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو اعلام کرد جمعه شب که همه مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن در خانه های خود را برای سه هفته به شروع روز سه شنبه. پرو و اکوادور و ونزوئلا در حال حاضر در مستند.

برخی از امداد رسانی به مادرید سورو اوچوا بیمارستان در روز شنبه زمانی که یک ارتش واحد اورژانس وارد به 15 نفر به یک بیمارستان نظامی در مرکز کنوانسیون در پایتخت.

در غیر این صورت این بیمارستان در حال کار بیش از ظرفیت و دریافت کمک از جامعه محلی: آموزشی مرکز اهدا یک بار از ماسک و دستکش. یک گروه از طرفداران فوتبال باشگاه آورده و صدها بطری آب.

برای بیمارستان سخنگوی جرگه ریورا به همان اندازه مهم است که پشتیبانی که شهروندان عادی در حال نشان دادن سلامت کشور کارگران هر شب در 8 p. m. هنگامی که اسپانیایی ها خود را به باز کردن پنجره ها و تحسین فریاد, فلش, چراغ, و گاهی اوقات انفجار موسیقی برای نشان دادن قدردانی خود را برای تلاش های خود را.

“برای ما آن است که افزایش آدرنالین برای ما روحیه” ریورا گفت: از محل کار. “آن را می گوید که ما همه در این با هم کار برای دریافت از طریق این اورژانس و بهبود زندگی ما است.”

——

آسوشیتد پرس نویسنده جوزف ویلسون در بارسلونا و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de