ایتالیا در صدر 9,000 coronavirus, مرگ و میر, سبقت چین در موارد

ایتالیا اولین کشور غربی برای معرفی swingeing محدودیت در جنبش پس از کشف وقوع پنج هفته پیش. آن را سخت تر کرده و آنها را هفته به هفته ممنوع کردن همه غیر ضروری فعالیت حداقل تا جمعه بعدی.

در عین حال تنها در ایالات متحده در حال حاضر ثبت شده بیشتر موارد در حالی که ایتالیا دچار تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مرگ و میر به هر کشور دیگری است.

“ما نمی رسید اوج و ما نمی گذشت آن” رئیس برتر سلامت سیلویو Brusaferro به خبرنگاران گفت: قبل از این داده ها منتشر شد.

با اینحال او گفت: وجود دارد “نشانه هایی از رکود” در این شماره از عفونت که تضعیف و از قبلی دوره 24 ساعته.

“هنگامی که فرود آغاز می شود, چگونه تند آن بستگی دارد ما رفتار” Brusaferro گفت.

فرانکو Locatelli رئیس شورای ارائه مشاوره به دولت در امور بهداشت و درمان گفت: محدودیت های موجود در حرکت بودند به احتمال زیاد تمدید فراتر از امید برای پایان دادن به تاریخ آوریل 3:

“اگر من تا به حال به تصمیم می گیرید با استفاده از داده ها امروز به اعتقاد من آن اجتناب ناپذیر است این اقدامات طولانی مدت خواهد شد.”

تعداد موارد تایید شده توسط 5,959 روز جمعه به 86,498 مصرف ایتالیا گذشته چین با مرگ و میر در 9,134.

مدرسه خاموش کردن تمدید

مدارس و دانشگاه ها اولین کسانی بودند که مکان تعطیل و بسته شدن در سراسر کشور در 5 مارس. وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت: این بسته را باید تمدید آوریل گذشته 3.

“هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به مدرسه بازگشت تنها زمانی که ما کاملا مطمئن شوید که آن را بی خطر است,” او گفت: شبکه دولتی RAI.

شمال منطقه لومباردی محور در پایتخت مالی میلان به اختصاص 43 درصد از ایتالیا شناخته موارد و 59 درصد از مرگ و میر.

یک بار دیگر شهر برگامو دیدم اکثر موارد جدید روز جمعه – 602 – با میلان در جایگاه دوم با 547. این منطقه به عنوان یک کل شاهد یک شیب خفیف.

“عفونت نرخ در حال رشد است و من فکر می کنم آن است که در مورد به سقوط” گفت: لمباردی فرماندار Attilio فنتنا.

او گفت: آزمایش شد و در حال گسترش با مردم در حال حاضر نیاز به در حال حاضر تنها یک coronavirus علامت به swabbed به جای حداقل دو.

در یک نامه سرگشاده بیش از 300 پزشکان و دانشمندان به نام دولت به آنها اجازه استفاده از خود را در آزمایشگاه به سرعت بالا و تست و شناسایی خفیف و بدون علامت موارد است که در حال حاضر غیر قابل تشخیص است.

در حال حاضر تنها چند متخصص آزمایشگاه در حال بررسی سواب به شدت محدود کردن تعداد آزمون ها و اطلاعات میزان واقعی این بیماری همه گیر.

“در ایتالیا وجود دارد فوق العاده جامعه از محققان که می تواند بلافاصله و به طور قابل توجهی در هزینه های صفر و به زمان وضعیت اضطراری” آنها گفت.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از وزارت بهداشت.

فدراسیون ملی پزشکان و جراحان و ارتودنتیست گفت: 46 از همکاران خود مرده بود که تا کنون بسیاری از آنها پزشکان خانواده در شهرها و شهرهای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de