مرگ و میر افزایش به 2,503 طی 24 ساعت حفاظت مدنی گفت: در حالی که تعداد کل موارد تایید شده افزایش یافته و به 31,506 از قبلی 27,980 – بیشترین تعداد در خارج از چین است.

بحران را تحت فشار قرار دادند بيمارستان به نقطه شکستن در کانون سرایت در شمال ایتالیا و در سمت چپ دیگر مناطق تقلا برای تقویت سلامت خود را به عنوان سیستم های تعدادی از آلوده در سراسر کشور افزایش می یابد.

“لومباردی در نقطه سقوط است. تمام تخت های مراقبت ويژه و ماسک استفاده می شود” گفت: Matteo Salvini سر از لیگ که حزب حاکم ثروتمند منطقه است.

یک برنامه به طور بالقوه خطرناک توسعه است و افزایش موارد در استان میلان توسط 343 در 24 ساعت گذشته به 2,326. 17 درصد افزایش در مقایسه با یک مقدار کوچکتر افزایش 11 ٪ در لومباردی به عنوان یک کل.

این بیماری همه گیر است که تا کنون گرفته شده نسبتا نور تلفات در ایتالیا شهرهای اصلی اما در حال حاضر وجود دارد 964 موارد تایید شده در پرجمعیت سرمایه مالی که تعداد 1.4 میلیون نفر.

لومباردی بهداشت و درمان نیروهای مسلح گفت: آن را حیاتی است که میلان به شدت رعایت تمام محدودیت هایی در جنبش توسط دولت “برای جلوگیری از سرایت رشد بیشتر از حد به شدت در بسیار پرجمعیت منطقه مانند میلان”.

دانشگاه وزیر Gaetano Manfredi گفت: دولت خواهد اجازه دهید این سال فارغ التحصیلان پزشکی شروع به کار برخی از هشت یا نه ماه جلوتر از برنامه و چشم پوشیدن اجباری امتحانات آنها به طور معمول قبل از مقدماتی.

“این به این معنی بلافاصله آزاد را به ملی سلامت سیستم انرژی از حدود 10 ، 000 پزشکان است که اساسی برای مقابله با این کمبود که در کشور ما این است که درد و رنج” او در بیانیه ای گفت.

فارغ التحصیلان ارسال می شود به کار در پزشکان عمومی درمانگاه و در مردم’ خانه آزادی بیشتر همکاران با تجربه که ارسال خواهد شد به سرعت در حال پر کردن بیمارستان.

مراقبت های ویژه بحران

بیش از سه هفته 1,135 مردم نیاز به مراقبت های ویژه در لومباردی در شمال منطقه سخت ترین ضربه. این منطقه تنها 800 تخت های مراقبت ويژه با توجه به این Giacomo Grasselli رئیس واحد مراقبت های ویژه در میلان Policlinico بیمارستان.

مقامات در حال تلاش برای راه اندازی صدها نفر از تخت های مراقبت ويژه در خصوص ایجاد تسهیلات در Fiera Milano مرکز نمایشگاه اما هنوز در انتظار کافی ماسک و پرسنل واجد شرایط است.

نخست وزیر سابق سیلویو برلوسکونی گفت: او خواهد اهدای 10 میلیون یورو (11 میلیون دلار) برای کمک به تجهیز مرکز جدید پیوستن به یک لیست در حال رشد از ثروتمند ایتالیایی ها ارائه بودجه.

در رم نفت عمده انی پرداخت برای چند میلیون یورو تبدیل کوچک و خصوصی کلمبوس بیمارستان به یک مرکز درمان coronavirus بیماران با اولین افراد مبتلا بودن stretchered به واحد در روز دوشنبه.

در جنوا مقامات در حال تبدیل از یک کشتی به یک بیمارستان قایق که آنها امید آماده خواهد شد در روز شنبه.

به دنبال نقشه گسترش بیماری سر از شمال ونتو منطقه اعلام کرد که او را تا سطح شیب دار تعداد آزمایشات انجام شده روزانه به برخی از 11,300 از 3000 در حال حاضر.

“حتی اگر ما پیدا کردن فقط یک مورد مثبت به این معنی که ما باید 10 کمتر عفونت” گفت: لوکا Zaia. “من واقعا نمی مراقبت در مورد بودجه. آن است که کمتر مهم از زندگی ما شهروندان است.”

دولت در هفته گذشته به دستور پتو در سراسر کشور بسته شدن رستوران ها و تقریبا همه مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها گفتن ایتالیایی ها به ماندن در خانه به جز در مواقع اضطراری.

به دنبال اجرای دستور پلیس افزایش یافته و چک خود را با برخی از 172,720 مردم متوقف شده در روز دوشنبه و سوال در مورد اینکه چرا آنها در خارج – پرش از 50% در روز یکشنبه. از کسانی که 7,890 بودند رزرو برای شکستن قانون است.

یک SWG نظرسنجی نشان داد که فقط 3 درصد از مردم فکر می کردند این مستند بیش از حد بود در حالی که 50 درصد بیشتر فکر می تواند انجام شود برای جلوگیری از سرایت. نیز وجود دارد اضطراب برای آینده با بیش از 50 درصد از مردم از ترس آنها شغل خود را از دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو