اما آنها با این وجود انجام آزمایشات پزشکی در طول قرنطینه در داکا Ashkona حج اردوگاه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از خطر شیوع کروناویروس در کشور با توجه به این وزیر.

این سه نفر از جمله دو ایتالیا عودت که مبتلا به کروناویروس — بنگلادش برای اولین بار تایید موارد عفونت — بسیار سالم در حال حاضر گفت: زاهد.

یک امارات پرواز حمل 142 بنگلادش evacuees وارد داکا از رم در روز شنبه. آنها پس از آن گرفته شده به طور مستقیم به Ashkona حج اردوگاه در نزدیکی فرودگاه تحت اقدامات خاص که در آن آنها باقی خواهد ماند و در قرنطینه به مدت 14 روز در خط با وزیر بهداشت به منظور.

موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR بعد نشان داد که هیچ یک از عودت نشان داد که هر گونه نشانه ای از عفونت کروناویروس.

صحبت با خبرنگاران در وزارت بهداشت زاهد گفت: “کسانی که میرم بازگشت همه در سلامت خوب است. هیچ کس بیمار است. آنها هستند که در قرنطینه حج اردوگاه که در آن ما را بررسی سلامت خود را به دیدن اگر هر کسی این ویروس.”

“ما آمده ایم تا بدانید که بسیاری از آنها با سلامت از سر بگذرانند پس از تحت قرنطینه وجود دارد. اگر ما می بینیم که همه سالم و سپس آنها را در قرنطینه می شود و در خانه است.”

مدیر کل خدمات درمانی پروفسور ابوالکلام آزاد گفت: یکی دیگر از 34 اتباع بنگلادش هستند و زنجان به خانه بازگشت از ایتالیا در روز شنبه با 155 بیشتر به آینده را در روز یکشنبه.

پیش از این وزارت بهداشت اعلام کرد در بیانیه ای که تمام ورود مسافران در بنگلادش از کشورها از coronavirus خواهد که به تحت قرنطینه اجباری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو