مرگ و میر افزایش یافته 683 روز چهارشنبه. که کمتر از یک سنبله از 743 روز سه شنبه اما بیش از این مجموع از دو روز گذشته و در جایگاه سوم روزانه شمارش پس از وقوع ظهور در مناطق شمالی در فوریه. 21.

ایتالیا دیده است و بیشتر مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری با آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که 7,503 اند از عفونت در به سختی یک ماه.

شمال منطقه لومباردی تا کنون سخت ترین ضربه را نشان داد که شیب کاهش در تعداد مرگ و میر و عفونت های جدید در روز چهارشنبه بالا بردن امیدوار است که این بیماری همه گیر ممکن است کاهش در اصلی آن کانون.

اما خوش بینی بود خو از هشدارهای جنوبی که در آن سرایت و مرگ و میر به مراتب کمتر گسترده اما به طور پیوسته در حال افزایش و می تواند پایمال کردن یک سرویس بهداشتی است که بسیار کمتر مجهز نسبت به غنی شمالی.

“در این نقطه وجود دارد چشم انداز واقعی است که لمباردی تراژدی است برای تبدیل شدن به جنوب تراژدی” Vincenzo De Luca, رئيس جمهور از منطقه کامپانیا در اطراف ناپل نوشت: در نامه ای سرگشاده به نخست وزیر جوزپه کرد.

“ما در آستانه گسترش عمده ای از عفونت است که ممکن است پایدار,” او گفت: شکایت که دولت مرکزی تا به حال موفق به ارائه کامپانیا با وعده هواکش و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

تا کنون وجود داشته است 74 مرگ و میر در کامپانیا, بدترین آسیب دیده منطقه جنوب. منطقه مرکزی از لاتزیو در اطراف پایتخت رم ثبت نام 95 مرگ و میر.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت به 74,386 از قبلی 69,176 مدنی سازمان حفاظت گفت.

افزایش 7.5 درصد بود که کمترین میزان از شیوع آغاز شد اما تنها به شدت بیمار مردم در حال آزمایش و رئیس سازمان آنجلو Borrelli گفت: در این هفته که تعداد واقعی از عفونت احتمالا 10 برابر کسانی که رسما ثبت شده است.

Borrelli نمی شد در حال حاضر مرسوم کنفرانس خبری برای نشان دادن آخرین آمار و ارقام چرا که او آمد با یک تب در چهار شنبه بود و خود در حال آزمایش برای کوروناویروس.

با ایتالیا در مستند در دو هفته گذشته و اقتصاد خود را بر روی زانو, کونته در روز چهارشنبه وعده داده شده یک دوم بسته محرک در ماه آوریل به ارزش حداقل به اندازه 25 میلیارد یورو ($27.17 میلیارد دلار) او مارس به تصویب رسید.

با تصویب اعتبار در رکورد نخست وزیر در اعتراض به مخالفت با پشت تلاش های دولت و توقف حملات خود را در دست زدن به این بحران تا زمانی که آن را بیش از.

“وجود خواهد داشت یک زمان برای همه چیز, اما در حال حاضر زمان برای عمل و مسئولیت” او گفت: نمایندگان.

یک منبع بالقوه درگیری برای کونته خنثی شد در روز چهارشنبه زمانی که دولت توافق با اتحادیه های کارگری که تا به حال در معرض تهدید حملات از آنجا که آنها می خواستند بیشتر شرکت های توقیف برای محافظت از سلامت کارگران.

کونته توافق برای گسترش بخش های تولید خواهد شد که به طور موقت بسته شده زیرا آنها ضروری به این کشور در زنجیره تامین است. ($1 = 0.9200 یورو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im