در آخرین تلاش نومیدانه برای توقف اپیدمی رم دستور داد که همه کسب و کار باید تا آوریل 3 با استثنا از آن ضروری است برای حفظ این کشور در زنجیره تامین است.

“این سخت ترین بحران در دوره پس از جنگ نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook اضافه کردن “تنها فعالیت های تولید تلقی حیاتی برای تولید ملی اجازه خواهد داشت”.

کونته مشخص نیست که کارخانه ها و کسب و کار در نظر گرفته خواهد شد بسیار مهم برای حفظ کشور رفتن. این انتظار می رود که دولت برای انتشار اضطراری فرمان در یکشنبه جدید سرکوب بلافاصله موثر است.

سوپر مارکت ها و داروخانه های پستی و خدمات بانکی باز باقی خواهد ماند و ضروری خدمات عمومی از جمله حمل و نقل تضمین خواهد شد.

“ما در حال کاهش پایین در کشور تولید موتور اما ما نه توقف آن” کونته گفت.

ایتالیا در روز پنج شنبه پیشی گرفت و چین به عنوان کشور بدترین ضربه بسیار مسری ویروس.

در روز شنبه مرگ و میر شروع به پریدن کرد 793 به 4,825 در بزرگترین افزایش روزانه از سرایت ظهور یک ماه پیش.

گزارش عفونت های رز به 53,578 از 47,021 مدنی سازمان حفاظت گفت. وجود دارد 2,857 مردم در بخش مراقبت های ویژه از 2,655.

لمباردی در شمال ایتالیا منطقه در اطراف میلان است که بدترین تاثیر coronavirus باقی مانده است در یک وضعیت بحرانی با 3,095 مرگ و میر و 25,515 موارد است.

“هیچ عضو اتحادیه اروپا می تواند این تهدید را به تنهایی”

“آنچه همه ما درک می کنیم این است که هیچ دولت عضو می تواند این تهدید را به تنهایی. این ویروس هیچ مرز و اتحادیه اروپا قوی تر است که ما نشان می دهد همبستگی کامل” اتحادیه اروپا و کمیسیون سر Ursula von der Leyen گفت: ایتالیا کوریره دلا سرا ،

اواخر روز جمعه کمیسیون اتحادیه اروپا نقل مکان کرد و به formalise یک توافق با اتحادیه اروپا و وزیران دارایی در 5 مارس به حالت تعلیق در بودجه اتحادیه اروپا قوانین است که حد مجاز استقراض دادن ایتالیا و دیگر دولت ها دست به مبارزه با این بیماری است.

ایتالیا را شکست و برای کاهش بدهی های بزرگ از 134 درصد از تولید ناخالص داخلی به طور معمول کشیده شده اند ملامت از اتحادیه اروپا اجرایی اما von der Leyen گفت: در حال حاضر وجود دارد اولویت های دیگر.

“دولت ایتالیا قادر خواهد بود برای قرار دادن به عنوان مقدار پول به اقتصاد به عنوان مورد نیاز است. بودجه عادی قوانین بدهی قوانین برای مثال اعمال نخواهد شد در این مرحله,” او گفت:.

بروکسل است که انتظار می رود هفته آینده به پرده یک برنامه برای استفاده از منطقه یورو کمک مالی صندوق شناخته شده به عنوان مکانیسم ثبات اروپا (ESM) که می تواند باز کردن فضای مجاز: نامحدود اوراق خرید اوراق قرضه توسط بانک مرکزی اروپا.

“این کار در حال انجام است,” کمیسیون معاون رئیس جمهور Valdis Dombrovskis گفت: در مصاحبه با رادیو فردا.

این مستند اقدامات اعمال شده در ایتالیا و شبیه سازی توسط چند کشور دیگر در اروپا به احتمال زیاد باعث رکود سنگین و زیان کار است.

Dombrovskis گفت: کمیسیون شتاب کار در اتحادیه اروپا گسترده ای طرح برای کمک به بیکاران, برنامه ریزی برای ارائه در سه ماهه چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im