سرانجام در بعد از ظهر شنبه در سراسر کشور از دور تشویق شکست برای پزشکان در پزشکی خط مقدم مبارزه با گسترش اروپا در بدترین شیوع کروناویروس.

“آن را از قلب ما می گویند با تشکر از شما و نشان می دهد که ما می توانیم گذشته گفت:” اما Santachiara و 73 که آمد روی تراس آپارتمان خود در Monteverde بخش از رم به کف زدن با نوه.

ایتالیایی ها باقی می ماند و اساسا تحت بازداشت خانگی به عنوان ملت های اروپا مقابل در مبارزه جهانی علیه coronavirus دستور داده است تا محدودیت فوق العاده ای در جنبش خود را برای جلوگیری از contagions.

همانطور که از شنبه این ویروس تا به حال آلوده بیش از 21,000 ایتالیایی ها و چپ بیش از 1,400 مرده با توجه به ملی مقامات — بدترین عوارض گزارش شده در هر نقطه خارج از چین است. ایتالیا بسته شده است همه مدارس, کافه ها و رستوران ها و جنبش محدود برای هر چیزی غیر از کار بهداشت و درمان و یا تهیه ملزومات است.

اما صدای ناهنجار و خشن فوران بیش خیابان از مردم در خانه های خود را نشان دهنده روح انعطاف پذیری و شوخ طبعی یک ملت رو به بدترین حالت آن ملی اورژانس پس از جنگ جهانی دوم است.

مانند هر بحران ملی این ویروس در معرض نقص از این کشورها آن را تا زده و سخت ترین آن است که آیا رفلکس برای پنهان کاری در چین کمرنگ جلوه دادن بحران در ایران یا اولیه سردرگمی و پراکندگی در پاسخ.

اما به حدی که این یک ویروس است که تلاش می کند مردم را به روح آن نیز نشان داده است که نقاط قوت آن شخصیت های ملی.

در چین میهنی رانندگان کامیون در معرض خطر عفونت را به شدت مورد نیاز مواد غذایی به مردم ووهان مرکز از وقوع. در ایران ویدئوها نشان می دهد پزشکان در تمام اسکراب و ماسک به نگه داشتن ارواح ،

و در ایتالیا, حرکات قدردانی و موسیقی حلقه بالای کشور خالی, خیابان, در حالی که رسانه های اجتماعی خوردها را پر کنید و با تشویق احساساتی و شوخ طبع وب سایت فیلم ها.

جمعه شب در یک ساعت دقیق که مقامات بهداشتی به طور معمول به روز رسانی روزانه تعداد از این کشور را افزایش آلوده و مرده, ایتالیایی ها از جزایر جنوبی به رشته کوه های آلپ سرود ملی را خواندند و بازی ابزار است.

Santachiara در رم در میان آنها بود.

“اینطور نیست که ما maestros,” او گفت: “این یک لحظه شادی که در این لحظه از اضطراب است.”

در وب, یک مرد نشان داد او اختراع جدید یک جلیقه افقی مقوا پره که حفظ فاصله 1 متر از هر کسی در اطراف او.

“سرد” مرد گفت: به دنبال مانند مرکز یک پروانه. “من رفتن به محل کار.”

دیگر هتاک پست ها نشان داد یک طوطی فوق العاده منقار خود را به یک آینه فوق یک “چهارمین روز از قرنطینه” عنوان همسر و پدر ارج چگونه شاد او بود که خانه خود را به عنوان مجادله کودکان غرق صدای او. در یکی دیگر از, یک نوجوان spritzed در برخی از عطر برای راه رفتن به آشپزخانه.

اما در حالی که ایتالیایی ها به دنبال بالابر ملی خلق و خوی وجود دارد بدون شک آن را هنوز هم یکی سنگین.

تصاویری از پرستاران سقوط از خستگی و یا چهره خود را کبود از محکم مهر و موم شده ماسک نیز گسترش در سراسر وب سایت در روزهای اخیر. یک تصویر در گردش به طور گسترده ای در روز شنبه نشان داد یک پرستار cradling شبه جزیره ایتالیا در آغوش او.

پدر و مادر تصاویر ارسال شده از تک شاخ و رنگین کمان کشیده شده توسط کودکان با هشتگ “آن را تمام خواهد شد خوب است.”

این فشار نیز به نظر می رسید به هم بزنید میهن پرستی در کشور است که یک سوء ظن از ناسیونالیسم.

ایتالیایی گزارش رسانه های افزایش فروش پرچم ایتالیا. سرود ملی معمولا محدود به شروع مسابقات فوتبال, پژواک خاموش پلازای دیوار در 6 بعد از ظهر جمعه.

مانند بسیاری از سرودهای آن است که یک رزمی دعوت به قیام و فداکاری در این مورد در برابر امپراتوری اتریش — و برای وحدت پس از قرن ها “منکوب و تمسخر, / چون ما نه یک نفر.”

“اجازه دهید به ما بپیوندید در کوهورت

“ما آماده برای مردن!

“ما آماده برای مردن!

ایتالیا نامیده است!”

“ما ایتالیایی ها و آوازی است که بخشی از فرهنگ ما” گفت: Giorgio Albertini, 51, یک استاد باستان شناسی که کف از بالکن آپارتمان خود در دانشگاه های منطقه از میلان خواستار آن راه “به احساس یک جامعه و مشارکت جمعی و اندوه است.”

روز جمعه او خواند: “اوه Mia Bella Madunina,” سنتی میلانسه آهنگ در مورد شهرستان غرور در حالی که 9 ساله و پسر همراه او را در ویولن.

در ظهر در ورونا روز شنبه, peal, از زنگ کلیسا به راه به کف زدن دست به Cristina Del Fabbro, 53, ایستاده در بالکن کف با دخترش الیسا, 21.

“ما می خواهیم برای تشکر از پزشکان و پرستاران,” او گفت:. “آنها نمی تواند ایمن ماندن در خانه به عنوان کار می کنیم. آنها خسته و نگران, اما آنها اقامت وجود دارد برای کسانی که بیمار و به آنها نیاز دارید.”

همسایه ای که تا به حال بسته یک پرچم به او پنجم-طبقه بالکن فریاد زد: “ما بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان است.”

پزشکان در خط مقدم جبهه به محاصره منطقه لمباردی, هسته از شیوع بیماری در ایتالیا شنیده و قدردانی ایستاده او ابراز احساسات کردند.

“برای ما حمایت از مردم است و بدیهی است که بسیار مهم است” گفت: Fabiano Di Marco رئیس pulmonology در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو, که در آن او را گرفته به خواب ،

“اما حتی بیشتر از آن” او افزود: “این نشان می دهد همبستگی در داخل بیمارستان توسط پزشکان که متوقف به انجام چیزهای دیگر خود را وقف مراقبت از اين بيماران است.”

Davide De Luca, 33, یک خبرنگار کار در منزل در محله چینی ها بخش از میلان به صورت آنلاین روزنامه Il پست گیر کرده سر خود را از پنجره به بیرون جمعه و افزود: برای این کنسرت با خودداری از “Nessun Dorma.” او در نظر گرفته ناگهانی سمفونی “آجر های کوچک در کشور در ساختمان است.”

“ما نشان داد که در این زمان سخت ما را با هم می چسبد,” او گفت:. “ما در یک جامعه نه فقط یک دسته از افراد است.”

ایزابلا Falautano یک مدیر در یک بانک که لعنتی سرود ملی جمعه از یک بلندگو اشاره کرد و از پنجره آپارتمان خود در Testaccio بخش از رم گفت: “حتی اگر ما نمی تواند لرزش دست, حتی اگر ما 20 متر از هم جدا شما هنوز هم می تواند نشان می دهد همبستگی.”

حرفه ای ها رو در عمل بیش از حد.

در فلورانس اپرا تنور Maurizio Marchini serenaded شهرستان. Danilo رسی که نقش اول ویولا در میلان خانه اپرای لا اسکالا, موسیقی بازی از بالکن بود که آراسته با یک بنر که خواندن “اجازه نمی دهد تا ما را.”

Giuliano Sangiorgi, خواننده گروه از گروه Negramaro, بازی های برگزار شده یک کنسرت برای همسایگان خود از بالکن.

در شهر ناپل در بالکن یک آپارتمان مجتمع چکیدن با لباس های شسته شده, شد مراحل برای ساکنان آواز سنتی آهنگ هماهنگ است. در جای دیگر در ناپل یک DJ تنظیم turntables در بالکن و بازی فرانکی والی آهنگ “can’t Take My Eyes off You” به عنوان همسایه خواند و گیتار همراه از پنجره خود را.

در رم Santachiara صرف شنبه آموزش 3 ساله نوه کیار کلمات به ایتالیایی کلاسیک “Azzurro” که ایتالیایی ها را می خوانم امشب.

پدر دختر توسط یک پزشک است که با قرار دادن در ساعت های اضافی و پوشش شیفت به مطمئن شوید که مردم نمی رفتن بدون مراقبت های اولیه. او شده است در دفتر خود که در آن او در یک توستر به گرم کردن مواد غذایی است.

“آنها در حال انجام کار فوق العاده کار” Santachiara گفت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de