رم — این شهر چینی که در آن کروناویروس اولین بار در زمان نگه گزارش جدید وطنی موارد شنبه در حالی که مرگ و میر در ایتالیا آماده شد به پیشی که چین در یک تصویر دراماتیک از چگونگی شیوع بیماری تا چرخد و به سمت اروپا و ایالات متحده است.

در سراسر جهان مرگ و میر رخنه کرد به سمت 10,000 به عنوان تعداد کل عفونت صدر 220,000 از جمله نزدیک به 85,000 افرادی که تا به حال بهبود است.

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ التماس برای مردم به حفظ فاصله خود از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی به عنوان بحران تحت فشار قرار دادند آنها را به دنبال راحتی است.

“وقتی شما کسی را دوست دارم, شما باید به جلوگیری از مصرف آنها را در آغوش او گفت:” در مجلس. “این عقل و این دردناک است; عواقب روانی راه ما زندگی می کنند بسیار نگران کننده — اما آن چیزی که ما باید انجام دهیم.”

ایتالیا یک کشور از 60 میلیون دلار ثبت شده 2,978 مرگ و میر شنبه پس از دیگری 475 نفر کشته شدند. با توجه به اینکه ایتالیا شده است به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, آن را به احتمال زیاد برای رسیدن به چین 3,249 مرده — در یک کشور از 1.4 میلیارد — هنگامی که روز پنجشنبه ارقام منتشر شده در روز پایان.

سازمان ملل و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان است که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده — 87% — بیش از سن 70.

آمریکا مرگ و میر افزایش به 149 درجه اول افراد مسن.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری گفت: ایتالیا نرخ مرگ بالا می توان توضیح داد که در بخشی از تقریبا کل فروپاشی نظام سلامت در برخی از نقاط.

“و پس از آن مردم می میرند که نمی اند و با مداخله به موقع” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد.”

در مجموع 222,642 موارد گزارش شده در سراسر جهان با 9,115 مرگ و میر و 84,506 بهبود با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. گذشته از سالمند و بیمار, اکثر مردم فقط باید خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه.

اسپانیا شده است سخت ترین آمار کشور اروپایی پس از ایتالیا و در مادرید یک هتل چهار ستاره شروع به عنوان عامل موقت بیمارستان برای coronavirus بیماران.

مدیر گروه اجرا می شود که Ayre GH روده بزرگ هتل در توئیتر خود نوشت: “365 اتاق بیشتر برای کمک به پیروزی در جنگ است.” رئال مادرید هتل کسب و کار ارتباط می گوید آن قرار داده شده 40 هتل با اتاق را برای 9,000 مردم در خدمت مادرید منطقه که نزدیک به نیمی از اسپانیا برخی از 17,000 موارد تا کنون.

در لندن به حدود 9 میلیون دلار دولت از مردم خواست اقامت کردن حمل و نقل عمومی به عنوان مقامات در نظر گرفته شده اعمال سخت تر محدودیت های مسافرتی.

انگلیسی ها فروشگاه های زنجیره ای Sainsbury محفوظ ساعت اول پس از خرید برای مشتریان آسیب پذیر یکی از بسیاری از این تلاش ها در سراسر جهان است.

جیم گیبسون, 72, جنوب شرقی لندن گفت که او در بر داشت بسیاری از مواد غذایی وجود دارد در یک “نسبتا” ضربه آزاد” را تجربه کنند. اما او مضطرب است که او تا به حال شده است قادر به دریافت داروی مورد نیاز او برای همسر خود ابراز نگرانی می کند که بریتانیا دولت محافظه کار شده بود و خیلی آهسته در ramping تا آزمون برای ویروس.

“شما نمی تواند به نادیده گرفتن سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل — اگر آنها در اشتباه هستید که دوزخ راست است ؟ … و چیزی که تست,” او گفت:. “اجازه دهید هیچ shilly-shallying.”

در مورد بالا مشخصات میشل Barnier اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد خود را برای آینده روابط با انگلیس پس از مبارزه با تروریسم در اروپا گفت که او تا به حال شده است با آلوده coronavirus.

“من به دنبال تمام دستورالعمل لازم است من تیم” 69 ساله Barnier گفت: در یک صدای جیر جیر. “برای همه کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر و برای همه کسانی که در حال حاضر در انزوا ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

دوشنبه نخستین بار است که چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته نشان داد که هیچ شماره جدید از ژان. 20. اخبار ارائه شده نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شاید یک درس سخت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش آن.

ووهان یک بار بود جایی که هزاران نفر وضع بیمار یا در حال مرگ در عجله ساخته بيمارستان. اما مقامات چینی روز پنجشنبه گفت که تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل وارد شده از خارج از کشور.

“امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت” گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

ووهان شده است تحت سخت مستند از ژانویه تاکنون است.

در حالی که چین گزارش نشده هر مورد جدید در ووهان یا هوبئی آن را ضبط هشت اضافی مرگ و میر.

بازارهای سهام اروپا شد تا تنها کمی پس از ضرر و زیان در آسیا با وجود عظیم 750 میلیارد یورو بسته محرک اقتصادی اعلام کرد یک شبه بانک مرکزی اروپا. نفت کمتر از $21 بشکه در روز شنبه برای اولین بار پس از سال 2002 و کمی افزایش یافت پنج شنبه به $23.

سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

بیشتر مرزهای بسته خروج ده ها هزار نفر از گردشگران تعجب که چگونه آنها را به خانه. در اقیانوسیه و استرالیا و نیوزیلند بسته گردشگران اجازه می دهد تنها شهروندان و ساکنان به بازگشت در حالی که فیجی گزارش اول خود را ویروس مورد نگرانی توسعه در یک منطقه فقیر بهداشت و درمان.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای برنامه ریزی شده به عفو 10,000 بیشتر زندانیان — در میان آنها تعداد نامعلومی از زندانیان سیاسی– به مبارزه با کروناویروس. این کشور که در آن بیش از 1100 نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در حال حاضر منتشر شده 85,000 زندانیان به طور موقت ترک کنند.

در اتریش غربی استان تیرول قرار داده 279 شهرداری تحت قرنطینه در نور تعداد زیادی از عفونت وجود دارد, ممنوعیت هر کسی از خروج از شهرهای کوچک یا روستاها به جز برای رفتن به محل کار.

ایالات متحده و کانادا هر دو بسته مرزهای خود را به همه اما سفر ضروری و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای دفاع از قدرت فوق العاده ای بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که می گذرد بیش از مرز جنوبی به طور غیر قانونی.

روسیه و مکزیک هر یک از گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس است. مکزیک بسته محبوب خود را اعتدال بهاری بازدید از اهرام خورشید و ماه در Teotihuacan.

در ایالات متحده و فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران است.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 9,400 coronavirus موارد و حداقل 149 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن در حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

دانشمندان بر این باورند که تعداد واقعی افراد آلوده در ایالات متحده بالاتر است گزارش از آنجا که بسیاری از موارد خفیف ممکن است رفته اند, به رسمیت شناخته نشده و U. S دیدم تاخیر در ramping تا تست.

——

افزایش گزارش شده از برلین. پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو