میلان — ایتالیایی برتر جوزپه کونته قرار دادن کل کشور در مستند جمعه برای مبارزه با کروناویروس ممنوع اما مهم ترین سفر و قرار دادن نهایی kibosh در گردهمایی های اجتماعی پس از ایتالیایی ها موفق به گرفتن هشدارهای قبلی به قلب میان شاید عفونت.

دو روز پس از اعمال همان اقدامات سختگیرانه در یک چهارم کشور در سخت ضربه شمالی کونته خواست با 60 میلیون ایتالیایی به ماندن در خانه. تنها سفر مجاز خواهد بود برای کار ثابت دلایل برای شرایط بهداشتی و یا دیگر موارد ضرورت.

“عادات ما باید با تغییر, تغییر در حال حاضر. همه ما باید به چیزی برای ایتالیا. زمانی که من صحبت می کنند از ایتالیا, من از صحبت ما عزیزان ما پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر ما” کونته گفت. “ما موفق خواهد شد تنها اگر همه ما همکاری کنند و ما انطباق حق دور به این دقیق تر هنجارهای.”

در سراسر کشور محدودیت های اثر را شنبه تا آوریل 3 و شامل تمدید تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و بستن میخانه ها, رستوران ها و کافه ها در هوای گرگ و میش.

کونته در زمان به وظیفه جوانان است که در ادامه به جمع آوری اجتماعی به عنوان ویروس گسترش و گفت: “این شب زندگی … ما نمی توانیم اجازه می دهد این هر بیشتر.”

ایتالیا ثبت شده 1,807 بیشتر موارد تایید شده که از دوشنبه شب به صورت ملی در کل از 9,172. تعداد مرده در ایتالیا نیز افزایش 97 به 463 — بسیاری از آنها را افراد مسن با بیماری های قبلی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.”

با وجود ثبت بیشترین تعداد موارد خارج از چین به ایتالیا دیده می شود تنها سطحی با رعایت اقدامات با هدف کاهش تماس های اجتماعی از جمله بسته شدن سینما و تئاتر و ممنوعیت طرفداران از بازی های فوتبال. دولت به تدریج گسترش به اصطلاح مناطق قرمز.

محدودیت در حرکت در ابتدا اعمال شده به 11 شهر در شمال ایتالیا با مجموع جمعیت حدود 50000 نفر قبل از اینکه گسترش یکشنبه به تمام لمباردی و 14 استان در مناطق همجوار از ونتو, Piedmont و امیلیا رومانا.

در اولین روز کسب و کار پس از دولت قفل شده است و وسیع در نوار شمالی و سردرگمی حاکم بر است که می تواند به کجا و تحت چه شرایطی دوشنبه.

خیابان در میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی بودند خیلی آرام است. برای اولین بار بازرسی شدند تا در این شهر اصلی ایستگاه قطار به صفحه نمایش مسافران است. مردم در میلان ایستگاه مرکزی شد نیاز به ثبت نام یک پلیس, فرم خود و مدارک و چرا از آنها در سفر بودند.

“تا چند روز پیش در این فکر بود که زنگ خواهد شد در چند هفته ما فقط نیاز به پیروی از قوانین. در حال حاضر ما نیاز به به شهروندان توضیح دهد که وضعیت بسیار جدی ما بیمارستان ها در نقطه ای از سقوط” شهردار لمباردی شهر برگامو, Giorgio گوری گفته تلویزیون دولتی RAI.

مردم گردش در داخل شهر و در این استان قرار گرفتند و به نقطه چک برای اطمینان از آنها به دلایل معتبر بودن. متخلفان را به خطر انداخته تا سه ماه زندان و یا جریمه از 206 یورو ($225).

اوایل روز دوشنبه حفاظت مدنی مقامات تعطیل تمام مناطق اسکی در سراسر کشور پس از یک تلاش برای وسوسه کردن بچه ها که قفل شده است را از مدرسه به دامنه های. که حاکی از پایان دادن به صبر و شکیبایی با مرتب کردن بر اساس wheeling و خرید و فروش است که اغلب تحسین در ایتالیا.

تحت تمدید اقدامات گاه به گاه ماموریت هستند. زمان مفتخر سنت ایتالیایی اسپرسو در کافه گوشه — رفته است. مشتریان در حال حاضر مورد نیاز برای جداول در صورت امکان یکی دورتر از نوار. شب غذا نیز ناپسند; میله در 6 p. m. حتی رفتن به فروشگاه مواد غذایی عمده اعزامی.

صوفیه Celeste یک مادر تنها دو در میلان امیدوار بودم برای جلوگیری از بیرون رفتن برای مواد غذایی با سفارش آنلاین و تحویل برای میلان رزرو جامد تا هفته آینده. “این برای تلفن های موبایل مانند ما نباید همه جا بروم” او گفت:. “من سازماندهی یک شام با دختران پرستار کودک و قرار بود به انجام برخی از خرید اما حتی پس از آن من احساس آن را مخاطره آمیز است.”

او آب-تحویل مرد-که دارای بیماری قلبی — وارد دوشنبه با پوشیدن ماسک. “او گفت: ” من به کار”‘ Celeste بازگو کرد. او کوچک خانواده در انزوا است و پایدار بودن توسط ایمیل از کشیش اهل محله گفت: آنها از دست رفته و توجه داشته باشید از تعلیم و دستور مذهبی, معلم ارسال بچه ها پیام ها و نماز.

مناطق تحت تاثیر این حکم در میان سازنده ترین در ایتالیا. رهبران صنعت نگران ادراک ایجاد شده در خارج از کشور است که همه کسب و کار تعطیل شد و تجاری تحویل از صادرات را نمی توان ساخته شده است.

مدنی سازمان حفاظت تاکید کرد که حمل و نقل تجاری است و نه متاثر از سرکوب.

Sportscar ساز فراری در مودنا استان که در ادامه مستند یکشنبه گفت که تولید شد و در ادامه پس از شرکت “فعال همه اقدامات لازم” اجازه می دهد تا کارکنان به کار نگه دارید. اما در آن اشاره کرد که در ادامه تولید “منوط به تامین کنندگان ما ما با آنها در تماس مداوم.”

Pirelli تایر ساز گفت: وجود خواهد داشت هیچ تاثیر فوری بر آن, ایتالیایی, تولید 7.5 درصد از این گروه در مجموع تقسیم بین یک گیاه در داخل منطقه مهار و یکی خارج. Pirelli گفت که اقدامات احتیاطی گرفته شده برای حفاظت از سلامت کارگران و آن را پیش بینی مسائل مربوط به حمل و نقل کالا.

برای مسافران و مسافران روش در میلان اصلی ایستگاه قطار بودند افزایش قابل توجهی. افسران پلیس در ماسک حمایت جفت نقاب سربازان مسلح بررسی می شود بلیط و مدارک از مردم ورود و خروج.

Patrizia Peluso وارد ایستگاه دوشنبه از پنج روز تعطیلات با کودکان در لاپلند فنلاند. آنها مجبور به تغییر مسیر خود پرواز بازگشت از طریق رم پس از شرکت های هواپیمایی لغو پروازها به مقصد میلان. آنها برداشت ناپل-تورین قطار در رم اتصال دو شهر موضوع را به قرنطینه و در میان چند مسافران برای دریافت کردن در میلان.

قبل از اجازه دادن به آنها در عبور از دروازه سربازان خود را تایید اقامت در میلان و خواسته خود را به دلیل رفت و آمد است.

“من توضیح داد که ما دور بودند در تعطیلات و من مجبور به بازگشت به کار. اگر نه, من نمی خواهد که به عقب می آیند در همه” Peluso گفت.

یک مطالعه شیوع در 25 سال گذشته در فرانسه نشان می دهد که بسته شدن مدارس و حمل و نقل عمومی کمک می کند تا سرعت گسترش ویروس ها است و از لحاظ اقتصادی کارآمد اگر یک بیماری است که به طور قابل توجهی بیشتر و کشنده تر از شایع آنفولانزا به عنوان coronavirus به نظر می رسد گفت: جروم Adda دین پژوهش در دانشگاه Bocconi در میلان.

این بیماری همه گیر او گفت: ثابت خواهد کرد مهم آموزش نه تنها برای حرفه پزشکی اما برای جمعیت عمومی است.

“این یک مبارزه دائمی بین نوع بشر و ویروس ها” Adda گفت. “ما باید به یاد بگیرند که چگونه برای مقابله با این. این اولین بار نیست که ما یک اپیدمی ویروسی و آن را نمی خواهد آخرین.”

——–

بری گزارش از Soave, ایتالیا. آسوشیتد پرس نویسندگان نیکول Winfield و فرانسیس D’Emilio در رم نیز برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو