ایتالیایی, دکتر, توصیف زندگی در خط مقدم از COVID-19 شیوع

تورنتو — یک پزشک ایتالیایی در خط مقدم از COVID-19 شیوع در کشور خود را نشان می دهد کانادا پزشکان هوشیار باقی می ماند وقتی که می آید به تشخیص بیماران.

دکتر جیووانی Guaraldi, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا که با این نسخهها کار در یک بیمارستان است که 30 مورد در حال حاضر گفت: مورد اول در منطقه به درستی تشخیص داده و برای چهار تا پنج روز به دلیل پنومونی باکتریایی است که منجر به چندین بهداشت و درمان کارگران و همچنین آلوده شدن با این ویروس.

این به این دلیل است که Guaraldi نشان می دهد کانادا پزشکان باید باز باقی می ماند به این ایده که نگران بیمار می تواند COVID-19.

“شما نمی توانید رد SARS-CoV-2 عفونت فقط به این دلیل شما باید معاصر پنومونی باکتریایی,” او گفت: CTV News.

“بسیار بسیار توجه در هر صورت از پنومونی بینابینی و هر مورد بهداشت کارگران است که ممکن است توسعه حداقل علائم زیرا در ابتدای اپیدمی شما لازم نیست که اطلاعات در مورد گسترش در داخل کشور خود و بنابراین شما انتظار می رود همه موارد را از خارج از کشور.”

SARS-CoV-2 نام ویروس به آن داده شده توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. COVID-19 بیماری را باعث می شود.

Guaraldi گفت: این ویروس به سرعت در کشور است که آن را مجبور به بسته شدن چندین درمانگاه تخصصی به کارکنان درمان شیوع.

آخرین آمار و ارقام در ایتالیا نشان می دهد بیش از 2,200 موارد مثبت COVID-19 در کشور است که به شدت تست برای این بیماری است. همچنین وجود داشته است 79 مرگ و میر.

Guaraldi گفت: در تجربه خود را درمان عفونت آن عمدتا افراد مسن و به ویژه سالمندان که نشان می دهد بدترین علائم. کسانی که در معرض یک خطر خاص عبارتند از کسانی که با بیماری های قلبی و عروقی مشکلات ریوی و دیابت است. Guaraldi اضافه شده است که او دیده می شود “بسیار کمی” اطفال موارد است.

چه چیزی باعث می شود که حاوی ویروس حتی سخت تر Guaraldi گفته است که برخی از بیماران در بیمارستان می تواند به نظر می رسد اما پس از آن شروع به سرعت در حال نشان دادن علائم است.

Guaraldi اضافه شده است که خوشبختانه اکثر بیماران تنها نشان دادن علائم خفیف و بهبود می یابند در خانه در حالی که داروهای ضد ویروسی در حال آزمایش در چین استفاده می شود در به شدت بیمار بیماران.

پس از کار روز 18 ساعت پس از وقوع در ایتالیا آغاز شد و از 10 روز پیش Guaraldi گفت: او را متوجه برخی از شیوه های مفید کانادایی استخدام می تواند برای رسیدگی به پتانسیل شیوع.

“ایتالیایی و کانادایی سیستم های بهداشتی باید بسیاری از شباهت ها” Guaraldi گفت. “پس لطفا استفاده از چه بوده است اپیدمی تکامل در کشور ما به منظور پیش بینی آنچه که احتمالا ممکن است اتفاق می افتد در کشور است.”

وقتی که می آید به برنامه ریزی برای یک شیوع Guaraldi گفت: متخصصان مراقبت های بهداشتی باید اطلاعات شفاف در پروتکل ها و “بسیار خوب و هماهنگی با ادارات بهداشت.”

ایتالیا نیز بوده است تبدیل شده به پزشکی از راه دور برای کمک به پیگیری و برقراری ارتباط با کسانی که در قرنطینه. این رویکرد می تواند کمک به سهولت ورود جم در مراقبت های بهداشتی امکانات و کاهش خطر گسترش عفونت است.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم آماده می شود با یک رویکرد پزشکی از راه دور با امکان به اشتراک گذاشته اند سیستم های الکترونیکی,” او گفت:. “در غیر این صورت مردم را دیوانه تمام افرادی که می خواهید به دنبال به آزمایش می شود هر نوع تب رفتن به بیمارستان که هیچ خوب است. این اشتباه است. این خطرناک است.”

Guaraldi اضافه شده است که با توجه به اکثریت بیمارانی که تست کردم مثبت برای این ویروس نیست و نیاز به یک سفر به بیمارستان توانمند سازی آنها را به پیگیری برای علائم خود را کاسته است بار بر امکانات بهداشت و درمان.

با وجود این استرس اضافه شده دست زدن به شیوع Guaraldi گفت که او “بسیار افتخار” توسط او و تیم او در حال انجام است.

“این هم یک افتخار بزرگ برای کار در این وضعیت و در تماس با مردم در تلاش برای رفع مشکل خود و تلاش به آنها را درک کنند که این وضعیت را می توان کنترل کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im