ایتالیایی راننده آمبولانس تبدیل به یک چهره COVID-19 بازیابی

تورنتو — وجود دارد که برق امید در میان داستان های ترسناک بیرون آمدن از COVID-19 همه گیر از جمله یکی از یک مرد ایتالیایی که قرارداد این بیماری است.

فابیو Baroncini بود “مناسب به عنوان کمانچه” تا 8 مارس با توجه به دوست خود آلدو Magnani. که زمانی که او می گوید Baroncini پایین آمد با تب.

در عرض دو روز 55 ساله آزمایش مثبت برای این بیماری است. چهار روز بعد او در بیمارستان بستری شد برای مشکلات تنفسی.

در عرض یک روز او بهبود یافته و مرخص شد اما مراجعه كرده هفته آینده به عنوان او بدتر شده است. Baroncini به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه در “منفعل” تهویه که متشکل از یک حباب مانند اکسیژن ماشین به نام: “Il Casco.”

“ما ترس از زندگی خود گفت: Magnani.

Baroncini یک راننده آمبولانس در شهرستان سسولو در امیلیا رومانا منطقه یک کانون برای COVID-19 در شمال ایتالیا. با توجه به Magnani نوشت که به CTV News, Baroncini حال نجات یک فرد از یک تصادف ماشین که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در طول سفر خود Baroncini در زمان selfies و دوستان خود عکس گرفت و در روز او بیهوش بود.

پس از یک دلخراش سه هفته پزشکی مصیبت Baroncini بهبود حال به اندازه کافی برای بازگشت به خانه با آنچه که شرح داده شده توسط دوستان به عنوان یک بهبودی کامل.

دوستان خود ساخته شده امیدوار تصویری که آنها را یک “جشن” کلیپ در یک پیشنهاد برای انتقال احساسات و تلفات این بیماری در Baroncini چهره و لبخند, به عنوان او به سلامت بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net