آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود’: ویکتوریا سوابق 75 جدید COVID-19 موارد

سنبله در دولت شمارش همچنین سیگنال بیشترین تعداد از محلی به دست آورد و تا کنون موارد تنها یکی از موارد جدید مربوط به مردم در هتل قرنطینه.

بسیاری از دوشنبه این موارد برداشت شد از طریق درب-به-درب تست حمله رعد اسا هدف قرار دادن ملبورن 10 “کانون حومه” استاد Sutton گفت.

استاد Sutton گفت: حدود 2500 تماس نزدیک از ویکتوریا 288 موارد در خود به انزوا و ترک بهداشت عمومی کارگران “در محدوده مدیریت است که تعداد” به عنوان انتقال رشد می کند.

وقتی پرسیده شد که اگر دولت اخیر افزایش بود “موج دوم” از این ویروس به او پاسخ داد: “هر آنچه که شما آن را به عنوان بزرگ به عنوان یکی از اولین. آن را به دنبال که در راه” او گفت:.

“دوم اوج موج دوم. این همان چالش است. ما باید تعداد قابل توجهی به دنبال کردن و ما رو قابل توجهی خطر انتقال است.”

استاد Sutton التماس کرد با ویکتوریایی به ماندن در خانه اگر آنها تجربه coronavirus علائم از جمله آبریزش بینی و گلو درد و تب است.

“آنچه من می خواهم بگویم این است که ما می دانیم چه کار می کند در حال حاضر. ما فقط نیاز به مردم را به انجام آن را,” او گفت:.

دولت مطرح شده است و چشم انداز محلی مستندات در ملبورن کانون در مناطق عمدتا شمال و شمال غرب این شهر اگر مورد اعداد نیست کاهش اما تایید نشده که آیا آنها قطعا معرفی می شود.

محلی مستندات شد “کاملا یک گزینه” استاد Sutton گفت: اما خواهد بود “سخت تر گام” است و نه لزوما متناسب با وضعیت فعلی.

او گفت: آنها همچنین در حال حاضر مسائل تدارکاتی مانند ساکنان حومه آن حرکت زندگی در مناطق دیگر با دوستان و یا خانواده.

“ما می دانیم که چه عواقب یک مستند در شرایط خستگی مردم رفتار” استاد Sutton گفت.

“ما نمی خواهیم به رانندگی مردم از مناطق حومه, به, جدید, بی ریا مناطق. بنابراین وجود یک عمل متعادل از نظر ساخت یک تماس در یک مستند. ما می دانیم که آن را یک چالش واقعی برای کسب و کار ما می دانیم که این یک چالش واقعی برای مردم در خانه های خود را در صورتی که مورد نیاز است.”

او توضیح داد که محلی مستندات را نگاه متفاوت به ویکتوریا ایالت خاموش شدن در ماه مارس به دلیل انتقال اتفاق می افتد و بین تجمعات خانواده ها و دوستان است و نه در کسب و کار مانند رستوران ها و بارها.

“این کمی متفاوت [در مقایسه با ماه مارس]. ما می دانیم که انتقال اتفاق می افتد در سراسر خانوار و آن را به مردم از دیدن بیش از حد بسیاری دیگر در سراسر بیش از حد بسیاری از آسیب پذیر تنظیمات” او گفت:.

“ما می دانیم که برای بسیاری از ما تنظیمات – رستوران ها و مکان های دیگر که واقعا گرفته تا COVIDsafe کد اگر شما مانند – خطر انتقال در این تنظیمات است که به خوبی مدیریت شده است.”

Victorian Chief Health Officer Brett Sutton, Health Minister Jenny Mikakos and Victorian Premier Dan Andrews (pictured from left to right).

ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت ساتون وزیر بهداشت جنی Mikakos و ویکتوریا برتر دن اندروز (در تصویر از چپ به راست).اعتبار:پنی است.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: از روز دوشنبه 75 مورد یک مورد جدید است و مربوط به هتل قرنطینه 14 مربوط به شیوع بیماری های, 37 تشخیص داده شده اند از طریق روال تست و 23 هنوز تحت بررسی است.

شده اند وجود دارد هیچ جدید, مرگ و میر, Ms Mikakos گفت: با مرگ و میر باقی مانده در 20. نه مردم در بیمارستان, از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

حدود 15000 آزمايشات انجام شده در یکشنبه آوردن مجموع تعداد تست های انجام شده به 792,000.

“آنچه می توانم بگویم این است که بسیاری از موارد است که باید از طریق آمده امروز به شدت متمرکز در آن اولویت حومه” Ms Mikakos گفت.

استاد Sutton همچنین گفت که ویکتوریا وضعیت فعلی بود که انتظار می رود تحت استرالیا سرکوب استراتژی است.

“ما می دانستیم که این چالش ها خواهد آمد. سرکوب استراتژی همیشه پرچم که وجود دارد یک عمل تعادل بین کاهش محدودیت برای به دست آوردن کسب و کار را به بالا و در حال اجرا به مردم شروع به منجر به زندگی عادی تر,” او گفت:.

“شما نمی تواند در یک ماندن در محیط خانه برای 12 ماه به طور مداوم. پس از آن است که بالا و پایین رفتن. ما باید برای پاسخ به این چالش خاص در حال حاضر. اما همه ما برای آن آماده هستیم و همه دانستند که این یک بازی یک خطر است که ما تا به حال به از طریق کار که در آن سربازان ارتش در مواردی رخ می دهد به عنوان محدودیت سهولت.”

در حال بارگذاری

رئیس افسر بهداشت گفت: هیچ قانونی جهت سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات اما او فکر آن را یک “مکالمه به حال بیش از چند روز آینده”.

یک لینک بین شمال ملبورن خانواده شیوع و Brimbank خانواده شیوع تاسیس شده است با توجه به Ms Mikakos.

موجود در 75 مورد گزارش سه آزمون مثبت مربوط به امنیتی که در ارتباط بودند به این خوشه در استمفورد پلازا هتل آوردن که در مجموع به 23.

“آنها انجام شده خود را روز 11 آزمون به عمل استاندارد که در آن ما شیوع بنابراین این افراد در حال حاضر در قرنطینه به عنوان بخشی از” Ms Mikakos گفت.

این Wollert شیوع افزایش یافته و به 10 نفر با یکی جدید اضافه شده در روز دوشنبه.

A COVID-19 saliva test.

یک COVID-19 تست بزاق.اعتبار:Daniel Pockett AAP

با وجود موارد جدید مربوط به یک خانواده در یک شیوع جدید پترسون در اطراف دریاچه و Lysterfield را که شیوع به چهار.

در Truganina وجود داشته است سه مورد مربوط به یکی دیگر از خانواده جدید شیوع آوردن شماره در آن شیوع به پنج.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de