‘آن را وحشی’: Zamboni راننده دیوید Ayres در شب باور نکردنی به عنوان اورژانس NHL دروازه بان

تورنتو — بیست و چهار ساعت پیش دیوید Ayres بود به سادگی لذت بردن از زندگی خود را به عنوان یک Zamboni راننده. اما در حال حاضر نام او شناخته شده است در سراسر جهان هاکی و او شده است ارائه افتخاری شهروندی در یک دولت است.

“این وحشی خیلی جالب بود” به Whitby, Ont. بومی به خبرنگاران گفت: پس از شنبه شب بازی است که به خوبی ممکن است تبدیل به پایه و اساس یک آینده فیلم هالیوود.

در طول NHL بازی این تیم در خانه است که نیاز به اورژانس دروازه بان در ساختمان در صورت هر دو تیم از دست می دهد خود را goalies در طول بازی به هر دلیلی. و در این شب در تورنتو آن را Ayres.

Ayres که تا به حال شده است به تماشای بازی در Scotiabank عرصه با همسر خود را به سرعت شروع به پوشیدن تجهیزات زمانی که Carolina Hurricanes دروازه بان جیمز ریمر رفت و با یک آسیب است.

و پس از کارولینای پشتیبان Petr Mrazek رفت Ayres بود گفت: “رفتن. آماده” از آنجا که او در net.

و پس از آن بود که 42 سال Zamboni درایور برای تورنتو Marlies مجبور شد بر روی یخ به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان برای طوفان است. و پس از شروع سنگی او در ادامه به هشت موجب صرفه جویی در کمک به حمل این تیم بعید است 6-3 به پیروزی تورنتو افرا برگها.

در عرض چند ساعت از بازی پایان دادن به رسانه های اجتماعی ادراک Carolina Hurricanes در حال حاضر Ayers’ No. 90 نیوجرسی تا در دسترس برای فروش در وب سایت خود.

در پیگیری توییت این تیم نوشت که “دیو خواهد شد گرفتن حق امتیاز, اما ما همچنین در حال کار با او برای شناسایی کلیه پایه و اساس است که دریافت بخشی از درآمد حاصل.” انتخاب موسسه خیریه دارای یک معنی خاص برای پشتیبان گیری دروازه بان: حدود 15 سال پیش Ayres به حال پیوند کلیه و در زمان او فکر او می خواهم هرگز هاکی بازی دوباره.

در هر دو نی ها, توییت بخش نظرات گرفتگی شد با الگوهای رفتاری و جوک در برگ’ هزینه.

حتی کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر در زمان به توییتر به ستایش Ayres, به tweeting, “من آماده هستم به اورژانس goaltender و Zamboni راننده دیوید Ayres افتخاری کارولینای شمالی شهروند پس از شجاع (طوفان) پیروزی. شگفت انگیز است.”

طوفان سر مربی راد Brind عشق به اورژانس دروازه بان تجلیل و همچنین گفتن با خبرنگاران بعد از بازی: “آنچه که یک لحظه برای او که او می تواند برای بقیه عمر خود را. که باور نکردنی است.”

‘این است که لحظه ای خود را از آن لذت ببرید با آن’

Ayres که ملبس به ماسک صورت برای Marlies او به عنوان skated بر روی یخ شبیه او بود و در صورت شرم آور شب اجازه در دو گل زود هنگام به زمان بین لوله ها در طول دوره دوم.

اما او گفت: او هم تیمی های جدید خود به او گفت “نگران نباشید در مورد چگونه بسیاری از اهداف رفتن و فقط از آن لذت ببرید. این است که لحظه ای خود را — از آن لذت ببرید با آن است.” که زمانی که او گل رز به مناسبت buckled در و خاموش کردن برگها بقیه روز.

“من عصبی برای کل دوره دوم. به عنوان شما می توانید بگویید من نمی تواند متوقف جن اگر من تا به حال به در دوم اما گفتم پسران ” زمانی که من در سوم من بود,” او گفت: ستایش طوفان دفاع برای نگه داشتن جن دور از او.

اما Ayres حتی کلمات برای تشکر هار تورنتو افرای برگ طرفداران.

“حتی اگر من در تیم های دیگر بودند تا پذیرای آنها بودند تا عالی — هر بار که من ساخته شده یک نجات من می تواند آنها را بشنود تشویق برای من,” او گفت:.

او موفق به دریافت تشویق ایستاده از 19,414 طرفداران در میدان جنگ و پس از آن که اورژانس دروازه بان راه می رفت به بازدید کننده ها’, اتاق پانسمان او فرو برد و در جشن آبجو از بازیکنان در طوفان است.

طوفان سر مربی Brind عشق خاص Ayres پس از بازی در ستایش و گفت: “آن را اغلب در یک بازی شما را به یک حافظه بزرگ است. است که چرا شما این کار را … زمانی که شما به عقب نگاه همه شما خاطرات شما کردم و شما فقط به من داد یکی … که حافظه من قصد دارم برای همیشه.”

Ayres است که مصرف یک یادگاری از شب: بازی جن. او همچنین گفت که او قصد دارد به قطع نیوجرسی او در آن شب خاص “و در آن نگاه کنید در هر روز است.”

با فایل های از CTVNews.ca نویسنده بن عموزاده و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im