چند مسافر گفت: آموزش به دست آوردن سرعت در زمان حادثه و پس از متوقف شدن به علت سیگنالینگ موضوع است.

مسافران توصیف انداخته بودن خشونت در داخل قطار به عنوان دیزل لوکوموتیو و حداقل چهار واگن careered آهنگ.

The derailed train at Wallan.

این قطار از خط خارج در Wallan.

مسافر راب جنینگز گفت: مسافران اطراف پرتاب حمل و نقل در طول حدود دقیقه-مدت طولانی از زمانی که قطار شروع به از خط خارج به زمانی که آن را به توقف آمد.

“این فقط نوسان کردن و تمام واگن شکست به یک دیگر,” او گفت:. “مردم شد و جای خود غلت بزنید در اطراف … وجود دارد برخی از فریاد – هر کس فقط بتواند در برخی از در بند موقعیت آماده سازی برای امکان چیزی بدتر است.”

مسافر گفت: راننده گفته بود آنها را بر روی سیستم آدرس عمومی که او می خواهد سعی کنید به زمان برای زودتر به تاخیر می اندازد.

The scene after a Sydney to Melbourne XPT derailed, killing two people.

صحنه پس از سیدنی به ملبورن XPT از خط خارج, قتل دو نفر.

لئون که نمی خواهم نام خانوادگی خود را استفاده می شود نیز گفت: این قطار متوقف شد دقیقه قبل از تصادف با کارکنان گفت: یک سیگنالینگ موضوع باعث شد به تاخیر می اندازد.

پس از حادثه لئون که دارای تجربه در حمل و نقل ریلی گفت: او رفت و برگشت به جایی که او به فکر آموزش بود از خط خارج.

او گفت که این آهنگ که گفته بودند به شدت آسیب دیده پس از سقوط شد تا برای منحرف کردن قطار بر روی یک مجاور موازی سمت مسیر. لئون گفت: سیگنال باید هشدار راننده را به کم کردن سرعت قادر به حرکت به سمت مسیر, اما او متوجه نیست قطار کند قبل از خارج شدن از ریل.

“اگر راننده می دانستند که و سیگنالینگ به او گفت که به هیچ وجه او می شده اند و رفت و آمد در سرعت او رفت و آمد در” لئون گفت.

“شما را به کم کردن سرعت در آن نقطه … و این قطار نیست.”

مسافران گفت که آنها احساس یک تیز انداز قبل از اینکه قطار از خط خارج.

بازرس پیتر Fusinato از ویکتوریا پلیس گفت که خیلی زود به می گویند که آیا زنگ گسل یا هر عامل دیگر نقش مهمی در تصادف.

او گفت که بررسی خواهد شد نگاه به قطار را با سرعت و ترمز داده و همچنین به عنوان زنگ اطلاعات است.

Acting Inspector Peter Fusinato speaks to the media after a Sydney-Melbourne XPT train derailed at Wallan, north of Melbourne, on Thursday.

بازرس پیتر Fusinato صحبت می کند به رسانه ها پس از سیدنی-ملبورن XPT قطار در آلمان Wallan شمال ملبورن در روز پنج شنبه.اعتبار:Paul Sakkal

“برای اولین پاسخ دهندگان که تبدیل کردن آن شده اند که به دنبال مانند یک صحنه وحشتناک,” بازرس Fusinato گفت.

“[با] 153 مسافر در نتیجه احتمالا به مراتب بهتر از آنچه شما را پیش بینی کرده اند … ما بسیار خوش شانس.”

حدود 20 تخلیه مسافران قطار قبل از اورژانس خدمات وارد کرده است. پلیس خواسته بودند کسانی که مردم را به تماس با مقامات به لیست خود را به عنوان امن است.

در پاسخ به گزارش اولین پاسخ خود را درهم شکست دست از تلاش برای آزادی راننده از کابین راننده و بازرس Fusinato گفت: “قهرمانانه” اعمال شجاعت ظهور کرد و از این حادثه.

پیتر کروچ, 64 بود سفر در قطار به ملبورن بعد از اتمام حمل و نقل تغییر در آلبری.

هنگامی که قطار از خط خارج آقای دولا پرت شد از صندلی خود را در سراسر جهان حمل و نقل.

“من تقریبا به پایان رسید تا رفتن را از طریق پنجره در طرف دیگر” او گفت:.

“ما قصد داریم در سرعت و ناگهان همه از یک کل خونین چیز فقط می رود وری و مردم در همه جا از جمله من. آن وحشتناک بود.”

Emergency service workers at the scene on the train derailment at Wallan.

خدمات اورژانس کارگران در صحنه در قطار خارج شدن از ریل در Wallan.اعتبار:ادی جیم

یک مرد در صحنه در زمان خارج شدن از ریل گفت: آموزش کارکنان و بیشتر سفت مسافران شد کمک به کسانی که با جراحات جزئی کردن واگن آسیب دیده در حالی که دیگران فرار را امتحان کنید و رایگان راننده.

“قطار کارگران و هادی خیلی از کوره در تلاش برای رسیدن به لوکوموتیو. هر کس در تلاش بود تا سر و صدا پنجره اما این طراحی برای شکستن نیست,” او گفت:.

“The walking زخمی شده اند قادر به راه رفتن تا به فشار خون است که در حدود 200 متر دور, و آنها در حال ترياژ شده وجود دارد در پارکینگ. من روی چیزی حساب کردن من دیدم حدود 100 نفر وجود دارد.”

در 11pm تقریبا همه مسافران بود یا منتقل شده به بیمارستان توسط بستگان یا دوستان یا گرفته شده به ملبورن در سه اتوبوس.

پلیس و اورژانس خدمات مسدود شده بود دسترسی به محل سقوط.

اختلالاتی در سرویس

همه سیمور و شپپرتن V/خط خدمات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی و در نزدیکی مدرسه کاتولیک بسته خواهد شد در روز جمعه. پلیس گفت: ممکن است روز به پاک کردن آهنگ.

عکس از خارج شدن از ریل نشان می دهد چندین واگن حذف شده از آهنگ های با جلو حمل بیش از نورد بر روی آن طرف.

معلوم نیست چگونه این قطار از خط خارج شده اما V/خط هشدار داده بود در اوایل روز پنج شنبه که خدمات به آلبری به تعویق افتاد چرا که از یک راه آهن گسل.

ایمیل مرزی گزارش روز پنج شنبه که شمال شرق قطار مسافران خواسته شد تا نسبت به اجازه می دهد فوق العاده در دقیقه 60 برای سفر پس از یک سیگنال کلبه در Wallan توسط آتش ویران شد در اوایل این ماه.

ایمیل مرزی گزارش شده است که مسافران باید با تجربه طولانی تاخیر شامل 100 دقیقه در برخی موارد با V/خط و استرالیا مسیر راه آهن شرکت داشتن نظرات متفاوت در زمانی که تعمیر کار به اتمام خواهد رسید.

فدرال حمل و نقل وزیر مایکل مک کورمک و ویکتوریا و نیو سات ویلز همتایان ملیسا هورن و پل Toole منتشر شد بیانیه مشترک گفته آنها “همکاری نزدیک برای حمایت از تمام کسانی که درگیر در این حادثه”.

“افکار ما هستند با تمام کسانی که درگیر و عزیزان خود را” بیانیه گفت.

استرالیا ایمنی حمل و نقل اداره و راه آهن ملی ایمنی تنظیم کننده ارسال خواهد شد محققان به این سایت. WorkSafe ملحق خواهد شد بررسی است.

NSW راه آهن و مقامات مسئول برای مدیریت قطار درگیر در حالی که استرالیا در مسیر راه آهن شرکت مدیریت راه آهن خط.

یک ARTC سخنگو گفت: خدمات متوقف شد تا اطلاع ثانوی اجازه می دهد تا خدمات اضطراری برای پاسخ به خارج شدن از ریل قطار.

“ما سخت در حال کار برای پشتیبانی از خدمات اورژانس NSW TrainLink و محققان برای پاسخ به این حادثه غم انگیز,” سخنگوی گفت.

مسائل قبلی

یک قطار حمل و نقل نیز در آمد آهنگ در Wallan در سال 2017 و در ماه گذشته یک مسافر و حمل و نقل سقوط قطار در Barnawatha نزدیکی آلبری اما هیچ کس صدمه دیده بود.

در ماه دسامبر زیرساخت های استرالیا زدم پشت یک پیشنهاد برای ارتقاء خط از ملبورن به آلبری قرار داده شده در این کشور اولویت زیرساخت های لیست.

آن را یافت استرالیا در مسیر راه آهن شرکت مورد کسب و کار برای $198 میلیون پروژه “مادی overestimated” جامعه از مزایای این کار می کند.

مورد کسب و کار اشاره کرد که ویکتوریا منطقه ای قطار به حال خود تحمیل محدود کردن سرعت 15 کیلومتر در ساعت در کل خط از ملبورن به سیمور که شامل Wallan با توجه به “فقیر آهنگ با کیفیت” مانند گل و لای سوراخ تنگ راه آهن صف بندی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو