این صدا ممکن است ‘batshit مجنون’ اما استرالیا به زودی می تواند صادرات آفتاب به آسیا از طریق یک 3,800 متر کابل

استرالیا در جهان است سومین سوخت های فسیلی صادر کننده — یک واقعیت است که تولید شدید بحث تغییر آب و هوا و تشدید. در حالی که اقتصاد به شدت متکی به زغال سنگ و گاز صادراتی این سوخت ایجاد قابل توجه انتشار گازهای گلخانه ای که سوخته در خارج از کشور.

استرالیا نمی کند در حال حاضر صادرات انرژی های تجدید پذیر. اما بلند پروازانه جدید خورشیدی پروژه آماده است برای تغییر آن.

پیشنهاد خورشید کابل پروژه پیش بینی ده گیگاوات ظرفیت مزرعه خورشیدی (با حدود 22 گیگاوات ساعت باتری سازی) گذاشته سراسر 15,000 هکتار در نزدیکی Tennant Creek در قلمرو شمالی. قدرت تولید شده را عرضه داروین و صادرات به سنگاپور از طریق یک 3,800 متر کابل پرتاب شده در سراسر بستر دریا.

آفتاب کابل و پروژه های مشابه در این خط لوله را ضربه بزنید به این کشور گسترده منابع انرژی تجدید پذیر. آنها وعده به ارائه یک جایگزین برای صادرات کسب و کار از زغال سنگ سنگ آهن و گاز است.


ادامه مطلب: استرالیا صادرات انرژی افزایش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای کاهش آنها


به عنوان کارشناسان در شرق آسیا, انرژی, تحولات ما خوش آمدید خورشید کابل. آن می تواند پیشگام انرژی های تجدید پذیر صادرات صنعت برای استرالیا ایجاد صنایع تولیدی و ساخت و ساز شغل. نکته مهم این مجموعه می تواند اقتصاد ما در یک پست-سوخت های فسیلی مسیر.

در دراز مدت هزینه مزایای

آفتاب کابل شد اعلام کرد در سال گذشته توسط یک گروه از توسعه دهندگان استرالیا. پروژه طرفداران می گویند این امر ارائه یک پنجم از سنگاپور تامین برق تا سال 2030 و جایگزینی سهم زیادی از سوخت های فسیلی تولید برق استفاده می شود در درون.

زیردریایی کابل گذاشته و با استفاده از deep-sea عروق به طور خاص طراحی شده برای این کار است. آلن Jamieson/فلیکر CC BY

به صادرات انرژی های تجدید پذیر در خارج از کشور یک ولتاژ بالا (HV) جریان مستقیم (DC) کابل خواهد لینک قلمرو شمالی به سنگاپور. در سراسر جهان برخی از HVDC کابل در حال حاضر حمل قدرت در سراسر مسافت های طولانی است. یکی ultra-high-voltage direct current کابل متصل مرکزی چین شرقی شهرهایی مانند شانگهای. کوتاه HVDC شبکه interconnectors کار در اروپا است.

این واقعیت است که فاصله HVDC انتقال کابل در حال حاضر ثابت امکان پذیر است که یک نقطه کار در خورشید کابل را به نفع.

هزینه تولید انرژی خورشیدی نیز در حال سقوط به طور چشمگیری. و کم هزینه نهایی (هزینه تولید یک واحد) تولید و حمل و نقل تجدید قدرت ارائه می دهد بیشتر استفاده.

این یک 20 میلیارد دلار به علاوه پیشنهاد بزرگترین مالی مانع شد پوشش اولیه هزینه های سرمایه ای. در ماه نوامبر سال گذشته میلیاردر استرالیایی سرمایه گذاران مایک توپ-و اندرو بروکس “لاغر” فارست ارائه شده اولیه بودجه به لحن تا 50 میلیون دلار است. کانن-بروکس گفت: در حالی که خورشید در کابل به نظر می رسید مانند یک “به طور کامل batshit مجنون پروژه” آن را دست یافتنی به نظر می رسد از یک مهندسی چشم انداز.

آفتاب کابل است که انتظار به پایان خواهد رسید در 2027.

در آوردن کسب و کار

این پیشنهاد را نیز به ارمغان بیاورد کسب و کار به بالا محلی-شرکت های فن آوری. آفتاب کابل است قرارداد با سیدنی شرکت 5B خود را به استفاده از “آرایه های خورشیدی” پيش تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به ساخت آن مزرعه خورشیدی. این شرکت را قبل از مونتاژ پانل های خورشیدی و ارائه آنها را به سایت در ظروف آماده برای مونتاژ سریع.

قلمرو شمالی دولت نیز نشان داده شده پشتیبانی اعطای خورشید کابل “پروژه بزرگ” وضعیت. این کمک می کند تا روشن بالقوه سرمایه گذاری و تصویب موانع.


ادامه مطلب: ساخت استرالیا یک انرژی تجدید پذیر صادرات ابرقدرت


در سراسر استرالیا شبیه انرژی های تجدید پذیر صادرات برنامه های در حال ظهور است. این Murchison تجدید پذیر هیدروژن پروژه در غرب استرالیا را با استفاده از انرژی تولید شده توسط انرژی خورشیدی و باد مزارع به ایجاد تجدید پذیر هیدروژن و حمل و نقل به شرق آسیا به عنوان مایع هیدروژن است.

به طور مشابه, برنامه ریزی, آسیایی, انرژی های تجدید پذیر Hub می تواند تجدید پذیر هیدروژن تولید شده در غرب استرالیا در منطقه Pilbara در 15 گیگاوات. این نیز صادر شده و عرضه شده به صنایع محلی.

این پروژه همسو با دولت استرالیای غربی بلند پروازانه تجدید پذیر هیدروژن استراتژی است. آن را هل دادن به تمیز هیدروژن یک راننده برای دولت صادرات در آینده.

پروژه های مانند خورشید کابل می تواند به کاهش استرالیا تکیه بر صادرات زغال سنگ. AAP

راه حل های قابل اعتماد

تولید و انتقال برق از منابع تجدید پذیر اجتناب امنیت انرژی ریسک فاکتورها باعث ایجاد پلاک سوخت های فسیلی پروژه ها. پروژه های تجدید پذیر استفاده از تولید دستگاه های مانند سلول های خورشیدی, توربین های بادی و باتری. این همه تولید امنیت انرژی (یک کشور را از دسترسی به یک کافی مقرون به صرفه و سازگار عرضه انرژی).

استرالیا و کنترل تولید خود فعالیت و در حالی که خورشید ممکن است درخشش درخشان هر روز وقوع آن قابل پیش بینی در طول زمان است. در مقابل, نفت, زغال سنگ و گاز عرضه محدود است و به شدت به موضوع به تنش های سیاسی. تنها چند ماه پیش در خاورمیانه و حملات در دو عمده عربستان سعودی نفت امکانات نهفته 5 درصد از نفت جهانی عرضه.


ادامه مطلب: استرالیا سوخت ذخیره است که شدیدا کم و ممکن است آن را خیلی دیر شده برای دوباره پر کردن


تجدید بین المللی لینک کلیک کنید

به غیر از صادرات برق تولید شده خود را در آن مزرعه خورشیدی, خورشید, کابل می تواند سود از اجازه دادن به پروژه های دیگر صادرات برق به آسیا از طریق به اشتراک گذاشته شده-هزینه استفاده از زیرساخت های آن است.

این امر تشویق آینده انرژی های تجدید پذیر صادرات به خصوص به انرژی گرسنه کشورهای آسه آن (انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا) – اندونزی مالزی فیلیپین سنگاپور و تایلند است.

این امر تقویت استرالیا اقتصادی روابط با آسه آن همسایگان – یک importantc جغرافیایی-اقتصادی هدف است. در آن می تواند کمک به کاهش استرالیا رو به رشد صادرات وابستگی به چین است.

همانطور که با هر مقیاس بزرگ پروژه آفتاب کابل با چالش مواجه می کند.

به غیر از بالا بردن باقی مانده سرمایه آن باید با اتصال استانداردها و الزامات ایمنی برای پیاده سازی زیرساخت های مورد نیاز. این نیاز به مدیریت به عنوان پروژه تکامل می یابد.

همچنین از آنجا که کابل برق است که به احتمال زیاد به اجرا در امتداد بستر دریا تحت آبهای اندونزی آن نصب خواهد شد تماس استراتژیک مذاکرات بین المللی. شده است وجود دارد همچنین گمانه زنی ها از معدن منافع این ارتباط می تواند در حال حاضر امنیت ملی خطرات آن را به عنوان ممکن است قادر به ارسال و دریافت “عملکرد و داده های مشتری”. اما این نگرانی ها را نمی توان اعتبار در حال حاضر به عنوان ما فاقد اطلاعات مربوطه.

خوشبختانه هیچ یک از این چالش ها هستند و غیر قابل عبور. و در دهه خورشید کابل می تواند صادرات استرالیا انرژی های تجدید پذیر یک واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de