Ita Buttrose, as the chairwoman of the national advisory committee on AIDS in 1987.

Ita Buttrose به عنوان رئیس کمیته ملی مشورتی در مورد ایدز در سال 1987. اعتبار:Trevor جیمز رابرت Dallen

Ms Buttrose شد, رئیس کمیته ملی مشورتی در مورد ایدز (NACAIDS) از سال 1984 تا 1988 یک سازمان متهم با توسعه و اجرای ملی HIV/AIDS آموزش مبارزات انتخاباتی.

“یکی از درس های مهم را از چه استرالیا در واکنش به HIV/AIDS, ویروس این است که ما صحبت می کرد با ایالات صدای ما صحبت کرد و برای همه استرالیایی ها. پیام ما هرگز تغییر. آنها سازگار: عمل جنسی امن, استفاده از کاندوم. شما نمی توانید ایدز از استخرهای شنا و غیره” او گفت:.

“پیام های مشابه در هر ایالت و قلمرو استرالیا. آن ملی, آمریکا رویکرد است.”

در حالی که کار به عنوان سردبیر از روزانه و ساندی تلگراف روزنامه Ms Buttrose خواسته شده بود برای پیوستن به AIDS/HIV کمپین آموزش عمومی در سال 1984 در درخواست از دکتر نیل Blewitt سپس وزیر بهداشت در Hawke کار دولت است.

او با سر از ایدز و گروه ضربت پروفسور دیوید Penington که تا به حال فقط از ایدز کنگره در پاریس در سال 1986 با این خبر که خطر ابتلا به این بیماری گسترش به جنس مخالف جامعه شده است بصورتی پایدار و محکم قرار داده شده در دستور کار بین المللی. او گفت: Dr Blewett وجود دارد نیاز به یک کمپین به شوک عمومی برای هشدار به خطرات ناشی از HIV/ایدز است. این چراغ به آنها راه اندازی 1987 Grim Reaper تجاری توسط مرد آگهی Siimon رینولدز هشدار داد که از این معضل مرگبار اچ آی وی/ایدز و تبدیل به یکی از موفق ترین و تلویزیون کمپین سلامت عمومی.

“هنگامی که من برای اولین بار دیدم Grim Reaper تجاری تلویزیون من احساس بیمار در معده – the Grim Reaper اثر خیلی قوی. از آن ساخته شده یک تأثیر قوی در استرالیا در هر کجا که زندگی می کردند” Ms Buttrose گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو