در طول این همه گیر ما دوقلو سلامت و بحران اقتصادی نیاز به دو نوع مختلف از نگرانی آنها متفاوت عمل می کنند.

برای بحران بهداشت و درمان در سطح بالایی از نگرانی لازم است. صرفه جویی در زندگی خواسته چیزی کمتر از انطباق کامل با محدودیت های بی سابقه ای.

بحران اقتصادی منطقی است که نگران می شود. در جای دیگر من برجسته بین اقتصادی می خواهد و نیاز دارد و در حال حاضر ارائه نیاز است در معرض خطر.

از سوی دیگر شدید بدبینی در مورد اقتصاد خطرناک است.

این #CoronaEconomy متفاوت است به حالت عادی اقتصاد و تفسیر آن را منوط به اعوجاج از تایید تعصب است که گرایش مردم به پردازش اطلاعات در راه است که صفحه نمایش از چیزهایی که اصلا منطبق با روایت آنها به تصویب رسید.

جهان به صورت یک بحران و پس از آن به طور کامل مناسب است که بسیاری از مردم را مجبور به تصویب یک بحران روایت است. اما اگر تایید تعصب تبدیل آن به یک دیدگاه است که “هیچ چیز خوب اتفاق می افتد در اقتصاد” آن را خیلی دور رفته.


ادامه مطلب: زمانی که یک ویروس می رود ویروسی: جوانب مثبت و منفی به کروناویروس در گسترش رسانه های اجتماعی


به عنوان گسترش این بیماری همه گیر در سراسر جهان رسانه ای خواهد شد که تا 195 کشور جهان و بیش از یک دوجین عمده مبادلات سهام را به تایید می کنند که مشاهده.

این مایه تاسف است. فقط به عنوان وحشت خرید می توانید با ایجاد یک بحران در زنجیره تامین که نیاز باشد وجود دارد بی بدبینی ایجاد می کنید نیازی بحران در اقتصاد است.

اگر کسانی که باقی می ماند نسبتا خوبی کردن از طریق بحران تصمیم به صرف صرفا زیرا آنها نگران رکود – مالی معادل احتکار – آن را به رکود آنها نگران هستند حتی بزرگتر.

در نوبه خود از آن خواهد شد بیشتر مردم را تهدید اشتغال, مسکن, و توانایی خود را به انجام برسانند نیازهای اولیه خود را.


ادامه مطلب: روانشناسی می تواند توضیح دهد که چرا coronavirus همواره ما را به وحشت خرید. آن را نیز فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری


واقعی وجود دارد خبر بد. این بیماری همه گیر است در معرض خطر دسترسی به مراقبت های بهداشتی تعطیل صنایع تحت فشار قرار دادند و مردم از شغل و ساخته شده آن را سخت به صرف. و استرالیا در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ خارجی درآمد به عنوان قیمت کالا قرار می گیرند.

خوشبختانه هم خبر خوبی است.

  • داوطلبانه پرداخت انتقال در حال ظهور است. افراد و گروه ها با دادن پول برای دیدار با چالش های آشکار. برخی از مدیران در شرکت های مانند کوانتاس در حال صرف نظر کردن از پرداخت در حالی که دیگران در حال از دست دادن شغل خود.

  • برخی از کارگران در حال مصرف داستانی ترک که به مقدار یک هدیه به کارفرمای خود و یا به اشتراک گذاری در اطراف کاهش ساعت کار که به مقدار یک هدیه به کارکنان به احتمال زیاد به از دست ندهید در غیر این صورت.

  • Coles, Woolworths و برخی دیگر از کارفرمایان در حال گسترش است. حتی “وحشت خرید” آیا قابل توجیه است یا نه می تواند تولید اشتغال است.

  • همانطور که در بحران مالی جهانی محرک اقتصادی دولت پرداخت می تواند کمک کوسن بیکاری حتی اگر نه هر ابتکار عمل کاملا.

  • جنبش حاضر از چه چیزی استفاده می شود و چهره به چهره فعالیت را به برخی از کسب و کار سازنده تر زمانی که بحران است به آنها اتاق را به رشد و ارائه محصولات و خدمات ارزان تر.

بهترین از همه, کشور ما در معرض کالا قیمت رکود محدود است ما نرخ ارز شناور.

بیش از نیمی از صادرات ما در حال مبتنی بر منابع و یا روستایی کالاها معنی زیادی می افتد در جهان تقاضا می تواند انتظار می رود به ویران با قیمت کالاها و اشتغال استرالیا.

اما ما نرخ ارز شناور بالشتک این شوک به عنوان آن را در طول 1990s آسیایی, بحران مالی 2000s بحران مالی جهانی و در پایان از رونق معدن.

آخرین استهلاک است و به ما کمک خواهد کرد.


تجارت وزن, دلار استرالیا نرخ ارز پس از شناور

شاخص دلار استرالیا نرخ ارز وزن در تجارت سهام. منبع: بانک مرکزی استرالیا

در سال 1948 این نویسنده انگلیسی CS Lewis, نوشت, مقاله, زندگی در سن اتمی در مورد مقابله با همیشه در حال تهدید وجودی.

خود را در زمینه های مختلف بود. آن را در مورد بمب اتمی. اما پیام این بود که بهترین راه برای مقابله با قریب نگرانی بود به سادگی به بهترین از خودمان است.

اگر همه ما در حال رفتن به یک بمب اتمی اجازه دهید که بمب می آید پیدا کردن ما انجام معقول و انسانی همه چیز — دعا, کار, آموزش, خواندن, گوش دادن به موسیقی در حمام کردن کودکان … نه نشسته اند با هم مثل گوسفند وحشت زده و فکر کردن در مورد بمب.

این کمک خواهد کرد در حال حاضر اگر ما به رسمیت شناخته شده است که نگرانی شدید در حالی که کاملا مناسب به عنوان وسیله ای برای محافظت از سلامت مفید نیست به عنوان وسیله ای برای حفاظت از اقتصاد است.

وجود دارد هیچ نقطه ای در ازدحام هم مانند اقتصادی-گوسفند وحشت زده. آن پرده ما را به خوبی که در اطراف ما در حال حاضر خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو