OTTAWA — بعد از محافظه کار به رهبری امیدوار پیتر مککی کارکنان به طور ناگهانی به پایان رسید مصاحبه با اخبار CTV روز دوشنبه پس از یک سوال در مورد یک توییت ارسال شده از حساب خود سابق محافظه کار موقت رهبر Rona Ambrose گفت: “آن اتفاق می افتد” و اضافه کرد که کارکنان “باید یک کار را به انجام بیش از حد.”

آمبروز ساخته شده نظرات در مصاحبه با CTV قدرت بازی میزبان اوان جزایر که پخش سه شنبه.

CTV, ملی, اخبار,’ هدر رایت نشستم با مککی روز دوشنبه در مصاحبه ای منحصر به فرد که در آن سوال و در نهایت تبدیل به رهبری نژاد. مککی به تازگی تحت آتش برای یک پرینت حساب خود را ارسال در روز شنبه که ناودان ترودو برای استفاده از $876.95 در حزب لیبرال کمک های مالی برای جلسات یوگا و سایر هزینه های مربوط.

“این چیزی بود که اتفاق افتاده این است که من نه افتخار” مککی گفت: از صدای جیر جیر. “من نمی باید از این فرصت همیشه به دامپزشک هر چیزی که می رود که رسانه های اجتماعی حساب و بنابراین ما در حال رفتن به انجام بهتر.”

بلافاصله پس از پاسخ کارکنان خود را تعطیل مصاحبه.

“من فکر می کنم ما در حال انجام” یک کارمند گفت. “شما فقط راه رفت ، من متاسفم” یکی دیگر اضافه شده است.

“او فقط انجام کار خود را او یک روزنامه نگار” مککی گفت.

مصاحبه را ادامه نمی دهد.

وقتی پرسیده شد که در مورد بی دست و پا ارز, آمبروز هشدار داد به “overblow” این نوع از چیزی اضافه کرد که از آن انتظار می رود که این مسائل می تواند اتفاق می افتد در طول مبارزات سیاسی – مانند رهبری است.

“این چیزها اتفاق می افتد به خصوص در مبارزات سیاسی که در آن مردم گاهی اوقات حتی نمی باید تجربه آنها جوان واقعا گرم محیط زیست آنها در حال تلاش برای محافظت از خود را نامزد. شما در حال رفتن به دیدن چیزهایی مانند این اتفاق می افتد” آمبروز گفت.

وقتی پرسید که آیا او را قطع مصاحبه های موقت سابق محافظه کار رهبر حکومت نه از آن است.

“آنها یک کار را به انجام بیش از حد و گاهی اوقات وجود دارد cross-talk. آن اتفاق می افتد” آمبروز گفت.

آمبروز در صلح با تصمیم به دنبال حزب محافظه رهبری

آمبروز سه شنبه در ظاهر CTV بازی قدرت یکی از اولین مصاحبه پس از سابق رهبر موقت اعلام کرد تصمیم خود را به اجرا به صورت محافظه کار رهبری است. هنگامی که سلیمان پرسید که آیا او در صلح با تصمیم آمبروز گفت: “به طور کامل.”

آمبروز تصمیم به اجرای با وجود متعدد با مشخصات بالا محافظه کاران او را تشویق به انجام این کار از جمله آلبرتا برتر جیسون کنی سابق ساسکاچوان برتر براد دیوار و نیوبرانزویک برتر بلین هیگز.

او گفت: جزایر که مردم هنوز از او بخواهید به تجدید نظر.

“این باور نکردنی ژست و آن را به معنای زیادی به من و من از دست مردم در اینجا, اما من واقعا نمی خواهم زندگی من” آمبروز گفت.

وقتی که می آید به دوباره آمبروز شوخی که او تا به حال پاسخ به: “هشتگ ندارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو