آن می تواند دو سال برای اقتصاد برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس

پیش بینی در مورد اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد جهانی می رسند و تقریبا روزانه است. چگونه می تواند ما را حس آنها را در میان این طوفان اقتصادی? پس از همه, تحقیقات نشان می دهد که پیش بینی های اقتصادی ساخته شده در طول حوادث مانند سارس اغلب شدید نادرست است.

برای کالیبره کردن زمان پیش بینی — مانند صندوق بین المللی پول پیش بینی از 6.2 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی کانادا — من در تاریخ های مشابه در سراسر جهان شوک های اقتصادی مورد مطالعه مدل های اقتصاد کلان و بررسی نزدیک به 75 مطالعات به درک بهتر آنچه ممکن است اتفاق می افتد در یک پست-همه گیر جهانی است.

اثرات اقتصادی از 1918-20 آنفولانزا

شیوع آنفولانزای از 1918-20 کشته شدن حداقل 40 میلیون نفر یا حدود دو درصد از جمعیت جهان است. در کانادا به تنهایی حداقل 50 ، 000 مرگ و میر نسبت داده شد به آنفولانزا نزدیک شدن تعدادی از کانادا و میر در جنگ جهانی اول. جامد داده ها در مورد تولید ناخالص داخلی وجود نداشت که برای دوران پس اقتصادی مورخان باید به بازسازی اقتصادی اندازه گیری بر اساس داده هایی که جمع آوری شده بود.

کامل ترین مطالعه با تمرکز بر چگونه آنفلوانزای همه گیر 100 سال پیش تحت تاثیر قرار سوئد. سوئد مطالعه در زمان استفاده از این واقعیت است که این کشور نگهداری می شود بسیار دقیق داده ها در علل مرگ و همچنین داشتن یک تاریخچه دقیق اقتصادی رکورد نگه داشتن قدمت 1800s.

سوئد خنثی کشور در جنگ جهانی اول پس بر خلاف دیگر کشورهای غربی جنگ محدود بود و تاثیر در اقتصاد کشور است. این مرگ و میر از آنفولانزا در سوئد مقایسه با بسیاری از کشورهای غربی و اقتصاد آن شبیه به دیگر کشورهای توسعه یافته است.

مطالعه در سوئد آنفولانزا تجربه یک قرن پیش نشان می دهد وجود دارد می تواند دائمی منفی در دراز مدت اثرات اقتصادی از زمان همه گیر. وجود دارد کاهش در درآمد حاصل از سرمایه منابع مانند سود سهام و اجاره از پنج درصد است که به طول انجامید حداقل تا سال 1929. این کاهش دائمی نیست بهبود پس از همه گیری آنفولانزای گذشت.

سوئد فقیر هرگز بهبود

نیز وجود دارد افزایش در فقر مطلق برای کسانی که سوئدی ها در پایین هرم اقتصادی: ثبت نام در دولتی “poorhouses” در بالاتر آنفولانزا بروز مناطق شروع به پریدن کرد 11 درصد و نه کاهش دهه آینده. وجود دارد برخی از خبر خوب: در حالی که اشتغال و درآمد در طول بحران کاهش یافت آن را به سرعت دوباره به پیش بینی سطح نرمال است.

یک مطالعه اخیر تلاش برای اندازه گیری اثر آنفلوانزا در 1918-21 تولید ناخالص داخلی. اقتصاددان دانشگاه هاروارد رابرت برو و همکاران خود را به زحمت کنار هم قرار دادن مجموعه ای از داده های اقتصادی است که تلاش برای از نو خلق کردن آنچه که تولید ناخالص داخلی در 42 کشور شده اند.

آنها دریافته اند که آنفولانزا مسئول اضافی شش درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی جهانی. این مطالعه نتیجه می گیرد که اثرات معکوس شد توسط 1921. این برآورد از آنفولانزا تاریخی تولید ناخالص داخلی اثر کاملا شبیه به صندوق بین المللی پول در حال حاضر پیش بینی از شش درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی اقتصادهای غربی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدل سازی اقتصادی اثر یک بیماری همه گیر

فراتر از تاریخ اقتصادی ما می تواند نگاه در مدل اقتصاد کلان جهانی ، منطقه ای و یا ملی اقتصاد که اجرای سناریو در مورد همه گیر شوک های اقتصادی.

یک سناریو توسط اقتصاددانان و علوم بهداشت دانشگاهیان است که به ویژه مناسب در نور COVID-19.

خود سناریوی مدل های ویروس بروز و مرگ و میر نرخ نزدیک به زمان بهترین برآورد و شامل قوی و اوایل اجتماعی فاصله اقدامات مانند تعطیلی مدارس و کار از خانه ترتیبات که ما امروز می بینیم در بسیاری از کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

مدل خود را برآورد 21 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی انگلستان در اولین چهارم از این بیماری همه گیر با 4.45 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی برای سال اول. این مدل همچنین نشان می دهد قاب زمان به بهبود اقتصادی است که حدود دو سال است. فعلی صندوق بین المللی پول طرح برای انگلستان است 6.5 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی سالانه.

بدون شک وجود دارد که COVID-19 عمده شوک به اقتصاد جهانی است. در تمام مطالعات من بررسی نتیجه کاهش قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی در دستور 4.5 تا شش درصد با بهبودی کامل در عرض دو سال به نظر می رسد به خوبی توجیه می شود.

مردان پوشیدن ماسک در آلبرتا در طول پاندمی آنفلوانزا از سال 1918. دوم و سوم موج آنفلوآنزا اضافه شده به دلیل کاهش رشد اقتصادی در اوایل قرن 20th. کانادا پرس/آرشیو ملی کانادا

تاریخ اقتصادی آنفلوانزای همه گیر 100 سال پیش نشان می دهد در اوایل کاستن اجتماعی فاصله اقدامات و ناتوانی به توسعه یک واکسن موثر کمک به دوم و سوم آنفولانزا امواج. این امواج ممکن است بیشتر اثرات آن بر خدمات مدرن مبتنی بر اقتصاد کشورهای غربی از آنها در بیشتر کشاورزی اقتصاد از 100 سال پیش.

تاریخ اقتصادی به عنوان یک پتانسیل و هشدار داد که اقتصاد می تواند بسیار بدتر اگر این اقدامات نادیده گرفته می شوند.

این مهم است به یاد داشته باشید که تولید ناخالص داخلی است که نشانگر یک ملت را به طور کلی سلامت اقتصادی. در سطح فردی این اثرات ممکن است گسترده تر و دردناک است. مالی وجود دارد و حرفه ای زیان که ممکن است هرگز نمی تواند بازیافت شود.

این 1918-20 آنفولانزا ارائه می دهد یک تاریخ مهم درس برای جهان کنونی و چشم انداز اقتصادی: ممکن است قابل توجهی کاهش بازده به سرمایه در دهه های آینده و همچنین نسبی افزایش فقر برای نیازمندترین افراد در جامعه ما است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de