تورنتو — به عنوان عکس ها از سگ ها با پوشیدن ماسک صورت pop up در سراسر رسانه های اجتماعی برخی از آنها شروع به پرسیدن اگر حیوان خانگی مورد علاقه خود سگ می تواند گرفتن رمان coronavirus.

با توجه به متعدد دامپزشکی و سازمان بهداشت وجود ندارد و صاحبان حیوان خانگی به وحشت مورد COVID-19 به عنوان وجود دارد هیچ نشانه ای در عین حال که بهترین دوست انسان است که در معرض خطر ابتلا به ویروس.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) قرار داده است تا “اسطوره شکن” پست بر روی وب سایت خود را در مورد حیوانات اهلی و coronavirus که تایید شده است که وجود دارد هیچ موردی از این ویروس شناسایی شده در حیوانات خانگی است.

“در حال حاضر هیچ مدرکی وجود دارد که همراه حیوانات/حیوانات خانگی مانند سگ یا گربه می تواند با آلوده جدید coronavirus” پست خوانده شده.

که می گوید که صاحبان حیوان خانگی هنوز هم باید به عنوان مراقب باشند با شستن دست ها و دیگر اقدامات پیشگیرانه به عنوان هر کس دیگری.

مشاوره سند قرار داده جهان کوچک Animal Veterinary Association (WSAVA) گفت که نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند “یک منبع عفونت است.”

بیش از 66,000 موارد COVID-19 شناسایی شده اند و تا کنون با بیش از 1500 مرگ و میر در سراسر جهان است.

محقق و انتاریو دامپزشکی دانشگاه, پروفسور اسکات Weese گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی که در حالی که وجود دارد این است که نیاز به تحقیق بیشتر به این ویروس ممکن است تاثیر بر روی حیوانات خانگی “خطرات واقعا کم” به خصوص در کانادا.

محققان بر این باورند که این ویروس را در اصل از “حیوانات منبع” با توجه به هر دو WSAVA و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اما از آن است که در حال حاضر در حال گسترش از انسان به انسان.

“بنابراین اگر کسی coronavirus ما آنها را می خواهید به ماندن از حیوانات بنابراین وجود دارد چیزی … به نگرانی در مورد” او گفت:, و اضافه کرد که حیوانات باید گنجانده شده در یک قرنطینه اگر انسان خود را در خانواده می شود با این ویروس آلوده.

“چیز بزرگ است, شما می دانید, ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی فقط به این دلیل که ما به طور فعال و بهتر است فعال باشد (از) سعی کنید برای انجام کنترل خسارت.”

او گفت: قرار دادن یک ماسک بر روی سگ خود را نمی تواند موثر باشد.

در یک پست وبلاگ وی افزود: یکی از نگرانی های اصلی است که بیش از حد وحشت زده مردم می تواند از بین بردن حیوانات خانگی سالم از ترس از حیوانات در حال یک منبع بالقوه از ویروس.

“دانش خلاء منجر به ترس” او گفت:. “ترس منجر به زانو حرکت تند و سریع تصمیم گیری و کسانی که اغلب منجر به نتایج بد.”

سگ می گرفتن انواع دیگر از CORONAVIRUS

سگ می گرفتن انواع خاصی از coronavirus – به طور خاص “سگ coronavirus.”

وجود دارد یک سگ تنفسی کروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان یک سگ coronavirus بیماری است که در روده ها. با توجه به VCA بیمارستان دومی است که از سگ به سگ و علامت اصلی اسهال است.

نه coronavirus انسان تاثیر می گذارد و نمی توان به آنها.

اصطلاح “کوروناویروس” منابع یک خانواده مرتبط ویروس به نام “coronaviridae” از جمله حیوانات-گونه خاص و همچنین کسانی که به علت بیماری در انسان است.

“اکثر coronaviruses بسیار خاص در طیف وسیعی از گونه های آنها تحت تاثیر قرار” Weese گفت. “بنابراین ما امیدوار (COVID-19) مانند آن است.”

با سارس و گربه و موش خرماها می تواند گرفتن ویروس وی با اشاره به اینکه اگر چه هیچ مورد از سگ ابتلا به آن است. شده اند وجود دارد هیچ مورد از گربه های پیمانکاری COVID-19 در این نقطه هیچ شواهد نشان می دهد آنها می تواند.

این WSAVA مشورتی روشن است که در coronaviridae خانواده ها در حال تقسیم به بتا و گاما و دلتا coronaviruses. آلفا و بتا ویروس ها می تواند آلوده پستانداران در حالی که گاما و دلتا ویروس ها معمولا به نظر می رسد در ماهی و پرندگان است. سگ coronavirus و گربه سانان coronavirus هر دو طبقه بندی شده به عنوان آلفا coronaviruses.

COVID-19 بتا است coronavirus مشورتی توضیح می دهد.

Weese گفت که سگ coronavirus و COVID-19 هستند که بیشتر مربوط از COVID-19 به دیگر coronaviruses موجود در سایر حیوانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو