جدید بیماری شیوع مانند رمان coronavirus که به تازگی پدید آمده در چین هوبئی تولید عناوین و توجه است. در ضمن با این حال آمریکایی ها صورت آهسته اما خیلی بیشتر فراگیر بحران بهداشت: چاقی است.

نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها چاق در نظر گرفته. نرخ چاقی برای کودکان افزایش یافته در دهه های اخیر قرار دادن بیشتر مردم در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت و برخی از سرطان ها. یکی در 5 و میر ناشی از آن در سن 40 تا 85 در حال حاضر نسبت به چاقی و یک مطالعه اخیر پروژه هایی که تا سال 2030 نزدیک به نیمی از بزرگسالان ایالات متحده خواهد چاق شود.

این مشکل این است که بیش از حد اغلب به درمان تنها به عنوان یک موضوع از مسئولیت شخصی با تماس مردم به خوردن رژیم غذایی سالم و ورزش بیشتر. درست است که آمریکایی ها نیاز به کاهش مصرف کالری به خصوص از غذاهای سرشار از شکر و چربی های اشباع شده و ورزش بیشتر. نزدیک به 80 درصد از بزرگسالان ایالات متحده نیست نشست فدرال راهنمای فعالیت فیزیکی که توصیه 2.5 تا 5 ساعت فعالیت بدنی متوسط هفتگی.

اما ما محیط زیست ساخته شده است که نه تنها شامل ساختمان اما جاده ها و پیاده روها و فضاهای عمومی نیز نقش مهمی در سلامت جسمی ، محققان تماس شهرستانها که ترویج سبک زندگی بیحرکت و رژیم غذایی فقیر obesogenic. به عنوان یک محقق با تمرکز بر مسائل شهری من را تشویق به دیدن برنامه ریزان شهرستان پرداخت توجه به افزایش کمک به ساکنان شیوه زندگی سالم.

سابق شهر اوکلاهما شهردار میک Cornett توضیح می دهد که چگونه شهر خود کمک ساکنان رها جمعی میلیون پوند از طریق آموزش عمومی و سرمایه گذاری در پارک ها و پیاده رو ها و امکانات ورزشی است.

چربی شهرستانها

مدرن شهرستانها ایالات متحده طراحی شده بودند را به ورزش های غیر ضروری. ماشین و آسانسور نماد مناطق شهری به عنوان ماشین آلات برای کارآمد تر زندگی می کنند. در حال حاضر روشن است که این پیشرفت ها ارائه مزایای بزرگ اما همچنین تحمیل هزینه های سلامت.

مطالعات اخیر نشان می دهد که پراکندگی شهری را تشویق می کند بیشتر در رانندگی و همراه است با وزن بالاتر. این همبستگی نشان می دهد که طرح و طراحی از شهرستانها می تواند مانع و یا ترویج شیوه زندگی سالم را انتخاب کند.

به عنوان یک آزمایش فکری آنچه را که از یک شهر است که باعث می شود ساکنان اضافه وزن بیشتر به نگاه مانند? این امر احتمالا چند مواد غذایی تازه امکانات و تضعیف فعالیت فیزیکی در نتیجه تشویق مردم به خوردن فست فود و نشستن در اتومبیل به جای پیاده روی و یا دوچرخه سواری. به عبارت دیگر, آن را شبیه به ماشین استاندارد-محور شهرستانها ایالات متحده که پدید آمده در 50 سال گذشته.

شهرستانها ایجاد نمی اپیدمی چاقی, اما آنها می توانید آن را بدتر نه تبلیغ و نه باعث شیوه زندگی سالم. و آن را فقط اتفاق می افتد در ایالات متحده در سراسر جهان کارشناسان بهداشت و درمان ادعا شهرستانها در حال ساخت مردم ،

صد در شهرستانها ایالات متحده امتیاز در شاخص های کلیدی از وزن-مشکلات مربوط به. نمرات پایین (بنفش/آبی تیره) دلالت ضمنی بالاتر نرخ چاقی; رتبه بالاتر (نور آبی) نشان می دهد سالم شهرستانها. ماوس بیش از مکان های منحصر به فرد نمرات.

ایجاد شهر سالم

برنامه ریزی شهری هنوز مراکز زیادی در حل مشکلات از گذشته است. البته در شهرستانها هنوز هم نیاز به پرورش عمومی استاندارد شیوه های درمانی مانند جدا سمی امکانات از خانه و محدود کردن کامیون های سنگین ترافیک از طریق متراکم مناطق مسکونی. اما این نیز مهم است برای ایجاد سالم شهرستانها – و این بحث این است که در حال حاضر در جریان است.

یک مسئله مهم در بسیاری از محله های فقیر است که کمبود مواد غذایی تازه. مواد غذایی بیابان هستند مکان هایی که خوب تغذیه گزینه های محدود هستند. شهرستانها در سراسر کشور در حال شکل دهی مجدد احکام و تغییر قوانین مالیاتی به عنوان آن را آسان تر برای ایجاد و حفظ تولید و فروش محلی مقرون به صرفه و مواد غذایی مغذی.

به عنوان یک مثال تولسا در حال حاضر محدودیت مجوز برای فروشگاه هایی که ارائه می کنند از مواد غذایی تازه. دیگران از جمله بوستون بوفالو شهر نیویورک و سیاتل, گذشت, احکام جدید است که اجازه می دهد برای باغ جامعه, باغ شهری شهری و مزارع.

شهرستانها در حال پیگیری از طیف گسترده ای از استراتژی های تغذیه. دیترویت اصلاح آن ى موجب تشویق باغ شهری به فروش مواد غذایی است. کلیولند در حال حاضر اجازه می دهد تا ساکنان به منظور بالا بردن مزرعه کوچک حیوانات و زنبور عسل است. لس آنجلس شهری, کشاورزی, انگیزه های منطقه است که به ترویج کشاورزی در بسیاری خالی از طریق کاهش مالیات بر دارایی ارزیابی.

برنامه های دیگر عبارتند از “سوپر مارکت مجازی” در بالتیمور است که قادر به خرید مواد غذایی تازه با مواد غذایی; مواد غذایی hub در نیواورلئان است که مردم می آموزد که چگونه به رشد و طبخ مواد غذایی سالم و یک ایالت برنامه در پنسیلوانیا است که با استفاده از عمومی و خصوصی دلار برای حمایت از مواد غذایی تازه در پروژه های کم درآمد محله. ساکنان دو جوامع کم درآمد در لوییویل پاک زمین برای یک مزرعه است که در حال حاضر تولید با کیفیت خوب غذا برای افراد با دسترسی به گزینه های سالم.

متخصص تغذیه Heba Abdel Latief مذاکرات به بیمار ریچارد افزار در درون شهر مسلمان اقدام شبکه بازار کشاورزان در شیکاگو است. AP Photo/Amr Alfiky

گرفتن و در مورد

برنامه ریزان نیز پرداخت افزایش توجه به تشویق فعالیت فیزیکی ساخت آن را آسان تر و امن تر برای مردم را به از نو خلق کردن, راه رفتن, دوچرخه و حمل و نقل عمومی. طول عمر مطالعات نشان می دهد که مردم زندگی می کنند طولانی در محیط های که در آن فعالیت بدنی است که بخشی از زندگی روزمره است.

ارائه بیشتر قابل پیاده فضاهای بهتر محافظت مسیرهای دوچرخه سواری و بیشتر فضاهای تفریحی در حال گام مهم است. اما حتی تغییرات کوچک می تواند موثر باشد.

شهرستانها می توانید با نزدیک کردن خیابان ها در تعطیلات آخر هفته برای تشویق جوامع به خارج و راه رفتن. آنها همچنین می تواند ارائه بیشتر صندلی در مکان های عمومی, به طوری که کمتر مناسب ساکنان می توانند با استراحت در طول سفر خود را. با استفاده از فضاهای عمومی در شهرها به عنوان مکان های که در آن مردم می توانند ورزش را ترویج حقوق صاحبان سهام به جای اجازه می دهد فعالیت های بدنی به محدود تبدیل به ورزشگاه با اغلب گران قیمت هزینه های ماهانه.

مطالعات نشان می دهد که زمانی که شهرهای طراحی شده برای ارائه walkability, bikeability عمومی حمل و نقل و جذاب تر سبز و فضاهای تفریحی و سپس فعالیت های بدنی در سراسر کل جامعه را افزایش می دهد. مینیاپولیس-سنت پل بود و امتیاز این کشور را اصلح شهر پس از آن ساخته شده یک تعهد یک دهه پیش به گسترش دوچرخه خطوط کاشت درخت و امن تر پیاده رو. تغییرات تشویق شهروندان به پیاده روی و ورزش بیشتر.

شهرها به عنوان ماشین آلات

از آن خواهد شد گران برای ایجاد سالم شهرستانها. اما بررسی های اخیر از شهرداران نشان داد که اکثریت معتقد است که شهرهای خود شدند و بیش از حد خودرو محور. بسیاری می خواستم به سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت های دوچرخه پارک ها و مجتمع های ورزشی. شهرستانها با سطح بالایی از چاقی به طور معمول نمی توان این ویژگی ها یک اولویت است.

ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی با تاکید بر آزمون و مداخلات برای درمان فرد بیماری به جای پیشگیری, گران ترین در جهان تنها با متوسط سطح سلامت و امید به زندگی در مقایسه با مشابه کشورهای ثروتمند. یکپارچه سازی بهتر رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی بیشتر به روزمره زندگی شهری می تواند کمک به آمریکایی ها سالم تر به طور موثر تر و هزینه کمتر.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو