این است ترین ویروس ضد کار در جهان است ؟

“من در حال حاضر سگ او گفت:” به یک هدست صدای مسلسل تکرار در هوا. “این است که سرد نیست.”

لحظاتی بعد روس ها بود در گوشه ای به پایان رسید و او را نیز سرد نیست. آن را وحشتناک برای پایان دادن به یک بد بخت کمپین در Call of Duty: Modern Warfare یک بازی اول شخص تیرانداز بازی ویدیویی در مجموعه داستانی کشور از Urzikstan.

Lupo نمی خورش بیش از خود مرگ. او نمی باید زمان. حدود 13000 نفر بودند او را به تماشای زندگی می کنند, حرکت یا کشش ناگهانی جریان پلت فرم که در آن انبوهی از طرفداران می تواند پرداخت به دنبال بهترین آنلاین پارسه در کسب و کار. چند جذب جمعیت بزرگتر از Lupo و پس از coronavirus شروع وادار کردن مردم به پناهگاه در محل جمعیت خود را تنها رشد کرده است. او تخمین می زند که بینندگان است تا 25 ٪ تا 30٪.

“من احساس می کنم” او در مصاحبه ای گفت: “مثل من آماده ام برای این لحظه تمام زندگی من است.”

آن را سخت به فکر می کنم از یک عنوان شغلی بیشتر همه گیر-اثبات از “سوپراستار livestreamer.” در حالی که coronavirus دارای طرح میتوانست این کار بر زندگی صدها میلیون نفر از مردم دکتر Lupo او به عنوان شناخته شده به همراهی دستیارش بوده و اساسا بدون تغییر روال. او همان هفت-دوم رفت و آمد پایین یک پرواز از پله ها. او نشسته در همان وضعیت قبل از همان تنظیمات نور دوربین و مانیتور. او را نگه می دارد همان ماراتن ساعت شروع هر روز صبح در 8.

اجتماعی فاصله? او انجام شده است که پس از او رفت pro, سه سال پیش.

برای 11 ساعت در روز و شش روز در هفته او نشسته به تنهایی در صید و شکار در بازی مثل Call of Duty و Fortnite. با آفلاین تماشاگر ورزش لغو شد, او و شناخته شده دیگر علاقهمندان به بازی در حال حاضر ارائه یکی از تنها زنده مسابقات که با استانداردهای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

بینندگان اعداد در حرکت یا کشش ناگهانی افتاده 31 درصد از 8 مارس تا مارس 22 با توجه به آرسنال.gg یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت. (پس از آن یکی در چهار آمریکایی بود که در زیر پناهگاه در محل سفارشات.) در طول این دو هفته span تعداد ساعت در روز به تماشای در حرکت یا کشش ناگهانی افزایش یافت و به 43 میلیون از 33 میلیون.

“Livestreaming و آنلاین بازی های ویدئویی تنها ورزشی ما می توانیم درست است ؟” گفت: Doron نیر رییس اجرایی StreamElements یک شرکت است که فراهم می کند ابزار و خدمات به streamers. “این یک لحظه از اعتبار.”

Lupo و همسالان خود بودند داشتن بهترین های مالی سال از زندگی خود را حتی قبل از COVID-19 رخ داد. سه تا از بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان — Microsoft, Facebook و گوگل تلاش کرده اند به منظور بالا بردن مشخصات خود را آنلاین بازی سیستم عامل: میکسر Facebook بازی و یوتیوب بازی بود. هدف آنها این است که برای گرفتن با آمازون که دارای کشش و تقریبا 70 درصد از بازی های آنلاین بینندگان.

تمام این چهار غول در آغوش همان استراتژی است که نگه می دارد LeBron James در نایک کفش: نشانه ستاره های بزرگ به, بزرگ, قرارداد منحصر به فرد.

“تو بزرگترین شرکت تکنولوژی در جهان و رقابت برای استعدادهای برتر به جریان به طور انحصاری بر روی پلت فرم خود را” سعید راد Breslau که شروع به کمک e-ورزشی بخش از ESPN سایت. “است که به استعداد های آژانس که با این نسخهها کار برای یک مرد مانند Lupo یک مقدار زیادی از اهرم برای مذاکره.”

در ماه دسامبر Breslau گفت: Twitch امضا Lupo و دو دیگر جریان ستاره به چندین ساله در معاملات به ارزش میلیون ها نفر. این یک ضدحمله از انواع. در طول تابستان تایلر Blevins که نقش تحت نام نینجا و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین Fortnite بازیکنان در جهان چپ Twitch برای میکسر در چندین ساله معامله گزارش ارزش به اندازه 30 میلیون دلار.

این مبالغ که ممکن است وحشت زده شدن uninitiated. اما Lupo و Blevins مشهور هستند در صنعت بازی است که به تولید بیش از 150 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به Newzoo یک بازی شرکت تجزیه و تحلیل — بیش از دو برابر جهانی فیلم و موسیقی صنایع ترکیب شده است.

خیمه ورزشکاران حرفه ای از دنیای بسکتبال و فوتبال در حال پرش به این نزاع. جاش شوارتز های اجرایی در Popdog که صاحب استعداد آژانس پارسه گفت: او در حال آماده سازی معاملات به نمایندگی از ستاره از لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی فوتبال, بسیاری از آنها در حال پاره وقت پارسه.

“گوشی من زنگ خاموش قلاب با عوامل ورزشی گفت:” من مرد نقش ندای وظیفه ” یا ” من مرد نقش Fortnite.'” او گفت:. “این ورزشکاران تنها در خانه گیر کرده. در بسیاری از موارد, آنها در حال رفتن برای پایان دادن به خود را با جریان کانال” تماشا هزاران نفر از طرفداران مشتاق به تعامل با قهرمانان خود را.

Lupo می گوید او افزایش یافت و به بالای شلوغ بسیار رقابتی زندگی می کنند-gaming شمع طریق موفق باشید. پنج سال پیش او یک فن آوری اطلاعات متخصص در یک شرکت بیمه و شروع livestreaming پاره وقت در یک بازی به نام سرنوشت. در ابتدا هشت نفر تماشا کردند اما مخاطبان سرعت رشد. Lupo دارای درجه مهارت های گرم و معتبر صدای یک درایو-زمان DJ رادیو و هدیه ای برای خم کردن شوخ طبعی حتی زمانی که مرگباری زخمی شدند.

“چرا من نیاز به عمل از او پرسید: بینندگان پس از از دست دادن است که ندای وظیفه بازی. “من خدا. من دیوانه است. نگاهی به من بدن شخص.”

به راستی چه راه اندازی Lupo بود کاملا پرتاب مجازی نارنجک. او lobbed آن در Blevins در حالی که این دو رو در یک بازی شوتر اول شخص به نام PUBG. تصویری از برخورد را نشان می دهد stupefied نگاه Blevins’ چهره های نمایش داده شده در گوشه ای از صفحه نمایش است که به تدریج segues به خنده و لذت به عنوان مرگ آواتار خود را غرق در.

“ما آن را فورا خاموش” گفت: Lupo. “ما مثل برادران و مردم دوست به تماشای اون دوستی رشد است.”

در اطراف این زمان Fortnite ساخته شده اولین آن و تبدیل به یک پدیده فرهنگی. Lupo و Blevins آغاز شده teaming تا برای بازی در برابر دیگران است. (هر بازی شروع می شود با 100 بازیکن). Blevins بعد پرسید: Lupo به عنوان یک خدمت بازی بازی مفسر در طول یک Fortnite رویداد در اقصر توچال و کازینو در وگاس.

Ben Lupo, also known as Dr. Lupo, in New York on July 26, 2019. Pro video game streamers like Lupo are used to spending their days in isolation. And a huge new audience is at home to watch them play. (Vincent Tullo/The New York Times)

بن Lupo, همچنین شناخته شده به عنوان دکتر Lupo در نیویورک در جولای 26, 2019. نرم افزار بازی ویدیو streamers مانند Lupo استفاده می شود به صرف روز خود را در انزوا. و مخاطبان جدید است که در خانه به تماشای آنها را بازی. (وینسنت Tullo/نیویورک تایمز)

“حدود 300000 نفر به تماشای زندگی می کنند” Lupo گفت. “و چند میلیون بیشتر به تماشای بعد.”

Lupo صرف هر روز با یک سربار دوربین اشاره کرد و دستان خود را به یک دوربین دیگر اشاره کرد و در کنار چهره اش و یک صفحه نمایش از آنچه که او می بیند بر روی صفحه نمایش. بیشتر از زمان او کنترل یک نماد است که هر دو در حال اجرا برای زندگی خود و در میان کوره در رفته کشتن ولگردی و قانونی شکنی. او و هم تیمی های آنلاین — او معمولا چند که او را از طریق یک هدست — تقلا در سرعت فوق العاده خطرناک خنثی کردن بمب و تیراندازی در دشمنان و برخورد بیش از مناظر در ربوده کامیون. به نظر می رسد مخالف آرامش بخش است.

Lupo را پایه فن پرچ شده است. آن را کج بالاتر از متوسط حرکت یا کشش ناگهانی بازی کانال. او ازدواج کرده است — همسرش سامانتا که خود را مدیر و دارای 4 ساله پسر. خود بزرگترین حامیان تمایل به تگرگ از مشابه جمعیتی.

“او یک پدر و یک ماه بعد از من” گفت: نیک Kallner, 34, که زندگی در نزدیکی آلبانی شده است و تماشای Lupo پس سرنوشت خود را روز. “من این حس تماشای او که او یک پدر مثل من یک دنیای واقعی ، به علاوه او خنده دار است.”

و در حالی که Lupo مسلط به زبان bro-صحبت می کنند, جانبازان خود را شامل مقدار زیادی از زنان است.

“چه سمان آن برای من این است که چگونه او ساخته شده است یک احترام جامعه” گفت: Lindsey Hladik زندگی می کند که در اورلاندو ، “به عنوان یک زن شما می توانید تعداد زیادی از آزار و اذیت مردم معمولی پرتاب کردن نظر توهین آمیز و او را همیشه به خوبی در مورد بستن این نوع رفتار است.”

Hladik, 34, یک مدیر در یک سایت تجارت الکترونیکی شده است و کار از خانه برای سه هفته گذشته. Lupo کانال پخش در پس زمینه در تمام طول روز هر روز.

“این مانند در اختیار داشتن تلویزیون در,” او گفت:.

تفاوت در این است که ستاره این نمایش انجام می دهد برای ساعت ها در پایان. نگه داشتن سطح انرژی است که فقط یکی از Lupo چالش های. در چند نوبت در طول سال pranksters باید sicced پلیس او را در تماس با مقامات و ادعا می کنند که برخی از جنایت وحشتناک بود اتفاق می افتند در خانه اش — سمی تهوع شناخته شده به عنوان “swatting.” ساخته شده است که آن را ناراحت کننده زمانی که طرفداران دست کشیدن بر روی درب خود را به معرفی خود. در لحظه Lupo نمی تواند کمک کند اما تصور کنید که بدترین سناریو مورد.

حتی زمانی که وجود دارد فقط صلح و آرام او صرف بیشتر ساعات بیداری خود را در یک پنجره اتاق. این امر می تواند یک گریم وجود او گفت که اگر او نبود عشق بازی های ویدئویی و انجام قبل از مخاطبان است که نگه می دارد در حال رشد است.

“مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای منحرف کردن اذهان خود را کمی از آنچه که در جهان خارج” او گفت:. “اگر من کمک, که فوق العاده است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de