اين بهترين شانس ماست که سبز بشيم؟ کانادایی ها عمیقا تقسیم شده ، نظرسنجی می گوید

…اتاوا کانادایی ها عمیقا ً بر این تقسیم می شوند که آیا این لحظه، در جریان همه گیر و آشفتگی اقتصادی COVID-19، بهترین زمان برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است.

نظرسنجی انجام شده توسط Nanos Research برای انرژی مثبت دانشگاه اتاوا نشان داد که 45 درصد از کانادایی ها می گویند در حال حاضر “بهترین زمان برای جاه طلبی در آدرس دهی به تغییرات آب و هوایی حتی اگر هزینه برای اقتصاد وجود دارد.”

با این حال، ۲۹ درصد دیگر می گوید که این بدترین زمان است.

نظرسنجی در بر داشت یک شکاف منطقه ای زمانی که آن را به این موضوع می آید. هنگامی که خواسته می شود زمان بندی را در مقیاس صفر تا ۱۰ درجه بندی کنیم، با صفر بودن بدترین زمان برای انجام عمل آب و هوا و ۱۰ زمان بهترین زمان، استان های پرایری به مراتب پرخاشگرانه تر به سمت این که بدترین زمان برای آدرس دهی به تغییرات آب و هوایی نسبت به بقیه کانادا هستند، متکبربودند.

مردم در Prairies هر زمان که در مورد چیزی شبیه به این می شنوند، در تلویزیون خود فریاد می زدند، چون احتمالا ً حرف های این جوری می گویند، “ما باید روی همه گیر تمرکز کنیم. نیک نانوس، رئیس بخش تحقیقات نانودر آخرین قسمت پادکست خط روند گفت: “ما باید بر اقتصاد متمرکز شود،’ گفت: نیک نانوس، رئیس تحقیقات نانوس، در آخرین قسمت پادکست خط روند.

آره، محیط زیست مهمه، ولی اگه تو استان های پرایری باشید، بیشتر می خواید روی اقتصاد و همه گیر متمرکز بشید.”

با این حال، آتلانتیک کانادا، کبک و بریتیش کلمبیا همه به نفع حال حاضر بهترین زمان برای اقدام آب و هوا — و انتاریو بین دو گزینه تقسیم شد.

“کانادایی ها در این تقسیم بندی شده اند، “نانوس.

اما در حال حاضر ما به حاشیه رانده شده به سمت تفکر است که این زمان مناسبی برای آدرس دادن به تغییرات آب و هوایی است، حتی اگر آن را ممکن است کمی خشن در جبهه اقتصادی است.”

در این نظرسنجی همچنین نشان داده شده است که تقریبا نیمی از کانادایی ها حفاظت از محیط زیست را با هزینه شغل اولویت بندی می کنند — هر چند درصد کانادایی ها که احساس می کنند این راه نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است. در اوت ۲۰۱۹، ۶۱ درصد از کانادایی ها گفتند که محیط زیست باید بر رشد اقتصادی و مشاغل اولویت بندی شود. در این سال، تنها ۴۹ درصد کانادایی ها با این بیانیه موافقت کردند.

با تمرکز مردم بر روی همه گیر و اقتصاد، محیط زیست به عنوان یک مسئله مهم از نگرانی رنج می برد، اما هنوز به نظر می رسد اشتها برای پیش روی این موضوع وجود دارد. اما من فکر می کنم کلید رادور این است که ما باید محتاط باشیم، “نانوس گفت.

“جاه طلبی وجود دارد، اما افرادی هستند که نگران آن هستند.”

در همین حال، نانوا همچنین نبض کانادایی ها را در مورد احساسات خود در مورد بخش نفت و گاز در زمان. در حالی که حمایت از رشد در آن صنعت و بخش تجدید پذیر باقی مانده بود قابل مقایسه با سطوح حمایت در سال گذشته، تغییر در حمایت کانادایی ها برای توسعه منابع سوخت فسیلی وجود داشت.

در مقایسه با سال ۲۰۱۵، «کمتر کانادایی می گوید که این امکان وجود دارد یا تا مقداری ممکن است که آنها بیشتر از توسعه منابع سوخت فسیلی حمایت کنند» این بررسی توضیح می دهد.

در سال 2015، فقط خجالتی از هشت نفر از 10 کانادایی گفت که آنها بیشتر حمایت از توسعه منابع انرژی سوخت فسیلی اگر کانادا دارای سیاست های فعال تر تغییر آب و هوا در محل، در مقایسه با کمتر از شش نفر از 10 کانادایی در سال 2020.

حاشیه خطا برای این نظرسنجی است ±3.1 درصد امتیاز، 19 بار از 20، و تحقیقات نانو1،049 کانادایی از روی تلفن و یا آنلاین بین ژوئن 28و 2nd، 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de