این است که درد در بدن یا ذهن ؟ چگونه پاسخ می تواند کمک راهنمای درمان خود را

مردم اغلب استفاده از عبارت “ذهن بیش از ماده” برای توصیف شرایطی که در آن درد و درد در بدن هستند باطل با استفاده از ذهن است. یک باغبان در می آید از باغبانی و شگفت زده به کشف یک برش بر روی دست خود چیزی در او بود آگاه نیست در حالی که با تمرکز بر روی گیاهان. یا یک سرباز در افغانستان زخمی توسط یک گلوله اما احساس کمی درد تا زمانی که او امن است در درمانگاه. اگر درد به طور مستقیم و به طور کامل مربوط به جراحت بدنی این نمونه ها غیر ممکن خواهد بود. یک برش همیشه منجر به درد خفیف در حالی که زخم گلوله بلافاصله باعث درد شدید. اما این همیشه مورد نیست.

درد دانشمندان مراقب به تشخیص بین مضر (مضر) محرک و درد. در مورد سرباز خود محرک (یک گلوله آسیب) است رفتارهاي اما دردناک نیست. تحقیقات نشان داده مغز است که توانایی به تن کردن چگونه به شدت مضر محرک را تجربه کرده است. این فرایند شناخته شده به عنوان “درد مدولاسیون” است و بدن ما چگونه ما اجازه می دهد برای قرار دادن ذهن بیش از ماده در برخی از موقعیت ها.


ادامه مطلب: احساسات را تحت تاثیر قرار چگونه درد را احساس می کند به عنوان سربازان می دانم که تنها بیش از حد خوب


برای درک درد مدولاسیون ما نیاز به درک چگونه افکار و احساسات خود را تحت تاثیر قرار درد. بیش از دو سال گذشته پروژه شامل روانشناسان و فلاسفه در دانشگاه خواندن و بیماران و پزشکان در بیمه خدمات درمانی سلطنتی برکشایر بیمارستان به کاوش در این سوال. ایده ما این است که مردم نگه views مورد درد – که برخی از آنها حتی ممکن است آگاه باشند آنها را نگه دارید – است که تحت تاثیر قرار چگونه آنها تجربه درد و شاید از همه مهمتر, چگونه از آنها بهره مند از انواع خاصی از درمان درد.


گوش دادن به یک قسمت از گفتگو پادکست لانه مور دقت در پزشکی است.


که در آن شما آن را احساس ؟

ما در حال بررسی این که آیا مردم به طور مستقیم مشاهده و درد به عنوان چیزی که در ذهن یا بدن است. مردم بحث در مورد درد در هر دو روش تاکید بدن جنبه وقتی که می گفت: “درد در انگشت من.” و تاکید بر جنبه های روانی گفت: “درد را احساس می کند مانند.” اما آیا مردم باید یک موقعیت به طور پیش فرض? آیا یک فرد تمایل به فکر می کنم از درد به عنوان یک بدن تجربه در حالی که دیگری فکر می کند در مورد آن را به عنوان یک حالت روانی? برای پیدا کردن ما طراحی یک سری از کوتاه سناریوهای فرضی که جستوجو کرد مشخصات افراد از درد است. ما در بر داشت که مردم می توانند اتخاذ یا بیشتر در بدن یا روان تر مشاهده درد و نظرات خود را می توانید تغییر دهید بسته به چهار چوب.

آینده و شاید مهم ترین سوال این است که آیا این نمایش را تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان مردم دریافت برای درد. درد مزمن یک بیماری ناتوان کننده, حمل با آن, گنده, شخصی, هزینه های اجتماعی و اقتصادی. آن را نیز بسیار دشوار بیماری به درمان با جراحی و دارویی روش اغلب داشتن نتایج ضعیف.

مداخلات روانشناختی مانند درمان شناختی رفتاری (CBT), از سوی دیگر اغلب موثر هستند و باید چند عوارض جانبی. مهمتر اما این درمان ها کار نمی کند برای همه. برخی از افراد مبتلا به درد مزمن پیدا کردن این برنامه کمک در همه و یا رها کردن آنها از درمان بدون حتی دادن یک فرصت است. بنابراین سوال این است: چرا این درمان برای برخی از مردم و نه برای دیگران ؟

CBT برای همه کار نمی کند. Dmytro Zinkevych/شاتر

تحقیقات ما متمرکز شده است که آیا پس زمینه فرضیات در مورد درد که کسی حمل با آنها را به یک درمانگاه ممکن است تعیین اینکه آیا درمان CBT برای آنها کار خواهد کرد. پس از همه, اگر شما یک بیمار که مشاهده کمر درد به عنوان یکی از ویژگی های ستون فقرات خود را نه به عنوان ترکیبی از ستون فقرات خود را و ذهن خود را که شما نمی تواند به اشتباه و یا اذیت ارسال می شود برای درمان به تغییر طرز فکر خود را?

زندگی با درد می تواند یک بار ثابت. اگر شما اعتقاد دارم که شما شده اند با توجه به نوع اشتباه از درمان رها کردن و یا به طور کامل شرکت کننده منطقی پاسخ. اگر ما می تواند نشان دهد که کسی موجود باورهای مربوط به درد را تحت تاثیر قرار چگونه آنها دسترسی و بهره مندی از درمان روانی ما می تواند کار بر روی تغییر این باورها به آنها اجازه می دهد برای رسیدن به حداکثر بهره مند شوند. برای انجام این کار ما می رویم به طراحی و تست پیشرفته CBT برنامه که کمک می کند تا مردم تشخیص نقش ذهن در تجربه درد. ما امیدواریم که که این نوع از افزایش برنامه می تواند کمک به بیماران بیشتر از سود مبتنی بر ذهن مداخلات ساخت ذهن بیش از ماده یک واقعیت برای بیشتر بیماران است.


این مقاله بخشی از یک سری وابسته به پزشکی را برای شما ساخته شده یک سری از لانه پادکست در آینده بهداشت و درمان و چگونه آن را می تواند به زودی خیلی بیشتر شخصی است. اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>