است آموزش آنلاین برای شما مناسب است ؟ 5 پاسخ سوالات

یادداشت سردبیر: وقتی U. s. اخبار & گزارش جهانی خود را منتشر آنلاین بهترین برنامه آموزش و پرورش رتبه بندی سال جاری بسیاری از مدارس که شانس خوبی در رتبه بندی شد و سریع به تماس توجه به موفقیت خود را. در اینجا ونسا Dennen, یک پژوهشگر آموزش آنلاین و co-سردبیر مجله اینترنت و آموزش عالی ارائه می دهد بینش به آنچه دانشجویان باید در نظر قبل از آنها ثبت نام در یک درجه آنلاین برنامه.

1. آنلاین آموزش و پرورش به عنوان آسان و راحت به نظر می رسد ؟

آموزش آنلاین ممکن است به دانش آموزان یک انتخاب در مورد زمانی که و که در آن به مطالعه اما این انعطاف پذیری را نباید با بودن آسان و سریع است. یادگیری یک فرایند است و در آن طول می کشد زمان. با مطالعه آنلاین, شما ممکن است قادر به از بین بردن وقت رفت و آمد و مخوف شکار برای پارکینگ در محوطه دانشگاه اما شما هنوز هم باید برای قرار دادن در زمان و تلاش برای یادگیری است.

دانش آموزان با عادات خوب مطالعه و مهارت های مدیریت زمان تمایل به انجام بهتر آنلاین از دانش آموزان که بدفع الو قت گذراندن. آن را آسان برای قرار دادن بازی مدرسه هنگامی که وجود ندارد یک کلاس خاص جلسه و دانش آموزانی که به طور منظم را انتخاب کنید برای قرار دادن فعالیت های دیگر برای اولین بار ممکن است پیدا کردن خود را به سرعت در حال سقوط در یک دوره آنلاین. همچنین برخی از دانش آموزان بیش از حد خوش بینانه در مورد زمان و انرژی تصور که آنها را به خانه از محل کار قرار داده و در لباس خواب خود را و شروع به مطالعه. اما واقعیت ممکن است که هنگامی که آنها به خانه از محل کار و قرار دادن بر روی لباس خود آنها بیش از حد خسته به مطالعه است.

من هم به تماشای بسیاری از دانش آموزان اکسل در دوره های آنلاین به طور کامل با استفاده از راحتی و انعطاف پذیری. کلید موفقیت خود را به نظر می رسد کنار گذاشتن کار به طور منظم زمان پیگیری خرما به علت و شروع به کار بر روی تکالیف اولیه. کلید دیگر در برقراری ارتباط با استاد هر زمان که آنها یک مشکل یا سوال.

2. وجود ندارد اشکالاتی به خواندن آنلاین در مقابل فیزیکی کتاب ؟

تحقیقات نشان داده است که مطالعه بر روی کاغذ حاشیه بهتر از خواندن آنلاین در نظر درک آنچه شما به عنوان خوانده شده و فراشناخت – است که آگاهی از افکار خود. اما اشتباه خواهد بود که فرض کنیم که دوره های آنلاین شامل تنها خواندن بر روی صفحه نمایش. سنتی کالج ها و دانشگاه ها به طور منظم اختصاص قرائت آنلاین. برعکس آنلاین مدرسان اختصاص فیزیکی کتاب. زمانی که کتاب در هر دو مقاله و نسخه های دیجیتال دانش آموزان می توانید انتخاب کنید که فرمت آنها می خواهند برای خرید اجاره یا قرض گرفتن. اگر خوانش دیجیتالی ارائه شده دانش آموزان می توانید آنها را چاپ کنید. در پایان این گرایش به یک موضوع از اولویت های شخصی.

3. چرا آموزش آنلاین گاهی اوقات بیش از هزینه کلاس ها به طور منظم?

زمانی که هزینه های اضافی اعمال می شود به یک دوره آنلاین آن معمولا نشان دهنده واقعی هزینه های مرتبط با اجرای برنامه درجه. زمانی که سنتی آجر و ملات دانشگاه برای اولین بار شروع به ارائه برنامه های آنلاین مدرک آنها در بر داشت که آن را به عنوان ساده نیست که فقط استخدام بیشتر مدرسان. دوره های مورد نیاز برای تبدیل آنلاین فرمت های و طراحان آموزشی بودند اغلب استخدام برای کمک به دوره توسعه. موجود در دانشکده آموزش مورد نیاز برای آماده شدن برای آموزش آنلاین. در برخی از موسسات آموزش اضافی دستیاران استخدام شد برای اطمینان از دانش آموزان تا به حال کافی انسان تماس بگیرید. خدمات دانشجویی از قبیل کتابخانه دسترسی و مشاوره نیز باید برای ارائه آنلاین زبان آموزان. همه این فعالیت ها باید هزینه های مرتبط با آنها را که بخشی از موسسه تاریخی بودجه عملیاتی. در برخی موارد این هزینه ها تصویب شده است به همراه آنلاین زبان آموزان در قالب هزینه های. در طول زمان این هزینه ها ممکن است محو دور به عنوان هزینه آموزش آنلاین می شود به طور منظم بخشی از یک موسسه بودجه عملیاتی. در نهایت برخی از دانشگاهها قرارداد با, برای سود آنلاین استخدام شرکت ها, و آنها باید به اشتراک گذاری بخشی از شهریه درآمد با آن شرکت است.

4. یک مطالعه جدید نشان داد اگر خود را به کارفرمای آینده نگر می آموزد شما یک درجه آنلاین شما کمتر احتمال دارد به دریافت یک تماس تلفنی. باید دانش آموزان نگران شود ؟

یک مطالعه نشان داد که کارفرمایان کمتر احتمال دارد برای پاسخ به متقاضیانی که ذکر درجه آنلاین. Kzenon/شاتر.com

تعصب در برابر آنلاین درجه یک نگرانی است اما من فکر می کنم آن را ادامه خواهد داد به کاهش طول زمان است که بیشتر افراد با درجه آنلاین ورود به بازار کار و استخدام مدیران به طور فزاینده ای باید تجارب خود را با آموزش آنلاین.

یکی از چیزهایی که من پیدا کردم جالب در مورد این مطالعه نشان داد که نامزدهای کار آنلاین با درجه کمتری دریافت کنید تماس مجدد بود که داستانی متقاضیان کار مشخص شده است که آنها تا به حال به دست آورده خود را در درجه آنلاین. من فکر نمی کنم یک نمونه متقاضی خواهد توجه داشته باشید که جزئیات در رزومه کاری. اکثر مردم فقط لیست دانشگاه درجه و عمده.

من شک دارم این تعصب تاثیر می گذارد که چگونه مردم را انتخاب کنید برنامه های تحصیلی. بررسی های اخیر توسط بهترین کالج ها نشان می دهد که اکثر درجه آنلاین بگیران را انتخاب کنید برنامه های آنلاین از آنجا که کار و تعهدات خانوادگی را به حضور در پردیس دشوار خود را به کارفرما ارائه می دهد یک برنامه تشویقی یا برنامه مورد نظر در این مطالعه تنها ارائه آنلاین. به عبارت دیگر زبان آموزان که کسب درجه آنلاین نیست معمولا انتخاب بین آنلاین و دانشگاه برنامه.

در نهایت شایان ذکر است که این مطالعه بر روی مردم اخذ درجه لیسانس است. این یافته ممکن است نمی شود به مردم به دنبال MBAs و دیگر فارغ التحصیل درجه است.

5. خواهد شد و دانش آموزان همان کیفیت آموزش آنلاین به عنوان آنها را در دانشگاه ؟

مرکز ملی تحقیقات آموزش از راه دور و فن آوری پیشرفت حفظ تلفیقی از مطالعات مقایسه نتایج دانش آموز در سراسر انواع مختلف از دوره های. اکثر مقايسه مطالعات – حداقل در این پایگاه نشان می دهد که هیچ تفاوت معنی داری بین آنلاین و چهره به چهره دوره. به عبارت دیگر یادگیری رخ می دهد به همان اندازه هم مهم نیست که چگونه یک دوره تحویل داده شده است تا زمانی که دوره خود را به خوبی طراحی شده است.

[ تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>