آن را امن برای دیدار مادر خود را در روز مادر? یک پزشک ارائه می دهد یک تصمیم checklist

به عنوان یک پزشک, مادر, دختر و مسئولیت اجتماعی انسان من پیدا کردن روز مادر به پیچیده برای من در این سال به عنوان آن را برای میلیون ها نفر است. پرسش از این که آیا و چگونه به فرزندان خود و مادر مسن در حال حاضر پزشکی و اخلاقی quandaries. به عنوان استادیار پزشکی خانواده با تمرکز بر سلامتی به عنوان روز مادر نزدیک من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما من فکر کردن در مورد این کار با استفاده از برخی از ابزار برای کمک به بصیرت است.

آیا آن را نمی بزرگ اگر انتخاب زمان با پدر و مادر یا فرزندان شد و تا کنون تصمیم گیری آسان را ؟ اما پاسخ این است که به ندرت است که ساده است. در این سال در میان جهانی همه گیر و نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله تصمیم گیری است و حتی پیچیده تر از حد معمول است.

من باید آمد تا با یک روز مادر ماتریس برای کمک به شما تصمیم می گیرید که چگونه با خیال راحت به جشن می گیرند در واقع بر اساس و شیوه ای امن. این ماتریس وزن بسیاری از عوامل در نظر گرفتن به طور خاص مرتبط با این بیماری همه گیر.

دکتر دبورا Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نیاز به فاصله اجتماعی.

شخصی در معرض خطر

ارزیابی شخصی شما در معرض خطر است و یکی از جنبه های ماتریکس. آیا شما و یا خود را در معرض خطر? وجود بیماری های مزمن و یا با سن بیش از 65 دو خطر عمده. شما می توانید این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری لینک برای جزئیات بیشتر خاص.

علاوه بر خاص خود را شخصی خطرات هستند و هر کدام از شما در تماس های مکرر با مردم از طریق کار خود را ؟

شما در حال احیا کند ،

آیا شما شده است در معرض حامل? جوان هستند کودکانی که می تواند حامل بدون علامت در تصویر ؟

اگر هر یک از این سوالات پاسخ داده شده است با یک بله, آن است که قطعا عاقلانه به چشم پوشیدن از هر فکر یک فرد مراجعه کنید. اگر همه شما می توانید به بخش بعدی از ماتریس.

که در آن شما زندگی می کنند مسائل

آیا شما در بالا شيوع منطقه برای coronavirus مانند شهر نیویورک ؟ اگر شما در کم جمعیت منطقه با کم منطقه ای شیوع آن را حس می کند بیشتر به نظر یک فرد در بازدید از اگر شما (یا او) زنده در میدتاون منهتن. محلی خود را بررسی کنید شيوع اینجا.

اگر نه از شما است در معرض خطر بالا و شما در یک بسیار بالا-شيوع منطقه سوال بعدی این است: شما می توانید هر یک از دیگر در فرد بدون نقض هر دستور ؟ در اینجا این است که یک دولت توسط دولت لیست محدودیت.

به یاد داشته باشید که ایالات متحده هم مرز با کانادا و مکزیک تعطیل هستند و غیر ضروری مسافرت داخلی است که به شدت دلسرد شده است. بدیهی است که هر گونه نیاز به سفر باید وارد محاسبات ماتریسی.

در نهایت می تواند خود را در شخص مراجعه دنبال اجتماعی فاصله توصیه ؟ شما می توانید شش فوت از هم جدا – در حالت ایده آل خارج از منزل – دستهای و جلوگیری از تماس فیزیکی? به یاد داشته باشید ممکن است سخت به آغوش, به خصوص اگر شما تصمیم به آوردن کودکان است.

اگر چنین است, در نهایت, شما نیاز به بررسی خود و مادر خود را تحمل ریسک است. اگر هر کدام از شما بسیار مضطرب چوب به ارتباط مجازی.

عشق و قدرشناسی در حالی که در حالت ایده آل ابلاغ در فرد هنوز هم می تواند بیان شود عملا و یا از طریق تلفن. شما ممکن است آشکارا اذعان کرد که بیشتر عمل عشق به یکدیگر و همچنین به عنوان جامعه خود را به ماندن در خانه.

این روزها ما خواسته شده است به بازبینی آنچه “طبیعی” به نظر می رسد در بسیاری از راه های. شاید افزایش فرصت برای انعکاس فراهم شده توسط این بیماری همه گیر و همچنین محدودیت های اعمال را به ما آموزش به افتخار عزیزان ما در بسیاری از راه های کوچک در طول سال. هدیه ای از, توجه, توسط, تلفن, ایمیل و یا پست الکترونیکی حلزون – همیشه ممکن است.

و به یاد داشته باشید که روز پدر است, ژوئن 21, و این امر می تواند یک ایده خوب به نظر همان مسائل پس از آن.

[مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de