اساسی این است که درآمد یک ایده خوب است ؟ در اینجا چیزی است که شواهد از سراسر جهان می گوید

ایده دادن همه بی قید و شرط به طور منظم درآمد تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب در چند سال گذشته تا حدودی به دلیل اشتغال تبدیل شده است کمتر امن و مردم از ترس که افزایش اتوماسیون ممکن است باعث از دست دادن شغل در سراسر بسیاری از بخش ها.

وجود دارد بسیاری از استدلال و در مقابل اساسی درآمد. برخی نگران هستند با انصاف و عدالت اما بسیاری از آنها بر اساس رقابت ایده ها در مورد اثرات بالقوه. برخی استدلال می کنند مردم را متوقف و تبدیل شدن به وابسته به پرداخت در حالی که دیگران آن را باور خواهد رایگان مردم به صرف زمان مفید در فعالیت های داوطلبانه و یا مراقبت و که بسیاری نمی خواهد کار کمتر است زیرا آنها آرزو برای کسب درآمد بیشتر و یا به سادگی از آن لذت می برد.

تنها راه برای پیدا کردن است که برای اجرای پایلوت مطالعات و اندازه گیری اثر است. تا مطمئن شوید که اثرات دقیق هر مطالعه را برای دیدار با بسیاری از معیارهای کامل درآمد اولیه به عنوان امکان پذیر است: پرداخت باید بی قید و شرط پوشش هزینه های اساسی زندگی و نمی توان با دیگر درآمد. این احتمال وجود دارد که اثرات متفاوت خواهد بود اگر پایه درآمد جهانی و دائمی اما خلبان مطالعات معمولا کوچک و کوتاه مدت است.

مردم ممکن است بیشتر احتمال دارد به تغییر میزان کار می کنند اگر پرداخت نمی شد با توجه به توقف در دو یا سه سال است. اگر هر کس از دریافت, پرداخت, آن می تواند باعث تغییرات در یک سطح بالاتر است. به عنوان مثال اگر مردم کار می کرد کمتر کارفرمایان ممکن است به افزایش حقوق و دستمزد. آن را بسیار دشوار است برای اندازه گیری این “سرريز” اثر اگر تنها تعداد کمی از مردم از دریافت پرداخت.

این به معنی آن است که بسیار چالش برانگیز برای طراحی یک مطالعه که می تواند با ارائه مدارک مورد نیاز به تصمیم می گیرید که آیا درآمد اولیه یک ایده خوب است. وجود دارد هیچ برنامه که با تمام معیارهای اما مطالعات وجود دارد که از طرح های است که با برخی از آنها. ما به دنبال پیدا کردن و عینی بازجویی به عنوان بسیاری از نمونه هایی که ما می تواند. این برنامه تا به حال به طور منظم به مردم پول با هیچ شرایط متصل شده و با حداقل یکی از معیارهای دیگر. آنها نیز تا به حال به انجام فوقانی-میانی و یا کشورهای با درآمد بالا.

درآمد اولیه-طرح های سبک

ما در بر داشت هشت برنامه (یا “مداخلات”) در آمریکای شمالی و یکی در ایران (در زیر). وجود دارد 27 مطالعات در این است که شامل داده ها در استخدام آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و اجتماعی نتایج مانند جرم و جنایت و همچنین برخی شواهد از سرريز و در سطح بالاتر اثرات. برخی از پرداخت های جهانی شد و دائم اگر چه نه به اندازه کافی برای پوشش مخارج اولیه زندگی.

درآمد اولیه معیارهای ملاقات کرد که شامل برنامه های. نویسنده ارائه شده

پنج زیادی مطالعات منفی مالیات بر درآمد (NIT) – که در آن افراد با درآمد زیر یک آستانه خاص دریافت و پرداخت – انجام شد و در آمریکای شمالی در 1970s. برای سه تا پنج سال خانواده های کم درآمد داده شد به اندازه کافی پول برای زندگی با شرایط اما پرداخت شد کاهش می یابد اگر آنها پول به دست آورده.

انتاریو درآمد اولیه آزمایشی آغاز شد و در سال 2018 بود اما وزیر جدید دولت استانی در سال 2019.

آلاسکا دائمی صندوق (APF) داده است همه ساکنان (از جمله کودکان) سهم دولت از نفت سود سهام سالانه از سال 1982.

تعدادی از قبایل بومی آمریکا پرداخت تمام قبایل اعضای سود سهام از قمار اجرا بر روی رزرو زمین. آنها سالانه پرداخت می شود و افراد جوان دریافت دوران کودکی پرداخت و به عنوان یک مبلغ یکجا هنگامی که آنها در پایان دبیرستان.

در سال 2010 دولت ایران معرفی جهانی پرداخت های ماهانه برای جبران حذف یارانه های سوخت. در ابتدا آنها به اندازه کافی برای زنده اما ارزش بسیار به سرعت کاهش تورم است.

به دنبال شواهد

شواهد وجود دارد در بازار کار فعالیت برای تمام طرح های. اثرات در مردان اکثرا بسیار کوچک اگر چه یکی آلاسکا مطالعه نشان داد که سالانه ساعت کار کاهش 11٪. زنان با کودکان و پدر و مادر تنها کاهش ساعت خود را تا 33% اما این مطالعات در کشورهای با زایمان پرداخت. زنان و خود اشتغالی مردان در ایران افزایش مقدار آنها کار کرده است. شرکت کنندگان در کانادا مطالعات گزارش شده است که انعطاف پذیری و امنیت و قادر به کار در کنار مسائل مربوط به سلامت آموزش و پرورش و یا مراقبت از مسئولیت بدون از دست دادن مزایای شد بسیار ارزشمند است.

اثرات بر سلامت بودند متناقض با برخی از مطالعات نشان هیچ تاثیری بر نتایج. مطالعات متعددی گزارش شده زیادی اثرات مثبت از نظر وزن هنگام تولد در بیمارستان پذیرش بزرگسالان و کودک و سلامت روان نوزاد چاقی است. شواهدی از برخی از مطالعات پیشنهاد کرد که نگرانی کمتری در مورد پول و داشتن به اندازه کافی به غذا خوردن منجر به سلامت بهتر است. در برخی از مطالعات که در آن از مردم دریافت پرداخت به عنوان بزرگ توده مبالغ وجود دارد افزایش در مرگ و میر و سوء مصرف مواد.

وجود دارد برخی از افزایش بزرگ در بسیاری از نوجوانان از اتمام دبیرستان و بهبود عملکرد آموزشی در منفی مالیات بر درآمد مطالعات و قبیلهای سود سهام مطالعه است. نرخ طلاق را تغییر دهید در ابتلای مطالعات.

وجود دارد یک شبیه پیدا کردن در یک قبیله ای سود مطالعه همچنین نشان داد که پیشرفت های بزرگ در پدر و مادر کودک و والدین, روابط است. مادران جوان کودکان صرف زمان کمتر در محل کار پرداخت می شود اما زمان بیشتری را در خانه. مردم نیز گزارش شده وقت بیشتری را صرف مراقبت از اقوام دیگر. پدر و مادر و نوجوانان در یک قبیله ای سود مطالعه مرتکب جرم و جنایت کمتر در حالی که بلافاصله پس از دریافت پرداخت سالانه در آلاسکا ملک جرم و جنایت کاهش یافته است اما ماده-سوء استفاده مربوط به جرم و جنایت افزایش یافته است.

وجود دارد برخی از وسوسه انگیزی شواهدی از اثرات سرريز از چند تا از طرح های. در آلاسکا وجود دارد که یک افزایش اندک در مردان کاری پس از پرداخت ساخته شده است به دلیل افزایش در هزینه های به این معنی است که وجود دارد افزایش تقاضا برای نیروی کار. وجود دارد کاهش در مادران شاغل و نوزاد, چاقی, و این احتمال وجود دارد که این مرتبط هستند. پیش بینی صرفه جویی در آلاسکا خدمات بهداشتی و بزرگ هستند.

در کانادا یک برنامه همه ساکنان واجد شرایط برای پرداخت اگر چه تنها 30 درصد دریافت هر گونه. هنوز هم وجود دارد یک کاهش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان برای حوادث و مسائل مربوط به سلامت روان در سراسر جامعه احتمالا به دلیل کاهش استرس های مالی منجر به درگیری کمتر و کمتر به مسائل مربوط به سلامت روان.

تغییرات مانند هزینه های دیگر در آموزش و پرورش و یا کاهش بروز وزن کم هنگام تولد می تواند عمیق فردی و اجتماعی پیامدهای دراز مدت. این عوامل مربوط به درآمد بالاتر بهتر سلامت و بهبود توانایی های شناختی در افراد مسن تر و بهره وری بالاتر.

هیچ یک از مطالعات ما در دیدار با تمام معیارهای اساسی درآمد به طوری که آنها نمی تواند ارائه شواهد قطعی برای آن اثر است. آنها با ارائه شواهد و چگونه مردم در پاسخ به بی قید و شرط پرداخت نقدی و وجود دارد برخی از جذاب اشاره گر برای اثرات احتمالی اگر درآمد اولیه طرح شد کوچک است.

برای درک اثرات اساسی درآمد مطالعات آینده نیاز به تکرار آن را به عنوان نزدیک که ممکن است. در خصوص بزرگ جهانی طرح های مورد نیاز برای اندازه گیری سطح بالاتر و اثرات سرريز. هر چه اثرات این احتمال وجود دارد که یک پایه درآمد را دگرگون تاثیر بر جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>