OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید نامنظم مهاجران را به ایالات متحده زمانی که آنها رسیدن به مرز کانادا.

در سخنان خود در روز جمعه ترودو گفت: سیاست جدید است بخشی از توافق با آمریکا که آدرس نگرانی در مورد مشکل غربالگری متقاضیان پناهندگی برای COVID-19 زمانی که آنها می رسند.

“ما در حال حاضر خواهد شد بازگشت نامنظم مهاجران که تلاش برای عبور از هر نقطه در کانادا و امریکا مرز” ترودو گفت: در صحبت با خبرنگاران در خارج از Rideau کلبه در اتاوا که در آن او خود جدا.

“ما مطمئن شوید که این رفتار و این روند تراز وسط قرار دارد با کانادا ارزش است.”

کسانی که در حال حاضر عبور به خاک کانادا در روزهای اخیر خواهد بود و مجاز به ماندن و ادامه از طریق پناهندگی روند اما در انزوا به صورت اجباری دوره 14 روزه گفت: Trudeau.

وی افزود: اعلام روز جمعه است “موقت” اندازه گیری مورد نیاز است در این زمان بی سابقه.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر دو برابر کردن در دولت اظهار داشت: هدف حفاظت از سلامت و ایمنی کانادایی و گفت: وجود خواهد داشت و تنها “لازم و محدود” استثنا.

“ما در طول چند هفته گذشته اعلام کرد مترقی و قابل توجهی اقدامات برای محدود کردن سفر در سراسر مرزهای ما. این تصمیمات من می خواهم برای اطمینان از هر کس ساخته شده است نه به آرامی گفت:” بلر در پس از آن کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا.

کانادا دیده است یک چشم انداز مثبت نامنظم در مرز crossers غیر رسمی در نقاط ورود از اوایل سال 2017, زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را سرکوب مهاجران غیر قانونی. امن سوم کشور توافق متحده تنها مهاجران پس از رسیدن به مقام بازرسی مرزی را می توان اعطا پناهندگی در کانادا است که چرا بسیاری از را انتخاب کنید را وارد کنید در گذرگاه های غیر رسمی.

جمعه را اندازه گیری به طور موقت توقیف این فعالیت است.

این هفته به کانادا و آمریکا نیز رسیده متقابل تنظیم برای خاموش کردن همه غیر ضروری سفر بین دو کشور در تلاش برای کاهش گسترش ویروس. این بسته را به اثر در نیمه شب جمعه.

“مقامات در هر دو طرف مرز در حال کار بسیار نزدیک به مطمئن شوید که وجود دارد این است که قوام در راه که در آن این اقدامات اجرا خواهد شد” گفت: بلر. “یک انتظار وجود دارد که افسران مرزی را ورزش مناسب descretion در تعیین در آن استثنایی و شرایط فوق العاده و اگر در سفر است و در واقع ضروری است.”

دولت اشاره کرد تجارت ادامه خواهد داد برای جلوگیری از حتی بیشتر اقتصادی شیب و برای اطمینان از کالا های اساسی جریان از کشوری به کشور است.

وزیر بلر روز جمعه گفت او تشویق کامیونداران هنوز هم عبور از مرز به طور منظم به تمرین توصیه می شود اقدامات بهداشتی و خود مانیتور برای COVID-19 علائم.

کانادا در حال حاضر تعطیل مرزهای خود را به بسیاری از غیر شهروندان به دنبال ورود به کشور است. پروازهای بین المللی شده اند جایگزین به چهار فرودگاه که در آن فشرده تر غربالگری در حال انجام است در ورود مسافران و کسانی که با علائم محروم شبانه روزی در پرواز به کانادا.

اگر یک مسافر نشان می دهد علائم این ویروس پس از ورود به کانادا آنها گرفته شده و تحت مراقبت مقامات بهداشت عمومی و هر کس از ورود به کانادا از خارج از کشور است که خواسته به اذعان آنها به خود منزوی برای 14 روز.

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

با فایل های از CTV News’ راشل Aiello.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو