برتر محمد توفیق Allawi است به سختی یک چهره جدید است — او یک عضو سابق پارلمان و وزیر سابق ارتباطات است. اما او نه مخدوش با فساد که سگ بسیاری دیگر از عراق چهره های سیاسی.

در اولین نظر بر پذیرش نامزدی Allawi پرداخت ادای احترام به مخالفان دولت که در خیابان از اکتبر و به او وعده داده شده به نگه داشتن خواسته های خود را در جلو و مرکز سیاسی خود را برنامه.

“من می خواهم به صحبت می کنند به مردم عراق به طور مستقیم او گفت:” در یک ویدیو. “من تصمیم گرفتم به صحبت با شما قبل از صحبت کردن با هر کس دیگری به دلیل قدرت من از شما می آید و بدون فداکاری و شجاعت وجود دارد که هیچ تغییر در کشور است.”

عراق شده است, غرق شدن عمیق تر به بحران پس از اعتراضات آغاز شد که به چالش نظم سیاسی و سپس تبدیل شد به طور فزاینده ای خشونت آمیز. نخست وزیر قبلی عادل عبدل مهدی استعفا داد اما همچنان در یک سرپرست نقش به طور فزاینده ای قادر به مقابله یا با شورش در خیابان ها و یا با افزایش تنش بین ایالات متحده و ایران — که هر دو در رقابت برای نفوذ در عراق است.

کسانی که در تنش به سر آمد و با کشته شدن هر دو ژنرال قاسم سلیمانی و رهبر ایران در بسیج واحد — یک شیعه نیروی شبه نظامی نزدیک به ایران — که با او بود. در پاسخ پارلمان عراق خواستار خروج همه نیروهای آمریکایی از عراق است.

معلوم نیست که آیا انتصاب یک نخست وزیر جدید را آرام کشور و یا این که آیا احزاب سیاسی و گروه های مسلح بسیاری از روابط با ایران ادامه خواهد داد برای تسلط بر صحنه سیاسی.

این تظاهرات که خواستار پایان دادن به فساد و بیشتر شغل تنها رشد با وجود خشونت سرکوب توسط نیروهای امنیتی عراق. آنها شروع به درخواست برای استعفای دولت و انتخابات جدید است.

مجلس تا حد زیادی اجتناب شود در پاسخ به دلیل اصلاحات و انتخابات جدید به احتمال زیاد به این معنی است که بسیاری از تاسیس گروه های سیاسی خواهد از دست دادن قدرت است. این کشور ارشد مقامات مذهبی را تا حد زیادی طرفه با معترضان خواستار تغییر و فشار خود را به رهبری نخست وزیر به استعفا در پایان ماه نوامبر.

از آن پس مجلس و رئیس جمهور تلاش برای پیدا کردن یک نامزد نخست وزیر در آنها قانونگذاران و معترضان می تواند به توافق برسند.

انتخاب Allawi تلاش برای انتخاب کسی که مشغول به کار با طیف گسترده ای از احزاب سیاسی و کسی که تحصیل کرده و سکولار و همچنین داشتن لازم شیعه پس زمینه.

پس از سرنگونی صدام حسین در عراق تا به حال یک قدرت سیاسی های توافق موجب آن نخست وزیر می آید از این کشور شیعه اکثریت مجلس است که از اهل سنت اقلیت مسلمان و رئیس جمهور است که از قومیت کردی به طوری که تمام سه گروه اصلی قومی و گروه های مذهبی هستند نشان داده شده است.

Allawi تحصیل شد و در ابتدا در بغداد اما پس از آن به بیروت رفت و به تکمیل تحصیلات خود در رشته معماری. او برای سال ها در لندن و فعال بود در عراق مخالف است. به عنوان یک مرد جوان او کشیده شده بود به حزب الدعوه که نزدیک به ایران است.

اما پس از سرنگونی صدام او شروع به تراز خود را با پسر عموی خود را ایاد Allawi که نخست وزیر موقت در سال 2004 و در نهایت پیوست العراقیه, پسر عموی خود را حزب سیاسی. آن است که یک حزب سکولار است که شامل شیعه و سنی مسلمانان و همچنین مسیحیان و تعدادی از زنان اما آن را تا به چند کرسی در مجلس نسبت به احزاب مذهبی.

در عرض چند دقیقه خود را از نامزدی او حمایت از قدرتمند روحانی شیعه و رهبر سیاسی Muqtada al-Sadr که کنترل بزرگترین بلوک در مجلس.

“امروز یاد می شود در تاریخ عراق است که مردم در انتخاب نخست وزیر و بلوک های سیاسی,” al-Sadr توییتی شنبه شب.

“امروز ما امیدواریم که از ما برادر محمد Allawi نه به به خارجی و فشارهای داخلی و اعلام برنامه های خود و سرعت بخشیدن به برگزاری انتخابات زودهنگام و به تلاش برای حفظ حاکمیت عراق” صدر گفت.

تحلیلگران سیاسی محتاط تر. گفتند Allawi بسیار شبیه نخست وزیر فعلی فاقد یک پایگاه سیاسی و, را در پیدا کردن آن را دشوار است به مقاومت در برابر فشار از عراق به گروه های مسلح که در حال نزدیک شدن به ایران, بسیاری از آنها بخشی از محبوب بسیج واحد نیروی اسمی تحت کنترل دولت عراق.

“بله او از یک خانواده محترم او تحصیل کرده اما او ضعیف است, سیاسی” گفت: Wafiq al – هاشمی مدیر عراق, گروه مطالعات استراتژیک یک مخزن فکر می کنم.

در میدان تحریر به کانون تظاهرات در بغداد, واکنش مخلوط شد. برخی گفته او در دولت های گذشته و پس از آن بود مناسب نیست. دیگران گفته بودند باز به هر کسی که می تواند وضعیت را بهبود بخشد.

“من نمی دانم محمد Allawi و بنابراین من نمی توانم به نظر در مورد او گفت:” جواد حسین (ع) 40 یک کارگر ساختمانی که در میدان تحریر در اعتراض به شنبه. “من فقط می توانم قضاوت او و یا به نظر من پس از شنیدن طرح و برنامه و درک آنچه خواهد او را برای کشور است.”

در آنچه به نظر می رسد یک ژست احترام به معترضان تلاش Allawi گفت: “شما باید تحمل زیادی داشتند و بیمار برای مدت طولانی, اما من معتقدم در شما و در نتیجه من می پرسم از شما را به ادامه تظاهرات زیرا اگر شما با من و سپس من به تنهایی خواهد بود و نه قادر به انجام هر کاری است.”

او اضافه کرد که او را به معترضان به نگه داشتن او صادق است.

“اگر بلوک تلاش برای تحمیل نامزدهای خود را در من و سپس من به شما بگویم,” او گفت:.

Allawi را 30 روز برای تشکیل یک دولت جدید است.

© 2019 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو