ایران انباشته از انتخابات انتظار می رود که برای تولید یک خط سخت مجلس

در حالی که در ایران انتخابات پارلمانی هرگز آزاد و دموکراتیک ایران را روحانیت رهبری رد صلاحیت بیش از 7000 نامزد از در حال اجرا در این ماه از جمله بسیاری از میانه های و فوتبال هموار کردن راه برای سخت تر داخلی و سیاست خارجی.

در زمانی که ایران در حال مرور چالش های فوق العاده ای در خانه و خارج از کشور — از احتمال جنگ با آمریکا برای فلج کننده تحریم های اقتصادی و ناآرام جمعیت — رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه برای مدیریت بحران است که برای خرد کردن صدای مخالف و اطمینان مجلس که با مهر لاستیکی مهر محافظه کار سیاست.

“مجلس بعدی خواهد بود به طور کامل مطیع خامنه ای رادیکال تر در رویکرد خود و کمی صدای مخالفت ما می شنویم در مسائل مختلف خواهد بود سکوت” گفت: Roozbeh Mirebrahimi مستقل ایران تحلیلگر مستقر در نیویورک است.

حدود سه چهارم از اعضای فعلی مجلس که در آن تعدیل می شود و فوتبال را تشکیل می دهند و نزدیک به اکثریت محروم شدند از به دنبال انتخاب مجدد.

پارلمان جدید است که انتظار می رود در آغوش یک خط سخت در برابر ایالات متحده خواهد بود و بعید است که برای حمایت از تلاش ها برای مذاکره جدید ایران و یا پاسخ مثبت به ما خواسته مانند پایان دادن به پشتیبانی از پروکسی شبه نظامیان و متحدان در سراسر خاورمیانه است.

به خلاف تحلیلگران انتظار دارند ایران به گوشت گاو تا روابط با پروکسی مانند حزب الله در لبنان و شبه نظامیان در عراق و سوریه است.

بسیاری از نامزدهای محافظه کار به تصویب رسید و شعار “من قاسم سلیمانی” یک مرجع به ایران رهبر نظامی که نظارت منطقه ای جمهوری اسلامی ایران پروکسی و کسی که کشته شد توسط یک رئیس جمهوری در ماه گذشته. این نامزد متعهد به دنبال انتقام سخت در برابر ایالات متحده برای کشتن.

افزایش نفرت و بیزاری نسبت به ایالات متحده ممکن است حداقل تا حدی ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست. حسن روحانی رئیس جمهور یک نسیم که بنا کار خود را در توافق هسته ای با ایالات متحده و قدرت های اروپایی بود kneecapped زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از قرارداد در سال 2016.

روحانی و متوسط نمایندگان مجلس — که نگه 122 کرسی در زمان 290-عضو مجلس — بود شرط می بندم که لغو تحریم های اقتصادی در ازای پذیرش محدودیت در برنامه هسته ای ایران خواهد شد و ایران را به انزوای اقتصادی و آوردن سرمایه گذاری خارجی و رفاه.

در عوض ایالات متحده تشدید تحریم ها در سال 2018 که آسیب دیده اند اقتصاد حفره حفره صادرات نفت آورده و به مشکلات بسیاری است. افزایش قیمت گاز تعیین جرم تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر که دولت قرار داده و با خشونت و کشتار صدها نفر از معترضان.

این روحانی برنامه در چشم بسیاری از ایرانیان موفق به ارائه.

یک اولویت برای پارلمان جدید خواهد بود برای محدود کردن سیاست های روحانی و دولت او خود را برای زمان باقی مانده در اتاق کار, تا بهار سال 2022. روحانی و وزیر خارجه محمد جواد ظریف به طور گسترده ای متنفر شده توسط محافظه کاران به عنوان بیش از حد طرفدار غرب هستند به احتمال زیاد به صورت موانع در هر نوبت.

محافظه کاران در حال هل دادن یک برنامه اقتصادی مقاومت و تلاش برای ساختن ایران بیشتر متکی به کمتر وابسته به بازارهای جهانی و تجارت و نزدیک به روسیه و چین است.

خامنهای حرف آخر را در این سیاست اما مجلس است که توانایی به شکل دفاع و یا انتقاد از آنها.

مجلس فعلی حمایت ایران باقی مانده متعهد به توافق هسته ای با قدرت های جهانی به تعامل در دیپلماسی به جای تقابل و به امضای یک توافق بین المللی در برابر پول شویی. تمام کسانی که سیاست های در معرض خطر هستند.

در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت انجماد دارایی های پنج ایرانی انتخاباتی بیش از جرم disqualifications.

“متاسفانه برای مردم ایران در این انتخابات صورت گرفت در راز طولانی قبل از هر رای گیری شد و حتی بازیگران” برایان قلاب وزارت امور خارجه فرستاده ویژه برای ایران, سیاست خبرنگاران.

ایرانیان “می دانم که فردا انتخابات سیاسی است, تئاتر,” او گفت:. “این است که یک جمهوری به نام تنها زمانی که دولت disqualifies نیمی از نامزدها در حال اجرا برای دفتر.”

پنج تحریم مقامات اعضای شورای نگهبان در یک پانل که دامپزشکان سیاسی نامزدها و برخوردار نظارت مجلس.

مشارکت مردم در انتخابات است و انتظار می رود در پایین تمام وقت در پایتخت, تهران و دیگر شهرهای بزرگ. بسیاری از ایرانیان عادی برجسته فعالان و ومحدودیتها طرح به تحریم.

FILE - People walk past a picture of Gen Qasem Soleimani, who was killed in a US airstrike, in Tehran, Iran on Jan 5, 2020. When Iranians go to the polls on Feb. 21, 2020, they will be taking part in what may be the least representative and least fair election in the Islamic Republic’s history.(Arash Khamooshi/The New York Times)

فایل – مردم راه رفتن و گذشته تصویری از ژنرال قاسم سلیمانی که کشته شد در یک حمله هوایی آمریکا در تهران در 5 ژانویه سال 2020 است. زمانی که ایرانیان با رفتن به پای صندوق Feb. 21, 2020, آنها خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در آنچه ممکن است حداقل نماینده و حداقل عادلانه انتخابات در جمهوری اسلامی سابقه.(Arash Khamooshi/نیویورک تایمز)

“این یک مهندسی, انتخاب, نمی, انتخابات, بنابراین من رای دادن نیست” گفت: Mostafa Tajzadeh برجسته وزش سیاستمدار سابق و سرپرست وزارت کشور. “این سطح از disqualifications بی سابقه است و بسیار نگران کننده است.”

برخی از ایرانیان گفت: آنها از دست داده بود امیدوارم که در فکر تغییر ایران از طریق صندوق های رای است.

“من نه رای گیری به دلیل رای من به حساب نمی کند” گفت: Roya 41 ساله صاحب کسب و کار در تهران که خواست به استفاده از نام خانوادگی او. “آنها نمی گوش دادن به خواسته های ما و فقط می خواهید استفاده کنید ما رای برای نشان دادن آنها حمایت کنند.”

علی Gholizadeh یک زن 34 ساله فعال سیاسی از مشهد و یک استاد دانشگاه گفت: او و خانواده اش هستند و نه مخالفان روحانی, رهبری, اما هنوز هم نمی خواهد رای جمعه.

“من در مورد مراقبت از امنیت ملی مراقبت از من در مورد کشور من, اما من نمی توانم ایستاده چگونه آنها چنین مجموع بی احترامی از او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “این شم انتخابات است. هیچ کس اجازه برای اجرا به جز خود مردم است.”

یکی دیگر از پتانسیل های بازدارنده برای مشارکت مردم اخبار از شیوع کروناویروس در شهرستان همراهي های دینی و مذهبی مرکز است که یک جریان ثابت از زائران رفتن در داخل و خارج از شهر است. دو نفر فوت کرده اند در قم از ویروس و پنج بیشتر گزارش شده آلوده پنج شنبه.

مقامات بهداشتی در قم هشدار داد مردم به دور ماندن از فضاهای عمومی, بالا بردن زنگ در مورد ایمنی محکم بسته بندی شده در مراکز رای دهی و نیاز است که رای دهندگان تمبر انگشتان خود را در جوهر هست.

سرشناسه فرماندار گفت: این انتخابات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و رای دهندگان باید خود را قلم را به علامت خود را در برگه های رای. او گفت: مراکز رای گیری خواهد بود مجهز به ماسک و ضد عفونی کننده.

در رسانه های اجتماعی حامیان سرسخت جمهوری اسلامی توییتی که coronavirus نمی خواهد جلوگیری از آنها را از وظیفه مدنی خود. برخی پیشنهاد کرد که قدرت های خارجی مانند ایالات متحده ممکن است تا به حال دست کم آن را به نگه داشتن مردم از رای دادن.

“کروناویروس است چنین هوشمند ویروس! آن را نشان داد تا در ایران فقط یک روز قبل از انتخابات” توییتی Ali Akbar Raefipour یک خط سخت محافظه کار مفسر. “آمریکا دولا شدن تا کم و محلی آن stooges در حال تلاش بسیار سخت است.”

حامیان disqualifications دفاع از آنها گفت: برای مجلس کاندیدا نمی شد برای اجرای مناسب — یا به این دلیل که آنها فاسد یا بی وفا به اسلام و انقلاب اسلامی.

“به اندازه کافی وجود دارد از کاندیداهای اصلاح طلب در انتخابات” فواد ایزدی, یک محافظه کار تحلیلگر سیاسی گفت: در یک مصاحبه تلفنی از تهران. “پارلمان جدید خواهد بود قوی تر و متحد تر بهتر نقش نظارتی. آنها را به استفاده از تمام ابزار آنها برای حفظ روحانی وزیران در خط.”

رای دهندگان باید یک انتخاب در میان سایه های مختلف از محافظه کاران: نسل جدید zealot تکنوکرات; مذهبی و مبارزه با فساد سخت-آستر; و یا از اعضای سپاه پاسداران و ارتش است.

در تهران به عنوان مثال 134 محافظه کاران در حال اجرا در برابر 28 وزش نامزدها برای 30 کرسی. تنها یکی از شناخته شده سیاستمدار متوسط در حال اجرا است. در شهر مشهد نه تنها اصلاح طلب یا میانه رو نامزد در انتخابات.

و برای اولین بار سابق سپاه پاسداران, فرمانده, محمد باقر قالیباف می تواند تبدیل به سخنران بعدی مجلس. قالیباف سابق شهردار تهران و رئیس پلیس است که منجر نامزد حزب محافظه کار در تهران.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im