ایرانیان رای دادن در انتخابات تندروها مجموعه به تسلط

با هزاران نفر از نامزدهای احتمالی رد صلاحیت در حمایت از آیت الله علی خامنهای متحدان رای است انتظار می رود برای نفوذ در این کشور از بن بست هسته ای با ایالات متحده و یا سیاست خارجی.

حتی اگر مجلس قدرت محدود است دستاوردهای امنیتی شاهین می تواند تضعیف پراگماتیست و محافظه کاران که به حکم حکومت دینی اما پشتیبانی تعامل بیشتر با جهان خارج است.

بیشتر تندرو کرسی در مجلس همچنین ممکن است کمک به آنها در 2021 مسابقه برای رئیس جمهور یک کار با گسترده روز به روز در کنترل دولت است. رئیس جمهور حسن روحانی از جناح پراگماتیست برنده دو انتخابات در وعده برای باز کردن ایران به جهان خارج است.

واشنگتن 2018 خروج از ایران هسته ای ایران با قدرت های جهان و آن reimposition از تحریم باید وارد اقتصاد ايران سخت و منجر به گسترش يابد.

تنش بین ایران و ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است زمانی که ما حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شده این کشور را برجسته ترین فرمانده نظامی قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد در Jan. 3.

ایران انتقام on Jan. 8 با حمله به اهداف ما در عراق با داخل کشور ساخته شده است موشک های بالستیک, کشتن هیچ کس اما باعث آسیب های مغزی در بیش از 100 سرباز.

تشویق ایرانیان برای شرکت در نیروی تلویزیون دولتی نشان داد که فیلم از مردم در صف برای رای دادن در چندین مراکز رای دهی راه اندازی عمدتا در مساجد.

“من اینجا هستم تا به رای دادن. وظیفه من این است که به دنبال شهید سلیمانی به راه” گفت: یک جوان رای دهندگان در مسجد واقع در یک گورستان که در آن سلیمانی به خاک سپرده شده است در زادگاه خود.

سلیمانی معمار از تهران خارج از کشور مخفی و عملیات نظامی به عنوان رئیس پاسداران’ سپاه قدس بود که یک قهرمان ملی بسیاری از ایرانیان. او جمهوری اسلامی را قدرتمند ترین رقم پس از خامنه ای.

تلویزیون دولتی گفت: رای گیری تنظیم شده است برای اجرا به مدت 10 ساعت با حدود 58 میلیون ایرانی واجد شرایط رای نمایندگان در 290-عضو مجلس. رای گیری می توان توسعه یافته برای چند ساعت بسته به مشارکت مردم است.

“وظیفه دینی”

وزارت خزانه داری ایالات متحده به تحریم های تحمیل شده بر اعضای شورای نگهبان و انتخابات هیأت نظارت بر نامزد ممنوعیت.

روز جمعه انتخابات بررسی صلاحیت بدن سخنگوی گفت که او با افتخار به لیست سیاه ایالات متحده با توجه به دولت خبرگزاری صدا و سیما.

خامنه ای بود که برای اولین بار رای خود را.

“رای گیری وظیفه دینی است … آن را نیز تضمین منافع ملی ایران” خامنه ای گفت: پس از او رای دادند, پخش زنده تلویزیون دولتی. “من اصرار ایرانیان به رای دادن زود است.”

با ایران رو به رشد انزوا در صحنه جهانی و نارضایتی در خانه بیش از مشکلات اقتصادی و تحلیل گران توصیف کرده اند در انتخابات به عنوان یک همه پرسی در مورد این رهبران دست زدن به سیاسی و بحران اقتصادی است.

برای خامنه ای بزرگ مردم در انتخابات خواهد سیگنال به واشنگتن این است که ایران unbowed با تحریم و کشتار سلیمانی.

شورای نگهبان تضمین کرده تندروها تسلط این زمینه از بین بردن 6 ٬ 850 در میانه و محافظه کاران پیشرو و اجازه رای دهندگان انتخاب بیشتر بین تندرو و پایین کلید co nservative نامزدهای وفادار به خامنه ای.

مقامات شده اند تحت فشار از سال گذشته که تظاهرات بیش از یک افزایش قیمت سوخت مواجه شدند با خونین ترین سرکوب های پس از انقلاب اسلامی سال 1979 به قتل صدها نفر.

اما اصلاح طلبان نتوانسته اند به سرمایه گذاری در ناآرامی.

تلویزیون دولتی نشان داد مردم در انتظار رای در مراکز رای دهی در سراسر کشور است.

“رای خود را به صندوق های رای است یک موشک به قلب آمریکا گفت:” امیرعلی حاجی زاده رئیس هوافضا واحد نخبه ی ایران, سپاه پاسداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو