ایران به نظر می رسد در کانادا میزبانی نشست تهران سقوط قربانیان

مونیخ — وزیر خارجه ایران است که به ظاهر مختصر در جلسه امروز به میزبانی آلمان با وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین با همتایان خود از کشورهای است که از دست رفته شهروندان اوکراین jetliner تصادف در نزدیکی تهران در ماه گذشته.

کانادا و متحدان آن در حال هل دادن ایران به انتشار این جعبه های سیاه و سفید از تصادف به طوری که داده های خود را می تواند به درستی مورد تجزیه و تحلیل توسط امکانات در فرانسه.

شامپاین می گوید این تصمیم به دعوت از ایران محمد جواد ظریف به جمع آوری و ساخته شده بود پس از مشورت با او همکار وزرای خارجه ایران و بریتانیا, سوئد, افغانستان, اوکراین, همه آنها از حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ.

این کشورها همه از دست رفته شهروندان پنج هفته پیش زمانی که در ایران نظامی را به ضرب گلوله دو موشک در اوکراین jetliner, کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره از جمله 57 کانادایی.

شامپاین می گوید وزیران می خواهید به شنیدن یک به روز رسانی از ایران درخواست اجازه می دهد تا دسترسی به جعبه های سیاه و سفید و همچنین آخرین تحولات در بررسی و پرداخت غرامت به خانواده های قربانیان.

شامپاین می گوید او معتقد است پیشرفت ساخته شده بود در دیدار با محمد جواد ظریف روز جمعه در متقاعد کردن ایران به ترک جعبه های سیاه و سفید با اشاره به این واقعیت است که ایران هنوز به تجزیه و تحلیل محتوای داده های پرواز و دستگاه های ضبط صدای کابین خلبان به عنوان اثبات آنها آن را به تنهایی ندارند.

“من فکر می کنم ما تا به حال یک مولد بحث” شامپاین روز جمعه گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو پیوست جلسه بین شامپاین و ظریف چرا که او گفت که آن را کمک خواهد کرد تا فشار بیشتری را بر ایران به اعتراف به آن را ندارد تجهیزات برای تجزیه و تحلیل جعبه.

“من ساخته شده یک وعده به خانواده در کشور کانادا برای انجام همه چیز من می تواند مطمئن شوید که آنها دریافت پاسخ است که ما کامل و تکمیل تحقیقات است که ما را در درک دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است” ترودو به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

ماه گذشته در لندن و کانادا تشکیل اولین جلسه هماهنگی های بین المللی و پاسخ گروه برای قربانیان پرواز PS752 به ارائه یک جبهه متحد به ایران به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند به صورت شفاف بررسی سقوط و برای جبران خسارت احتمالی.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 15 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>