ایران, وزیر, مجلس, تست مثبت برای coronavirus به عنوان کشته شدگان صعود به 16

ایران دارای بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر و بیش از 2600 درگذشت.

“من تاج تست مثبت است … من نمی بسیاری از امید به ادامه زندگی در این جهان” محمود صادقی مجلس از تهران در توییتر نوشت.

همچنین در میان آلوده شد معاون وزیر بهداشت که نوشته شده یک ویدیو آنلاین خود را اعلام عفونت بود که نشان داده شده در رسانه های دولتی.

“در میان کسانی که مشکوک به ویروس 35 (موارد جدید) تایید شده اند و دو نفر از عفونت کروناویروس” گفت: وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur. او گفت: 95 نفر بوده است آلوده در سراسر ایران.

Jahanpur قرار داده مرگ و میر در 15 اما خبرگزاری دولت بعد گفت: یک فرد آلوده به این ویروس فوت کرده بود در شهرستان ساوه. برخی گزارش های تایید نشده به بالاتر مرگ و میر.

شیوع این بیماری در ایران همزمان با نصب آمریکا فشار بر ایران را مذهبی حاکمان است که آمار اقتصاد سخت است. در سال 2018 ایالات متحده خارج شد تهران معامله هسته ای با قدرت های بزرگ و reimposed تحریم.

نگران است که اعداد رسمی می تواند دست کم گرفتن مقیاس ایران شیوع بسیاری از ایرانیان را به رسانه های اجتماعی برای متهم کردن مقامات از کتمان حقایق است.

محبوب خشم بالا بوده و برای ماه بیش از حمل و نقل از اوکراین مسافر سقوط هواپیما در ماه ژانویه که ارتش در زمان سه روز به اعتراف شد ناشی از یک ایران موشک شلیک در خطا.

این حادثه را زنده کرد تظاهرات ضد دولتی را لرزاند که این کشور در ماه نوامبر در برابر افزایش قیمت سوخت است که به سرعت تبدیل سیاسی با ایران نسبت به حاکمان مرحله قبل از مقامات ترک خورده.

An Iranian woman wears a protective mask to prevent contracting coronavirus, as she is seen at a drug store in Tehran, Iran February 25, 2020. WANA (West Asia News Agency)/Nazanin Tabatabaee via REUTERS

یک زن ایرانی می پوشد, یک ماسک محافظ برای جلوگیری از انقباض coronavirus است او را به عنوان دیده می شود در فروشگاه های مواد مخدر تهران در فوریه 25 سال 2020 است. WANA (West Asia News Agency)/نازنین طباطبایی (ره) از طریق رادیو فردا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در قرآن, شیعه, شهر قم, محمد رضا غدیر ابراز نگرانی از “گسترش آن دسته از افراد آلوده به این ویروس در سراسر شهر” و اضافه کرد که وزارت بهداشت ممنوع کرده بود با انتشار آمار و ارقام مربوط به کوروناویروس.

“ماندن در خانه”

مقامات دستور داد در سراسر کشور لغو کنسرت ها و مسابقات فوتبال و بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در بسیاری از استان ها و خواسته اند که ایرانیان به ماندن در خانه.

ایران روز دوشنبه گفت: 900 موارد مشکوک شدند رد ادعای یک نماینده مجلس از قم که گفت: 50 نفر کشته شده بود در شهرستان, کانون جدید شیوع کروناویروس.

“این یک ناخوانده و شوم بازدید کننده. به امید خدا ما را از طریق … این ویروس گفت:” رئیس جمهور ایران حسن روحانی در یک سخنرانی تلویزیونی.

ایران که خود را تایید کرد اولین مرگ دو نفر در هفته گذشته در قم است و در عین حال به می گویند که چگونه بسیاری از مردم آن را قرنطینه اما نیمه رسمی خبرگزاری مهر گفت: 320 نفر شده بود به بیمارستان منتقل شد.

شیوع ویروس تهدید به منزوی کردن ایران بیشتر با کشورهای مختلف تعلیق پروازهای پس از coronavirus موارد در مسافران از ایران تایید شد در کانادا, لبنان, امارات متحده عربی افغانستان و عراق است.

برخی از کشورهای همسایه مرزهای خود را بسته. امارات متحده عربی وزارت امور خارجه رسانه ها گفت: فرودگاه دبی به حال تعلیق همه پروازهای خود به ایران یا از ایران.

عمان در بندر خصب است تعلیق واردات و صادرات کالا به ایران از روز شنبه, اپراتور Marafi گفت در توییتر.

شش کشور عرب در گزارش خود موارد با کسانی که آلوده همه داشتن لینک کلیک کنید برای ایران. کویت روز سه شنبه گفت: این تعداد افراد آلوده وجود دارد افزایش یافته بود به هشت. بحرین در گفت و گو با هشت مورد چهار شد عربستان اتباع و دو یمن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de