ایران می گوید coronavirus گسترش به شهرهای مختلف, گزارش دو مورد جدید مرگ و میر

Coronavirus گسترش یافته است به چندین شهر ایران, یک وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه به عنوان شیوع است که مقامات می گویند آغاز شد و در شهر مقدس قم ناشی از دو مرگ و میر بیشتر.

ایران تایید کرد 13 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع در کشور به 18 با چهار نفر از مجموع داشتن درگذشت.

“بر اساس گزارش های موجود گسترش coronavirus در قم آغاز شده و با توجه به افراد سفر کرده است در حال حاضر به چند شهر کشور از جمله تهران بابل, اراک, اصفهان, رشت و دیگر شهرستانها” وزارت بهداشت رسمی مینو Mohrez گفت: با توجه به خبرگزاری رسمی ایرنا.

“این امکان وجود دارد که در آن وجود دارد در تمام شهرهای ایران,” او گفت:.

اکثر coronavirus موارد در ایران شده اند در قم شیعیان در شهر مقدس 120 متر (75 مایل) جنوب تهران.

این موارد جدید شامل هفت نفر تشخیص داده شده در قم چهار در تهران و دو در استان گیلان, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در یک صدای جیر جیر.

مقامات بهداشت تا به حال به نام روز پنج شنبه برای تعلیق تمام هيأتهاي مذهبي در قم.

“این روشن است که کروناویروس جدید منتشر شده در کشور و احتمالا منبع این بیماری بود, کارگران چینی که در شهر قم بود و در سفر به چین” وزارت بهداشت رسمی Mohrez گفت: با توجه به ایرنا.

گسترش شیوع آمد و به عنوان ایرانیان شد, رای گیری در انتخابات پارلمانی به عنوان یک همه پرسی در مقامات پس از یک سری از بحران از جمله در نزدیکی تمام عیار جنگ با ایالات متحده در ماه گذشته.

تلویزیون دولتی نشان داد که رای دهندگان در مراکز رای گیری در قم با پوشیدن ماسک های جراحی در روز جمعه.

An Iraqi medical staff member checks a passenger's temperature, amid the new coronavirus outbreak, upon her arrival on the border between Iraq and Iran. REUTERS

عراق پزشکی از کارکنان کنترل مسافر دما میان کروناویروس جدید شیوع به محض ورود در مرز میان عراق و ایران است. ایسنا

عراق خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به کشورهای همسایه ایران به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر coronavirus شیوع دولت عراق آژانس خبری روز پنجشنبه گفت.

این بیماری همه گیر در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 2100 نفر وجود دارد. تحقیقات جدید نشان می دهد این ویروس بیشتر مسری از آنچه قبلا فکر می کردم اضافه کرده است به بین المللی شدن زنگ بیش از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>