ایران سفارشات نیروهای نظامی برای مبارزه با شیوع کروناویروس به عنوان 77 مرده

تهران — رهبر ایران قرار داده و جمهوری اسلامی نیروهای مسلح در حالت آماده باش سه شنبه برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با شیوع کروناویروس جدید — مرگبارترین خارج از چین-که مقامات می گویند کشته شدن 77 نفر است.

آیت الله علی خامنه ای تصمیم اعلام شد پس از رسانه های دولتی پخش تصاویر از 80 سال رهبر کاشت یک درخت پوشیدن دستکش یکبار مصرف جلوتر از ایران در آینده arbour روز نشان میدهد که چگونه نگرانی در مورد ویروس ها در حال حاضر می رسد تا به بالای کشور شیعه حکومت دینی. رسانه های ایران گزارش داد که 23 تن از نمایندگان مجلس در حال حاضر به حال این ویروس به عنوان رئیس کشور به خدمات اورژانس.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن است گناه” خامنه ای گفت که نه پوشیده, دستکش در گذشته arbour روز کشت.

پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به تازگی به عنوان هفته گذشته مقامات ایرانی گفت: آنها تا به حال برنامه های به طور بالقوه بسیج 300,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با ویروس است. آن روشن نیست اگر خامنه ای منظور خواهد آنها را در حرکت کمک به پاکسازی خیابان هدایت ترافیک و مسیر ممکن است مخاطبین کسانی که بیمار با این ویروس تا به حال با دیگران به عنوان در ابتدا پیشنهاد شده است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,530 موارد جدید کروناویروس در سراسر خاورمیانه. از کسانی که در خارج از ایران در منطقه بیشتر لینک به جمهوری اسلامی است.

در عین حال کارشناسان نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر ناشی از عفونت در حال حاضر حدود 3.3 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است به مراتب بیشتر از ارقام فعلی نشان می دهد.

ایران به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع.

مرگ مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای محمد Mirmohammadi در روز دوشنبه باعث می شود او بالاترین-رتبه بندی رسمی در داخل ایران رهبری به کشته شدن توسط ویروس. رسانه های دولتی با اشاره به او را به عنوان محرم اسرار خامنه ای است.

این ویروس در اوایل کشته هادی Khosroshahi, ایران, سفیر سابق واتیکان و همچنین به تازگی عضو انتخاب مجلس.

کسانی که بیمار شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان “خواهر مریم” انگلیسی زبان سخنگوی دانشجویان که در تصرف سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 و موجب 444 روز گروگان, بحران, دولت, رسانه ها گزارش شده است. همچنین بیمار است ایرج Harirchi رئیس یک دولت ایران در کارگروه coronavirus که سعی در تطهیر این ویروس قبل از سقوط بیمار.

روز سه شنبه مجلس عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی ایران است باشگاه خبرنگاران برنامه که 23 تن از نمایندگان مجلس تا به حال coronavirus. او خواست همه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ،

“این افراد دارای ارتباط نزدیک با مردم و حمل آنها ویروس های مختلف از نقاط مختلف کشور است که ممکن است ایجاد یک ویروس جدید, بنابراین توصیه ما این است که نمایندگان مجلس به قطع رابطه خود را با مردم در حال حاضر” Mesri گفت.

این semiofficial ایلنا و تسنیم آژانس های خبری در ایران همچنین گزارش داد که Pirhossein Koulivand سر از کشور خدمات اورژانس در حال پایین آمدن با بیماری است. آنها ارائه شده دیگر فوری جزئیات.

یک گروه فعال نیز گفت: ویکیپدیا فارسی زبان سایت به نظر می رسد اختلال در ایران پس از نزدیک محرم به رهبر معظم انقلاب درگذشت جدید کروناویروس.

انجمن حمایت از NetBlocks مرتبط Mirmohammadi مرگ به اختلال هر چند مقامات ایرانی و دولت خود را رسانه ای نمی کند بلافاصله آن را تصدیق. مقامات در صورت افزایش انتقاد از عمومی ایران بیش از شیوع نگرانی تعدادی از موارد از این ویروس ممکن است به بالاتر از در حال حاضر گزارش شده است.

NetBlocks توصیف اختلال در دسترسی به ویکی پدیای فارسی را به عنوان در سراسر کشور گفت: آن ویژگی های آزمایش نشان می دهد که این دانشنامه آنلاین است که مسدود شده و با همان مکانیزم استفاده می شود برای جلوگیری از Twitter و Facebook. کسانی که وب سایت رسانه های اجتماعی منع شده اند پس از ایران در مورد مناقشه 2009 انتخابات ریاست جمهوری و جنبش سبز و تظاهرات.

برخی از ایرانیان گفت: آنها نمی تواند دسترسی به ویکیپدیا فارسی سایت از دوشنبه شب. دیگران گفتند که می تواند از جمله از طریق سایت تلفن همراه پسند صفحات.

“محدودیت های جدید آمده است که ایران در برابر یک بحران رو به رشد پس از از دست دادن ارشد دولت آمار و ارقام به کروناویروس و موجی از انتقاد و اطلاعات غلط را از طریق رسانه های اجتماعی” NetBlocks گفت: در تجزیه و تحلیل خود را.

بنیاد ویکیمدیا که نظارت داوطلب ویرایش دانشنامه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. NetBlocks قبلا گزارش شده اینترنت اختلال مؤثر ایران در روزهای اخیر و کاربران در سراسر جمهوری اسلامی باید مشکلات گزارش شده است.

اختلال در افزایش ترس از ایران به طور بالقوه خاموش کردن اینترنت به طور کامل دوباره به عنوان آن را برای یک هفته طول اقتصادی تظاهرات در ماه نوامبر. ایران به طور جداگانه خود را ایجاد کرده و به اصطلاح “حلال” خالص دولت-تصویب وب سایت.

در همین حال روز شنبه, شرق میانه, بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات گفت: آن را تا به حال به کاهش و یا زمین پرواز به علت این ویروس جدید است. به دلیل رکود دولت متعلق به حامل خواسته است تا کارکنان خود را پرداخت و حتی مرخصی بدون حقوق به مدت یک ماه در یک زمان. امارات’ عمل از دبی شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

“ما شده اند تست شده قبل و امارات خواهد آمد قوی تر” افسر ارشد عامل عادل الجبیر ابوموسى گفت.

بزرگترین شرکت هواپیمایی تجارت انجمن یاتا می گوید: ستاد حمل و در حال حاضر از دست رفته در اطراف ما 100 میلیون دلار در درآمد با توجه به کاهش در فروش بلیط به دلیل اختلالات ناشی از ویروس است.

——

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. آسوشیتد پرس نویسنده Aya Batrawy در دبی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im