ایران می یابد و میلیون ها نفر از احتکار دستکش به عنوان coronavirus مرگ و میر, آمار 66

یک سازمان جهانی بهداشت (WHO) تیم فنی پرواز به تهران برای کمک به پاسخ در این کشور با بیشترین مرگ و میر در خارج از چین که در آن شبه آنفولانزا بیماری نشات گرفته است.

معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi اعلام کرد در تلویزیون دولتی 523 عفونت های جدید و 12 جدید مرگ و میر دادن کل از 1,501 موارد و 66 مرگ و میر.

در میان کشته شدگان بود محمد Mirmohammadi عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نظر گرفته شده برای حل و فصل اختلافات بین مجلس و شورای نگهبان یک دولتی که دامپزشکان انتخاباتی نامزدها در میان دیگر وظایف خبرگزاری تسنیم گفت.

چند تن دیگر از مقامات ارشد آلوده شده اند از جمله معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi.

سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت: تعطیلی مدارس در روز شنبه اعلام کرد ادامه خواهد داد تا آخر این هفته خبرگزاری رسمی ایرنا گزارش شده است.

به احتکار لوازم از جمله 28 میلیون دستکش های پزشکی شدند و در دو انبار در کهریزک یک شهر در حدود 25 کیلومتری جنوب تهران, سپاه پاسداران, فرمانده, حسن حسن زاده گفت: خبرگزاری فارس.

داروخانه ها در حال کوتاه از دستکش و سایر لوازم.

هر کسی احتکار لوازم پزشکی خواهد بود با جدیت برخورد دستگاه قضایی ایران رئیس Ebrahim Raisi در روز دوشنبه گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.

“Show no mercy به hoarders پزشکی و لوازم پزشکی” Raisi گفت: در یک پیام به دادستان.

Doctors collect samples from a traveller who returned from Iran check if is infected with the novel coronavirus, at Isa Town Health Center, south of Manama, Bahrain, March 2, 2020. Reuters

پزشکان جمع آوری نمونه از یک مسافر که در بازگشت از ایران بررسی اگر شما با رمان coronavirus در Isa شهر مرکز بهداشت جنوب منامه, بحرین, مارس 2 سال 2020 است. ایسنا

در طول آن هفته بازدید از این چهار نفر که تیم برای دیدار با مقامات بهداشت و بازدید از امکانات و آزمایشگاه های مقابله با شیوع کروناویروس.

چندین کشور در منطقه گزارش داده اند coronavirus عفونت در افرادی که به ایران سفر کرده بود. در میان آنها بود و عربستان سعودی که روز دوشنبه اعلام کرد برای اولین بار مورد جدید کروناویروس – یک فرد که آمده بود از ایران از طریق بحرین وزارت بهداشت گفت: با توجه به خبرگزاری دولت.

کویت وزارت بهداشت در روز دوشنبه همچنین گزارش 10 مورد جدید در 24 ساعت گذشته همه آنها بوده است در ایران.

قطر وزارت بهداشت گفت: چهار نفر دیگر مبتلا به بیماری کروناویروس در میان گروهی بودند که تخلیه توسط دولت در یک هواپیمای خصوصی از ایران در فوریه. 27. که مطرح مجموع موارد در قطر به هفت.

امارات متحده عربی با ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی از جمله دستکش و ماسک های جراحی برای ایران در روز دوشنبه دولت, خبرگزاری WAM گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im