به عنوان سردرگمی که آیووا قفقاز آشکار وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چگونه برای جلوگیری از آن در آینده است.

اما نتایج در نهایت روشن خواهد شد و بی چون و چرای چرا که در میان همه آنها اشتباه آیووا حزب دموکرات را یک چیز راست: لازم است که آرا شمارش بر روی کاغذ و سپس شمارش الکترونیکی. برای کسانی از ما که به مطالعه امنیت سایبر با دقت که بسیار مهم است.

با که دنباله مقاله دموکرات – و ملت به عنوان یک کل — قادر خواهد بود به خصوص این رویداد به عنوان یک مطالعه موردی در چگونه به بازیابی از ضعیف اجرا کرد. در این مورد خارج از هکرها به نظر نمی رسد به مسئول – و نه انتخابات بود “هک” توسط یک بد افزار توسعه و تست شده است.

در نهایت این حزب قادر خواهد بود تا دوباره سوار کردن قطعات از آنچه اتفاق افتاده است در قفقاز در سراسر کشور و تعیین این که چه کسی برنده. بدون دنباله مقاله وجود دارد هرگز نمی تواند هر clarity – فقط یک کل بسیاری از شک و تردید.

الکترونیک آسیب پذیر هستند

که ممکن است در مورد انتخابات و بعد از این سال. در ماه نوامبر سال 2020 برخی از رای دهندگان در حداقل نه متحده از جمله تگزاس نیوجرسی و پنسیلوانیا را رأی گیری الکترونیکی در سیستم های که ترک یک دنباله مقاله از آنها رای دادند.

حتی آمده است که آیا نگه داشتن مسیرهای پیاده روی کاغذ اغلب از رای شمارش ماشین هایی که بیش از یک دهه ، در برخی موارد این کامپیوتر که معرفی شدند و بلافاصله پس از بوش-ال گور در انتخابات سال 2000 به اصلاح مشکلات با انتخابات که تا به حال شک و تردید در واقعی انتخاب از بسیاری از رای دهندگان فلوریدا.

حداقل در برخی از این سیستم ها در معرض هک با توجه به فاکس نیوز گاهی اوقات توسط کودکان به عنوان جوان به عنوان 11. هیچ کس می داند که چگونه امن ماشین های دیگر هستند چرا که بسیاری از فروشندگان ادعا خود حقوق مالکیت فکری برای جلوگیری از امنیتی از ماشین آلات خود را از در حال بررسی توسط احزاب مستقل.

اگر هک یک رای گیری الکترونیکی دستگاه نمی توان اعتماد کرد به شمارش آرا با دقت. در انتخابات انجام شده با برگه های رای خود را می توان بررسی و بازگو, به عنوان اتفاق می افتد در آیووا در حال حاضر.

با بسیاری از دستگاه رای گیری الکترونیکی, اما, هیچ سابقه ای از آراء دیگر از اطلاعات دیجیتال موجود در دستگاه خود را. ایده بازگویی الکترونیکی رأی بی معنی است. هر گونه مشکلات با یک انتخابات بدون کاغذ خواهد بود غیر ممکن است برای رفع, خواستار به سوال یکپارچگی کل فرایند و اعتبار هر گونه نتایج.

آیووا حزب دموکرات قفقاز با استفاده از برنامه اما تنها به ثبت و انتقال داده ها است که در حال حاضر بر روی کاغذ نوشته شده. AP Photo/چارلی Neibergall

آیووا داستان نیز صحبت می کند به طور گسترده تر به رابطه بین تکنولوژی و انتخابات است.

آن است که روشن نیست چرا آیووا حزب دموکرات معرفی یک برنامه در همه. دقت و مهم تر از سرعت در انتخابات – بهتر است به چوب خط حساب کردن درست در یک روز نسبت به خراب کردن رای شمارش در یک ساعت و بیشتر با سرعت تقریبا همیشه به معنی کمتر دقت است.

دوم اگر تکنولوژی باید استفاده شود و در انتخابات آن را باید به آرامی معرفی شده. ایده انتشار یک ضعیف تست نرم افزار به کاربران بدون نرم افزار-آموزش های خاص ساعت قبل از آن به صورت واقعی است که ارتفاع غرور – و یا ساده لوحی.

یادداشت سردبیر: این مقاله تساوی در بخش هایی از یک مقاله در اصل منتشر شده سپتامبر. 1, 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو