عمده ورزشی کشورهای استرالیا و کانادا در حال حاضر در خارج در روز دوشنبه به عنوان برگزارکنندگان آمد جهانی تحت فشار برای به تعویق انداختن این رویداد برای اولین بار در بازی های المپیک’ 124-سال تاریخ مدرن است.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند بیان شد که توسط ما ، “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

این گزارش گفت: این بازی ها برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 بودند به احتمال زیاد برگزار می شود در سال 2021 با جزئیات به کار در چهار هفته بعدی.

تعویق خواهد بود عظیم برای کشور میزبان ژاپن است که پمپ در بیش از 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری و مبالغ هنگفتی نیز در معرض خطر برای حامیان و پخش.

اما ناگهانی نگرانی از ورزشکاران – و در حال حاضر تلاش برای آموزش به عنوان ورزشگاه ورزشگاه و استخر نزدیک در سراسر جهان – به نظر می رسد به اوج تعادل همراه با لغو عمده دیگر رویدادهای ورزشی.

بیش از 337,000 مردم آلوده شده توسط رمان coronavirus در سراسر جهان و بیش از 14,600 فوت کرده اند در یک بیماری همه گیر است که سازمان جهانی بهداشت گفت: در حال شتاب گرفتن.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن باید هر دو لبه از هفته پتو اصرار این بازی را پیش رو اعلام یک ماه مشاوره در حالات از جمله به تعویق افتادن.

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه گفت: این که تغذیه به مذاکرات در طول بازی اضافه کرد: “من معتقدم که تصمیم گیری خواهد شد بسیار به زودی.”

استرس و عدم اطمینان’

بازی های المپیک را هرگز قبل از به تاخیر افتاده است هر چند آنها لغو شد در مجموع در سال 1916 1940 و 1944 در طول دو جنگ جهانی و عمده جنگ سرد تحریم مختل مسکو و لس آنجلس بازی در سال 1980 و 1984 بود.

“لحظه ای کمیته بین المللی المپیک نشان دهنده آن است که فکر کردن در مورد راه حل های دیگر آن در حال حاضر تصمیم به تاخیر این بازی گفت: در کمیته ملی المپیک رئیس جمهور دنیس Masseglia.

کانادا و استرالیا هر دو با صراحت گفتند که شرکت نمی کنند اگر این بازی قرار نیست به 2021 و بریتانیا ممکن است به دنبال کت و شلوار. سوئیس المپیک کمیته همچنین خواستار به تعویق افتادن گفت: نمایشگاه جهانی بازی نمی شد در حال حاضر ممکن است.

“ما در میان جهانی بهداشت از بحران است که به مراتب مهم تر از ورزش گفت:” کانادا در کمیته المپیک و پارالمپیک کمیته در بیانیه ای.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده اند بسیار چالش برانگیز برای آنها گفت:” استرالیا در بازی های المپیک Chef de ماموریت ایان Chesterman.

پارالمپیک ورزشکاران ممکن است در خطر خاص از این بیماری همه گیر به عنوان برخی از مشکلات اساسی.

روسیه خواست جهانی مقامات ورزشی برای جلوگیری از “وحشت” و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اعتماد به نفس در ژاپن به “مناسب” تماس بگیرید.

اما قایق از کشورهای دیگر و ورزشی بدن انباشته فشار بر کمیته بین المللی المپیک و خود را رییس جمهور آلمان توماس باخ سابق المپیک شمشیربازی قهرمان – به تصمیم گیری سریع.

“سریع تر تصمیم گیری بهتر آن است که برای کل جنبش المپیک,” یونان المپیک سر Spyros Capralos سابق واترپلو بازیکن به رویترز گفت.

“من درک می کنم که در آن ورزشکاران هستند که از,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما می توانید قطار شما در حال تاکید و شما زندگی می کنند در عذاب است که فاجعه است. به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو