در حال حاضر اخبار چرخه سریع تر و اضطراب آور تر از همیشه. مکالمه longform روزنامه نگاری ارائه می دهد فرصت را به حفر کردن به جزئیات کاوش جذاب و اکتشافات در عمق داستان از محققان برجسته. ما با هم یک انتخاب برخی از ما بیشتر امیدوار تعجب آور و الهام بخش طولانی می خواند.

CC BY-ND

ما همواره با وسواس پیش بینی آینده با تکیه بر طالع بینی, کارت های تاروت و وحی برای دیدن آنچه که در اطراف گوشه. در اوایل قرن 20th, گرچه, جدید بیشتر مبتنی بر شواهد seers ظهور: futurologists که سعی در استفاده از علم برای پیش بینی جهان از فردا. حداکثر ساندرز از دانشگاه بیرمنگام به بررسی آنچه در این futurologists پیش بینی – فضای ایستگاه های سایبورگ اینترنت بی سیم – چه آنها موفق به تصور و جایگزین آتی است که ما ممکن است در حال حاضر زندگی در حال, تاریخچه گرفته شده یک مسیر متفاوت است.


ادامه مطلب: Futurology: چگونه یک گروه از متفکرین نگاه فراتر از آن ممکن است از یک قرن پیش و پیش بینی کرد جهان امروز


CC BY-ND

در سال 2006 Iris Grunwald در حال حاضر مدیر علوم اعصاب در Anglia Ruskin دانشکده پزشکی شد, دبیرستان دکتر درگیر در یک محاکمه جدید در درمان سکته مغزی در آلمان است. او به یاد می آورد که برای اولین بار او آن را انجام در یک بیمار که از دست داده بود توانایی به صحبت می کنند و یا حرکت خود را راست دست یا پا:

ما انجام این روش در یک شنبه. بیمار مرخص خود را در روز پنج شنبه در برابر اراده پزشکان و تکمیل ماراتن در روز شنبه.

درمان thrombectomy که با استفاده از مکش برای حذف لخته خون – یک “جارو برقی برای مغز”. Grunwald را جذاب حساب طول می کشد او را از آلمان به ایجاد یک thrombectomy واحد در انگلستان است. “اثربخشی thrombectomy است که فراتر از شک و بی بدیل شده توسط هر قبلی درمان سکته مغزی, پزشکی,” او می گوید.


ادامه مطلب: جارو برقی برای مغز: دکتر دست اول حساب با استفاده از پیشگامانه درمان سکته مغزی


CC BY-ND

مکالمه به تازگی راه اندازی پرسش های بزرگ زندگی – یک سری می بیند که کارشناسان در پاسخ به خوانندگان ما’ عمیق ترین نمایش داده شد. جو تازه besotted تعجب آنچه در آن بود که او احساس. عشق است یک ترکیب از مواد شیمیایی مغز و یا چیز دیگری است ؟ Parashkev Nachev استاد مغز و اعصاب در UCL نظر John Donne جفت پیوند از دشت موشهای صحرایی و تصویربرداری از مغز آزمایش در جواب او.


ادامه مطلب: عشق است فقط یک زودگذر بالا سوخت توسط مغز مواد شیمیایی ؟


CC BY-ND

چارلز دیکنز در میان ما شناخته شده ترین به خوبی معشوق و به خوبی مورد مطالعه قرار نویسان است. اما همیشه وجود دارد بیشتر به کشف این حساب از لئون Litvack از دانشگاه بلفاست نشان میدهد. تحقیقات خود را در کتابخانه ها و بایگانی کلیسای جامع خزانه قرار داده است با هم یک عکس جدید از دیکنز’ مرگ و دفن و تلاش دو مرد برای نویسنده دفن در کلیسای وستمینستر به جای مورد نظر خود را در محل استراحت.

برای هر یک از آنها تدفين از دیکنز در صومعه ممکن است در نظر گرفته شود برجسته از حرفه خود.


ادامه مطلب: چارلز دیکنز: به تازگی کشف اسناد فاش کردن حقیقت در مورد مرگ و دفن


CC BY-ND

مواد غذایی روند نیست همیشه خوب برای این سیاره است. جهانی سیستم غذایی منجر به توسعه monocultures که در آن مناطق وسیعی از زمین داده می شود بیش از به یک محصول و وابستگی به کود. غذا اغلب می رود از دست رفته است. اما ما می توانید انتخاب برای تغییر این. در اینجا یک گروه از محققان از کالج ترینیتی دوبلین در نظر بگیرید که چگونه ما می تواند به تغییر راه ما خوردن برای آینده ای پایدار. ما می تواند استفاده از فن آوری به رشد سهم و خوردن اشتراکی و کشف گذشته تکنیک های منابع و تهیه غذا برای محافظت از مواد غذایی سنتی فرهنگ.


ادامه مطلب: برای یک آینده پایدار ما نیاز به ارتباط مجدد با آنچه که ما در حال غذا خوردن – و هر یک از دیگر


برای شما: بیشتر از ما بینش سری:

به شنیدن در مورد بینش های جدید, مقالات تاریخ صدها هزار نفر از مردم که ارزش گفتگو را مبتنی بر شواهد ، مشترک خبرنامه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو