‘اینترنت’ می تواند غیب تهدید به انتخابات

برنامه شکست که منجر به هرج و مرج 2020 آیووا حزبی بود یادآور چقدر آسیب پذیر از روند دموکراتیک است که به مشکلات تکنولوژیکی – حتی بدون هر گونه مخرب مداخله خارجی. به مراتب پیچیده تر خارجی نرم همچنان به تلاش برای مختل کردن دموکراسی به عنوان یک مشترک نادر آژانس فدرال هشدار توصیه می شود قبل از سه شنبه. روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات 2016 در حال حاضر نشان داد که چگونه این می تواند اتفاق می افتد: رسانه های اجتماعی دروغ ایمیل, هک و کاوش از ثبت نام رای دهندگان سیستم.

تهدید به 2020 انتخابات ممکن است حتی بیشتر موذی. همانطور که توضیح دادم در کتاب جدید من “اینترنت در همه چیز: آزادی و امنیت در جهان بدون خاموش سوئیچ” انتخابات دخالت ممکن است به خوبی از طریق گسترده صورت فلکی همیشه در و همیشه متصل به دوربین های دیجیتال, ترموستات سیستم های اعلام و دیگر اشیاء فیزیکی جمعی شناخته شده به عنوان “اینترنت از چیزهایی است.”

اجتماعی و اقتصادی مزایای این دستگاه های فوق العاده ای هستند. اما در بخش بزرگی از آنجا که این دستگاه هنوز به اندازه کافی امن آنها نیز افزایش نگرانی برای مصرف کننده ایمنی و امنیت ملی و حفظ حریم خصوصی. و آنها ایجاد آسیب پذیری برای دموکراسی است.

آن است که لازم برای هک به سیستم های رای گیری خود را دارند اما صرفا co-opt متصل به اینترنت اشیاء به حمله سیاسی اطلاعات سایت متوقف کردن مردم از رای دادن و یا بهره برداری از صمیمی اطلاعات شخصی این دستگاه ضبط به دستکاری رای دهندگان.

چگونه مردم دریافت اطلاعات در حال حاضر ؟ توییتر

اخلال در ارتباطات سیاسی

متصل اشیاء شده اند ربوده و به تعطیل کردن ترافیک اینترنت است.

این Mirai باتنت 2016 ربوده ناامن تصویری دوربین های دیجیتال و دیگر دستگاه ها برای راه اندازی عظیم “توزیع شده انکار سرویس” حمله است که مسدود شده و دسترسی به بسیاری از سایت های محبوب از جمله ق و توییتر. اخیرا FBI بازداشت یک هکر به اتهام اخلال در کالیفرنیا کنگره نامزد وب سایت, جاری شدن سیل آن را با بسیاری از نادرست آن درخواست شد غیر قابل دسترس برای مشروع views.

مشابه حملات سیاسی که ربودن برخی از میلیاردها اغلب نا امن دستگاه های متصل شده می تواند مختل کمپین وب سایت و رسانه های اجتماعی. آنها همچنین می تواند محدود کردن دسترسی به وب سایت های دولتی با اطلاعات در مورد چگونه و در کجا برای رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان گزارش های خبری در نتایج انتخابات.

اگر چه این ترافیک باعث شد با هک ترافیک نور خود را ؟ جیلیان قابیل عکاسی/شاتر.com

جلوگیری مردم از رای دادن

فراتر از مسدود کردن دسترسی به اطلاعات سیاسی یک عامل خارجی و یا گروه ممکن است به دنبال متوقف کردن مردم از رای دادن با هدف ایجاد هرج و مرج, آیا با اخلال در سیستم های قدرت, تولید نادرست آب و هوا یا ترافیک, گزارش و یا در غیر این صورت تحریک محلی شرایط اضطراری است که منحرف کردن توجه در روز انتخابات.

شهرهای هوشمند و صنعتی اینترنت از چیزهایی که در حال حاضر اهداف همانگونه که yearslong تاریخ روسیه-منسوب اختلال در اوکراین سیستم های قدرت. نرم زنگ خانه یا سیستم های آب می تواند به لحاظ سیاسی میکرو هدفمند محلی شرایط اضطراری است که منحرف کردن اذهان مردم که در غیر این صورت رای.

این نوع از محلی اختلال در نوسان مناطق خواهد بود به احتمال زیاد برای فرار از عمومی و یا مطبوعات موشکافی از یک آشکار هک از ماشین آلات انتخابات یا رای-tallying سیستم.

خود سیستم های امنیتی می داند که هنگامی که شما را ترک برای کار و زمانی که شما به عقب بر گردیم. ESB حرفه ای/شاتر.com

ساخت فیشینگ هک معتبر تر

این مقدار عظیم از صمیمی اطلاعات این دستگاه جمع آوری – وقتی کسی وارد یک ساختمان درایوهای یک ماشین با استفاده از یک سینک یا چرخش بر روی یک دستگاه قهوه – همچنین می تواند فعالان سیاسی بیشتر مستعد ابتلا به شدت مورد هدف قرار نیزه حملات فیشینگ. این تاکتیک فریب مردم را به کنار رفتن اطلاعات شخصی و یا کلیک کردن بر روی لینک های مخرب – اشتباهات است که به هکرها دسترسی به کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل در 2016.

مشابه تلاش های فیشینگ در مبارزات سیاسی همچنان به دنبال نفوذ به حساب های ایمیل مورد استفاده توسط ریاست جمهوری و پایین-رای نامزدها. بیشتر باور آنها بیشتر موثر هستند – بنابراین یک ایمیل ارجاع شخصی حقایق جمع آوری شده از ارتباط اشیاء را این حملات قوی تر.

نمی شود شگفت زده دوباره

کارهای بیشتری از مردم در حال حاضر به اینترنت متصل است. این اشیاء متصل هستند و یک زمین جدید برای انتخابات دخالت و مردم نباید تعجب اگر آنها استفاده می شود که در راه است.

به این آدرس در دراز مدت مشتریان را مجبور به تقاضا بهتر حفظ حریم خصوصی و امنیت خود را از دستگاه های متصل مانند doorbells و lightbulbs. شرکت ها و نهادهای سیاسی – که اتصال این دستگاه به شبکه خود را برای ساخت در اقدامات پیشگیرانه مناسب. تولید کنندگان نیز باید برای طراحی بهتر حمایت به دستگاه های خود را. وجود دارد همچنین ممکن است نیاز به اطلاعات حریم خصوصی قوانین محدود کننده چگونه اطلاعات شخصی را جمع آوری و به اشتراک گذاشته.

بلافاصله هر چند ضروری است که نه تنها برای دولت و مقامات محلی و جوامع اطلاعاتی هوشیار باقی می ماند اما برای شهروندان به اقدامات احتیاطی امنیتی با دستگاه های خود را و بود در بالا هشدار برای شخصی تلاش برای نفوذ و یا آنها را مختل مشارکت سیاسی.

حفظ دموکراسی در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن به طور جدی عواقب ناشی از اینترنت عمیقا تعبیه شده در جهان فیزیکی – اینترنت در همه چیز. ما همه مسئول هستند.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de