حسابرسی داخلی از Scheer هزینه تبدیل پول در مدرسه, لباس, مینی ون

OTTAWA — ممیزی داخلی از خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer هزینه پیدا کرده است او صرف $18,000 یک سال از پول پارتی خصوصی محدود مدرسه برای چهار نفر از فرزندان خود را.

ویژه آزمون نیز مشخص Scheer صرف حزب وجوه استخدام اضافی خانه دار برای مخالفت رهبر اقامت سترنوی لباس برای خود و خانواده خود را ون و خصوصی امنیتی ارشد محافظه کار گفت که کانادا را فشار دهید.

حسابرسی به این نتیجه رسیدند که صرف شد به درستی مستند توسط حزب هر چند نه در جزء به جزء راه با کوچک اما قدرتمند است که با نظارت محافظه کاران’ امور مالی شناخته شده به عنوان محافظه کار صندوق است.

سخنگوی حزب Cory هان تایید ممیزی به پایان رسید و تا به حال ارائه شده به حزب.

“حزب ممیزی در بر داشت هیچ پرچم قرمز در این سیستم حسابداری و اشاره کرد که همه هزینه که پرداخت شد مستند به طور کامل به او گفت:” در ایمیل.

محافظه کار صندوق که تا به تازگی شامل نخست وزیر استفان هارپر در آن هیئت مدیره اختصاص بودجه به رهبر به معنای پوشش فعال سیاسی حزبی هزینه های است که نمی تواند پرداخت توسط مجلس عوام.

هان گفت: لباس Scheer خانواده expensed استفاده شد برای مبارزات انتخاباتی ظاهر و دیگر حوادث است.

پول برای تحصیل پرداخت تفاوت بین هزینه های خصوصی محدود مدرسه در Scheers’ رجینا خانه و که در اتاوا.

این منبع که افشا جزئیات برخی از هزینه های اعطا گمنامی توسط The Canadian Press چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آنها را علنا گفت که به مبلغ $18,000 در مجموع یک سال و به صورت چهار در سن مدرسه بچه ها.

کلمه شیر شده بود با استفاده از خود را رهبر این بودجه به آموزش و پرورش فرزندان پدید آمده که نا امیدی بود نصب در پاییز گذشته بیش از Scheer شکست به دست کشیدن حاکم لیبرال ها از دفتر در سال 2019 انتخابات و چگونه او به کار گرفته شده پس.

شیر در حال حاضر تصمیم به استعفا زمانی که اخبار خود را در مدرسه خصوصی بیل به بیرون درز کرد و او اعلام کرد در اواسط ماه دسامبر او می خواهم کنار به عنوان به زودی به عنوان یک رهبر جدید انتخاب شد.

مسابقه در حال حاضر در انتظار به دلیل COVID-19 گیر با برنامه ریزی ژوئن 27 انتخابات در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاد.

حتی به عنوان Scheer اعلام کرد او را به دیوانگی نمی میرند پایین. محافظه کار صندوق باقی مانده خشمگین در مورد هزینه. حزب مدیر اجرایی که به تایید آن رانده شد و ممیزی دستور داده شد.

این حزب همچنین تلاش برای جمع آوری پول در پی رسوایی با مردمی اعضای هل دادن به عقب در ساخت کمک های مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت Scheer را به صراحت هزینه های شخصی.

هان قادر به بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا Scheer خواسته شد به پرداخت هر گونه پول.

یک سخنگوی Scheer گفت: آنها تا به حال هیچ چیزی برای اضافه کردن.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 2,2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de