تورنتو — با بسیاری از نقاط جهان تلاش مالی و ذهنی خود در انزوا و مستندات مردم در سراسر جهان هستند و بدون شک به دنبال به جلو به پایان چنین اقدامات بی سابقه است.

اما با توجه به تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه هاروارد بهترین استراتژی برای ضرب و شتم COVID-19 احتمالا یک دوره طولانی از فاصله فیزیکی اما چند مبهوت دوره با زمان در بین اجازه می دهد تا ایمنی را نگه دارید در جمعیت است.

پژوهش شرح داده شده در دانشگاه هاروارد روزنامه پیش از اینکه همکار بررسی مسلم است این استراتژی می تواند “جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان در حالی که اجازه می دهد ایمنی برای ساخت در جمعیت است.”

مشکل با قفل کردن هر کس را برای یک مدت طولانی و پس از آن اجازه می دهد آنها را به پرسه زدن دوباره است که این می تواند در نتیجه دراماتیک تجدید حیات این ویروس با موارد به طور بالقوه افزایش به قله های جدید مدتی پس از آن با توجه به پژوهش است.

محققان نگران آن هستند که در حالی که فاصله فیزیکی بهترین راه برای صاف منحنی شیوع بسیار کمی وجود دارد که ایمنی به ویروس در حال توسعه در میان کسانی که هرگز در معرض در حالی که در انزوا.

محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی با تمرکز بر COVID-19 وضعیت در ایالات متحده با استفاده از مدلهای ریاضی به منظور ارزیابی پتانسیل های مختلف نتایج مختلف بر اساس استراتژی های بالقوه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد وجود دارد.

آنها “ارزیابی شده است که یک بار مداخلات کافی خواهد بود برای حفظ COVID-19 شيوع” بر اساس قابلیت های این سیستم در ایالات متحده.

“متناوب فاصله اقدامات می تواند به حفظ کنترل این بیماری همه گیر” در این تحقیقات آمده است: “اما بدون دیگر مداخلات این اقدامات ممکن است لازم باشد به 2022.”

ایالات متحده در حال حاضر کانون گیر با بیش از 380,000 موارد و حدود 12000 مرگ و میر.

این متناوب فاصله روشها به معنی اجرای فیزیکی فاصله تا caseload از بیماران برطرف و سپس دوباره اجرای فیزیکی فاصله دوباره اگر بار مورد افزایش دوباره گذشته یک آستانه خاص است. این نظریه فرض میکند که این زمان در بین مستندات تبدیل خواهد شد و دیگر به عنوان بیشتر از جمعیت توسعه ایمنی و سیستم مراقبت های بهداشتی مشغول به کار در پزشکی و درمان تا زمانی که در نهایت بار مورد کاهش یافته است خاموش به طور کامل.

این تحقیق همچنین نشان داد که مدت فیزیکی فاصله به طور بالقوه مورد نیاز متفاوت است بسته به اینکه آیا ویروس است که به همان اندازه قوی در تمام طول سال و یا اگر آن را یک فصلی بیماری است که قوی تر است در زمان های مختلف سال است.

کمتر از این اقدامات مورد نیاز خواهد بود اگر آمریکا قادر به افزایش خود مراقبت بحرانی توانایی های خود. دو برابر شدن تعداد مراقبت بحرانی تخت در بیمارستان سیستم تغییر پیش بینی داده ها نشان می دهد که حملات متناوب فیزیکی فاصله می تواند در نهایت در سال 2021 به عنوان مخالف به تمدید برای یک سال دیگر.

بدون فاصله در همه مدل ها پیش بینی می کنند که آمریکا اپیدمی خواهد بود در پاییز — اما با افزایش شدید مرگ و میر و تماما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

پژوهش منتشر شد به عنوان یک دانشگاهی preprint این هفته و تا هنوز داوری که به معنی آن است که بیش از حد به زودی به راهنمای عمل بالینی. اما با توجه به سارا ثروت صندلی از دانشگاه هاروارد چان مدرسه بخش ایمونولوژی و بیماری های عفونی, این تحقیق می تواند در حال حاضر یکی از واقع بینانه ترین در دسترس استراتژی برای روزهای آینده هاروارد, گزارش روزنامه.

“محدودیت از آنچه که ما می تواند دستیابی به — حتی به صورت محلی در نظر COVID کنترل — تنظیم شده است با ضعیف ترین سیستم مراقبت های بهداشتی در سطح جهان گفت:” ثروت در رسانه های کنفرانس تلفنی صبح روز پنجشنبه با اشاره به نحوه شکننده تر سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند دوباره در معرض یک کشور در راه خود را به بهبود است.

تنها گزینه ای نیست که به سادگی سوئیچ از کامل مستند به طور کامل باز کردن خیابان ها و کسب و کار دوباره و تکرار آن.

یک سرمقاله در روزنامه واشنگتن پست نوشته شده توسط سه دانشگاه هاروارد محققان از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی از جمله یکی از مرکزی نویسندگان این تحقیقات جدید پیشنهاد شده است که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی به آرامی قبل از دیگران بسته به ريسک فاکتورهای مختلف. برای مثال مدارس ممکن است قادر به بازگشایی قبل از رستوران اگر آن مصمم است که کودکان به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به حمل و انتقال ویروس است.

توسعه یک واکسن یا مهم دیگر مداخله پزشکی تغییر خواهد کرد اما هنوز فاصله فیزیکی است که هنوز هم بزرگترین سلاح در جهان است در برابر گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو