فوری نسخه ممکن است راه ما دیجیتال آینده, اما ما نیاز به مدیریت خطرات اول

فن آوری دیجیتال است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی تر از همیشه قبل از. چندین وب سایت و برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای مشورت با پزشکان عمومی (GPs) و داروسازان از هر مکان در هر زمان.

به تازگی ما شاهد ظهور برنامه های که تولید نسخه تقریبا بلافاصله از بین بردن نیاز برای یک فرد به مراجعه به پزشک, زمانی که آنها نیاز به یک نسخه جدید.

در حالی که این است که به وضوح مناسب وجود دارد ممکن است برخی از اشکالاتی که ما نیاز به در نظر بگیرید.


ادامه مطلب: نسخه مانیتورینگ است که در اینجا, اما ما نیاز به آج با دقت برای جلوگیری از ناخواسته مضرات


مردم می خواهند به راحتی

مصرف داروهای تجویز شده بدون استراحت در نتیجه بهتر سلامت برای فرد. همچنین تولید قابل توجهی در سیستم بهداشت و درمان و پس انداز کاهش اورژانس و hospitalisations.

سازمان جهانی بهداشت تخمین می زند حدود 50 درصد از افرادی که داروهای تجویزی موفق به آنها را به درستی مانند دوز از دست رفته.

اگر چه ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از این مردم از دست دوزهای چرا که آنها قادر به دیدن دکتر خود را در زمان برای دریافت یک نسخه از آن را به احتمال زیاد به یک عامل کمک. در 2018-2019 19% استرالیایی گزارش دادند که به صبر طولانی تر از آنها در نظر گرفته شده قابل قبول به یک قرار ملاقات با یک پزشک عمومی.

بخشی از درخواست تجدید نظر از یک برنامه تلفن همراه است که کنار می گذارد نسخه انتظار نیست به دکتر مراجعه کنید. از shutterstock.com

استرالیا مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال حاضر اشتها برای بیشتر راه حل های دیجیتال برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی.

چگونه برنامه کار

اگر چه بسیاری از خدمات آنلاین ارائه دهندگان نیاز به یک ویدیو و یا مشاوره تلفنی با مراقبت های بهداشتی حرفه ای قبل از صدور یک نسخه برخی از خدمات جدیدتر تنها درخواست مصرف کنندگان را وارد کنید اطلاعات خود را به یک فرم آنلاین.

این خدمات اغلب برنامه های تلفن همراه نیاز به کاربران برای انتخاب آنچه که وضعیت سلامت آنها نیاز به دارو برای که دارو به آنها نیاز دارید و سپس پاسخ برخی سوالات در مورد قبلی استفاده, بارداری, وضعیت داروهای دیگر و شرایط پزشکی. آنها متهم هستند برای GP به بررسی خود را پاسخ و تایید یک اسکریپت اگر مناسب است. اسکریپت است و سپس فرستاده شده به یک داروخانه است.

اگر چه برخی از برنامه های ارائه گزینه به صحبت می کنند به GP به طور مستقیم برای هزینه های اضافی در اکثر این موارد افراد نمی صحبت می کنند به یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی.

این خدمات در حال به بازار عرضه شده به عنوان مفید برای افرادی که در اجرا از یک به طور منظم پزشکی اما اند قادر به دیدن GP برای دریافت نسخه جدید.


ادامه مطلب: ‘با استفاده از این برنامه دو بار در روز’: چگونه ابزار دیجیتال هستند revolutionising مراقبت از بیمار


اما برخی خدمات آنلاین نیز ارائه نسخه جدید مشکلات سلامتی. از دست رفته و چهره به چهره و مشاوره در این موارد ایجاد پتانسیل برای misdiagnosis. و یک فرد بیشتر احتمال دارد به تجویز یک دارو است که ممکن است مناسب برای شرایط خود را.

بسیاری از مراقبت های بهداشتی گیری ميانگين وزن جوانب مثبت و منفی از درمان پزشکی با هدایت یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی. این خدمات آنلاین ممکن است اجازه می دهد مردم را به طور کامل تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراقبت های بهداشتی خود را.

تداوم مراقبت

اگر چه راه حل های دیجیتال ممکن است راحت سلطنتی استرالیا کالج پزشکان عمومی مطرح شده است و نگرانی در مورد کیفیت و ایمنی.

ما طولانی پذیرفته تداوم مراقبت به عنوان یک از ویژگی های ضروری از مراقبت های بهداشتی به ویژه در عمل به طور کلی. داشتن یک دکتر به طور منظم است که می داند تاریخچه پزشکی شما صرف زمان کافی با شما و توضیح می دهد که همه چیز به خوبی بهبود کیفیت مراقبت از شما دریافت و در ارتباط با بازدید کمتر به بیمارستان.

بررسی 22 مطالعات نشان داده است (82%) نشان داد کاهش قابل توجهی در مرگ و میر با افزایش تداوم مراقبت با همان GP.

برنامه تولید نسخه که مصرف کنندگان می توانند پس از آن جمع آوری در یک داروخانه است. Syda Productions/شاتر

دیجیتال مشاوره این پتانسیل را دارند که باعث تکه تکه مراقبت. یک فرد ممکن است “دیدن” انواع ارائه دهندگان مختلف آنلاین, افزایش خطر که پزشکان – از جمله یکی از منظم GP – را ناقص بهداشت و دارو تاریخ به راهنمای آینده گفتگو در مورد بهترین مراقبت. این شکاف می تواند به افزایش خطر اشتباهات و ممکن است مضرات.


ادامه مطلب: یک قرص نان و یک بسته قرص: چگونه سوپر مارکت داروخانه ها می تواند تغییر راه ما فروشگاه


زمانی که همه چیز می تواند به اشتباه

این خدمات با تکیه بر مصرف کننده انتخاب صحیح دارو (اغلب از یک لیست از داروها). اگر چه این ممکن است به نظر می رسد معقول و منطقی وجود دارد هزاران نفر از داروهای موجود در نسخه در استرالیا و بسیاری از آنها از صدا و نگاه مشابه با وجود اینکه بسیار متفاوت است.

اگر سرویس آنلاین دهید تا کاربران را انتخاب کنید از یک لیست از داروها استفاده می شود به همین دلیل ممکن است افراد در مواجهه با گزینه های متعدد است که به نظر می رسد مشابه است. برای مثال یک فرد که مایل داروهای فشار خون ممکن است خواسته شود برای انتخاب بین Coveram 5/10 یا Coveram 10/5. Coveram 5/10 شامل 5mg از پریندوپریل و 10mg از amlopdipine در حالی که Coveram 10/5 شامل 10mg از پریندوپریل و 5mg از amlopdipine. سهوا در نظر گرفتن دو یا نصف دوز مورد نیاز می تواند خطرناک باشد.

حتی مراقبت های بهداشتی حرفه ای با سالها از آموزش های حرفه ای و با تجربه می تواند انتخاب اشتباه پزشکی است. به طوری که آنها معمولا با استفاده از دیجیتال ایدز مانند بارکد اسکنر برای کاهش خطر اشتباهات. بدون تعامل بین مصرف کننده و حرفه ای مراقبت های بهداشتی وجود دارد هیچ فرصتی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای مدیریت خطر ابتلا به این نوع از اشتباهات.

فواید مدیریت مضرات

وجود دارد کمی شک و تردید نسبت رشد پزشکی برخورد در آینده مجازی با استفاده از ویدئو و یا فن آوری های دیگر.

اما ما نیاز به تحقیقات بیشتر برای بررسی منافع و یا ممکن است مضرات خدمات آنلاین است که ارائه نسخه های مبتنی بر پرسشنامه است.


ادامه مطلب: مقاومت دارويی: چگونه ما پیگیری که آیا آنتی بیوتیک ها استفاده می شود مسئولانه


بهترین راه رو به جلو ممکن است راه حل های دیجیتال یکپارچه به خدمات ارائه شده توسط موجود دهندگان به گزینه های انعطاف پذیر برای مشتریان به طور منظم. برای مثال ارائه آنلاین نسخه ممکن است مناسب خواهد بود اگر آنها در حال بررسی توسط خود را به طور منظم GP و فرستاده شده به شما به طور منظم داروساز – افرادی که نیازهای سلامت خود را و می دانم که داروهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو