داخل تورنتو ICU: آنچه در آن طول می کشد برای مراقبت از COVID-19 ترین بدحال

تورنتو — تعداد COVID-19 داستان به ما بگویید یک چیز اما تجربه پزشکان و پرستاران در مراقبت از بیماران بدحال بگویم یک مقدار عمیق تر از داستان.

رمان coronavirus SARS-CoV-2 است که باعث خطرناک ذات الریه در برخی از افراد آلوده به آن است که رفتار متفاوت نسبت به سایر بیماری های تنفسی. بسیاری از مجهولات از COVID-19 را مراقبت شدید ترین موارد فوق العاده پیچیده و برای بهبود چشم انداز کمتر است.

وجود دارد هیچ تایید داروها برای درمان این بیماری و واکسن است که حداقل یک سال دور.

اخبار CTV پزشکی خبرنگار Avis Favaro و تولید کننده الیزابت سنت فیلیپ داده شد پشت-بسته-درب نگاه اجمالی به آنچه که درگیر در مراقبت از بیماران در رودخانه هامبر بیمارستان و برخی از تلاش های قهرمانانه مطرح به آنها را ذخیره کنید.

در این روز مراقبت های ویژه بیمارستان واحد مراقبت از 13 COVID-19 بيمار در فن دوم-ترین در شهر. آنها بدترین علائم در میان 45 نفر بودن برای درمان این ویروس در رودخانه هامبر.

“این مانند یک بیماری ما قبل از دیده می شود” گفت: طب داخلی پزشک متخصص دکتر جیمی Spiegelman. او می گوید COVID-19 می کند مانند یک رفتار منظم پنومونی ساخت مدیریت پزشکی “غیر قابل پیش بینی و روز به روز ما را برای تغییر آنچه که ما انجام دهد.”

وجود دارد و حتی نشانه های این بیماری ممکن است باعث قلب التهاب کلیه و بیماری لخته شدن خون و مشکلات کبدی است.

او می گوید در بالا از آن او است و ترس از گرفتن این ویروس از طریق درمان بیماران و پس از آن به خانه آوردن. قرار دادن لوله تنفس به راه هوایی یک روش نام گذاری شده است به خصوص خطرناک است.

“این اولین بار است که من شده اند ترس از گرفتن یک بیماری از بیمار من است.”

یک مقاله منتشر شده توسط بخش مراقبت های جامعه می گوید: اعتقاد بر این حدود پنج درصد از تمام COVID-19 بیماران نیاز به تهویه مکانیکی در بخش مراقبتهای ويژه.

“این واقعا ترسناک’

یک مرد جوان در ICU است تا بیمار خود را در یک تبدیل شده است به بالاترین تنظیمات.

“او به خوبی انجام شد و پس از آن اکسیژن کاهش یافته است” گفت: مراقبتهای متخصص دکتر کارن (CRRT) Mandelzweig. در حال حاضر این تیم تبدیل مرد جوان در معده خود برای بهبود اکسیژن به ریه های خود و به خون خود. این یک تکنیک به نام مستعد موقعیت یابی و پیدا شده است به کار به خوبی با COVID-19 بيمار.

اما از آن است که کار آسان نیست.

تبدیل بیش از یک COVID-19 بیمار در یک ونتیلاتور نیاز به شش نفر. این باید انجام شود به آرامی و با دقت به طوری تنفس لوله نمی قطع که می تواند خطرناک برای بیمار بلکه خطر گسترش ویروس.

عطف دو نفر همراه با برخورد با تمام دنده و مراقب ضد عفونی کننده قبل و بعد از یک ساعت کامل.

Mandelzweig توصیف ویروس حمله به عنوان “مداوم” و می گوید آن را واقعا به مقدار یک بازی انتظار.

“مردم در حال گرفتن بهتر و سریع آنها در دستگاه تنفس برای مدت زمان بسیار طولانی,” او گفت:. “ما نمی هر گونه درمان, همه ما می توانید انجام دهید این است که حمایت از بدن با دستگاه ما و امیدواریم که بدن خود را بهبود از این بیماری است.”

در ضمن تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان است که هر دو مهم و گرانبها در تامین کوتاه مدت.

“یک شب یک ماسک به طور معمول ما آن را دریافت کنید و آن را پرتاب” گفت: Mandelzweig که هماهنگ کننده تبدیل بیش از این بیمار است. “در حال حاضر آن را امضا کرده است مانند مواد مخدر و یا فنتانيل.”

بیمارستان ها نیز گزارش کمبود آرام بخش با COVID-19 بیمارانی که نیاز به مقدار زیادی از آرام بخشی به آنها را آرام نگه دارید و برای جلوگیری از آنها را از سرفه — خطرناک استفاده از انتقال این ویروس به کارگران بهداشت و درمان — در طول مراحل.

دکتر جیسون Cyr, یک متخصص بیهوشی می گوید: بهداشت و درمان-مراقبت از تیم تحت مجهز در حال حاضر در یک نبرد بی امان در برابر نامرئی دشمن.

“بعضی از ما نقل مکان کرد و دور از خانه ما, پس از آن به حل و فصل روح انسان عالی است. اما این ترسناک است. این واقعا ترسناک است.”

پرستار, Sugandha Pandya که نظارت 32 COVID-19 بیماران یک پیام: “فقط لطفا در خانه بمانند و امن باشد و ما را امن نگه دارید.”

خارج از ICU COVID-19 بیمارانی که کمتر به شدت بیمار هستند و هنوز هم از نزدیک تماشا کرده و در مورد ثبات تنفس تبدیل به یک بحران است. که رخ می دهد در عرض چند ثانیه می گوید: پرستار Ayotunde Ajiboye.

“این است که از یک بیماری کشنده. من نمی خواهم کسی به آن را دارند. آن را غیر قابل پیش بینی است.”

طبقه کارکنان برگزاری جلسات روزانه به روز رسانی در موارد هستند که در آینده و در منابع که ممکن است یا ممکن است در آینده. که استرس نداشتن سهام کافی از ماسک و روپوش و دستکش و وزن آن به شدت در کارکنان است.

به عنوان نشانی از این واقعیت است که این جنگ به مراتب بیش از خواهد شد و در نتیجه تلفات به مراتب فراتر از بیمارستان.

“شما می دانید این واقعیت است که تنها درصد کوچکی از جمعیت است و تا به حال این, در این نقطه, بنابراین ما هنوز به دنبال در بسیاری از ماه می گذرد” گفت: دکتر مایکل Gardam رئیس ستاد.

“تاثیر اقتصادی است که حیرت انگیز است.”

به امید یک معجزه

برونو Iozzo بود سالم 73 سال قبل از او یک سرفه در اواخر ماه مارس است. او به رودخانه هامبر او برای نفس نفس نفس زدن.

او یکی از اولین COVID-19 بیماران بستری وجود دارد و او است که هنوز هم در ونتیلاتور سه هفته بعد.

دکتر سانجی Manocha می گوید: اشعه ایکس از Iozzo ریه ها را نشان می دهد تلفات این ویروس در حال شکل گرفتن است. آنچه که باید در تصویر سفید است و مبهم و مه آلود معنی خود را از ریه ها پر از مایع التهاب و نمی توانید ارسال به اندازه کافی اکسیژن به خون است.

آن را “کلاسیک تصویری که ما می بینیم از این تاج سینه” گفت: Manocha. در Iozzo مورد که منجر به نارسایی کلیه و دیالیز.

“ما در حال یادگیری به عنوان ما به دلیل آن را به همان و رویکرد ما متفاوت است برای این بیماران در مقایسه با دیگر بیماران مبتلا به ذات الریه.”

ويژه کارکنان در هامبر هنوز برای دیدن هر یک از بیماران خود را بهبود می یابند به اندازه کافی برای رفتن به خانه.

Iozzo که دوست دارد به بازی آکاردئون و معاشرت با دوستان خود استفاده می شود خود را به یک شرکت ساخت و ساز و یک مزرعه سبزی در نومرکت. هر چند بازنشسته شد او هنوز هم دوست دارد به کار در خانواده های ساخت و ساز کسب و کار فرزندان خود را در زمان بیش از, می گوید دخترش Gisella.

او می گوید: او در حال حاضر تاسف است که او را هم از کار برای رفتن با پدرش در تعطیلات به کوبا در ماه ژانویه است.

“اگر هر چیزی من فقط امیدوارم که پدر من خواهد بود یکی از آن معجزه هایی که از طریق این و که این داستان نشان می دهد جهان امید وجود دارد,” او گفت:.

اما او می ترسم.

“من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با پدرم و نه پرستاران و پزشکان” Gisella نوشت: در یک ایمیل به اخبار CTV. “من فقط می تواند با چیزی که من نمی دانم و آن این است که آنها در تلاش هستند تا همه چیز را آنها می تواند او را نجات دهد و این که من و خانواده ام نیست در این تنهایی وحشتناک را تجربه کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im