ناامنی پایه حقوق مالکیت در لاگوس-بدون توجه به آنچه در کلاس شما در حال

حملات راجعه حاشیه جوامع در حال اخراج از waterfronts از لاگوس را ساخته اند جهانی, اخبار رسانه های بیش از چهار سال گذشته. تا سال 2016 شهر به دست آورده بود سخت-برنده وضعیت به عنوان یک مدل حکمرانی خوب شهری برای آفریقا است. همراه با بهتر حمل و نقل سیستم های مدیریت زباله و امنیت لاگوس دولت بود دوباره برقرار کنترل بر برنامه ریزی و پرداخت مالیات پس از سالها غفلت. این منجر به رضایت بیشتر عمومی و همچنین بالاتر درآمد برای کیف پول عمومی.

اما این شهرت به عنوان جایگزین شد دولت به ظاهر شروع به اولویت بندی آن املاک و مستغلات مرزهای طول زندگی ده ها هزار نفر از مردم آسیب پذیر است. خشونت اسکله منازعه زمین و تخریب به دنبال. این انجام شده است با ترکیبی از مقامات دولتی و دولت مرکزی عوامل که با استفاده از تاکتیک های هر دو زور و قانون است.

ویرانی از این جوامع به خصوص تکان دهنده است که بخشی از بسیار گسترده تر پدیده ناامنی حقوق مالکیت است که تحت تاثیر بسیاری از, اگر نه بیشتر, Lagosians از فقیرترین تا طبقات متوسط و ثروتمند نخبگان.

ما در مقاله جدید ما کشف ایده ها و شیوه های مربوط به زمین شهری حقوق در لاگوس: یک شهر که در آن تصرف زمین به طور فزاینده ای مشخص توسط ‘رادیکال ناامنی’ – دائم حس عدم اطمینان و غیر قابل پیش بینی.

زمین و حقوق مالکیت پیچیده سابقه در لاگوس. به عنوان یک precolonial شهرستان بندر زمین اختصاص داده شده بود توسط خانواده ها قوی اما مالکیت اشتراکی. این بود که پس از نزدیک به یک قرن از حکومت معرفی شده است که حقوق مالکیت خصوصی و اعمال است. پس از استقلال دولت معرفی استفاده از زمین عمل می کنند که انتقال نهایی زمین حقوق به دولت است.

این شهر در حال حاضر برای مقابله با ترکیبی ارث از این روش های مختلف.

لاگوس’ سرعت رشد از سال 1960 تشدید کرده است زمین آن دست به گريبان است. این هر دو دیده می شود بزرگ دولت-برنامه ریزی توسعه و رشد در جوامع حاشیه ای که گاهی حتی خود را ایجاد کنید زمین از زباله های بسته بندی شده در زیر شن و ماسه است. این ناامنی شده است اوج بحران های اقتصادی و گسترده تر تقلا برای کنترل منابع طبیعی است. در کلمات یکی از تحقیقات ما شرکت کنندگان

زمین نفت خام از لاگوس.

سوال اساسی است که حق به اشغال و استفاده از یک قطعه از این شهر پر سود زمین نشان می دهد لایه ای از پیچیدگی شکننده مذاکره ترتیبات رسمی و غیر رسمی پرداخت اظهارات تاریخی و اخلاقی تجدید نظر و همچنین فراگیر خشونت است.

در این زمینه استاندارد تفاوت بین حق مالکیت (با متناظر با آن از نظر قانونی قابل اجرا وظیفه از دیگران دخالت نکند) و صرف ادعای یک قطعه از اموال بسیار لغزنده است. در واقع زمانی که از نزدیک مورد بررسی قرار تفاوت به نظر می رسد تقریبا به ناپدید می شوند.

این مهم است که برای سیاستگذاران دلیل آن کست بیشتر شک در همیشه ایده های محبوب – ترین به شدت در ارتباط با پرو اقتصاددان Hernando de Soto – که به فقیر امن حقوقی حقوق مالکیت است که بهترین راه برای ایجاد تحول ثروت است.

آنچه ما در بر داشت

مقاله ما در درجه اول بر اساس کار میدانی در لاگوس در اواخر
2016 و 2017. آن را شامل مصاحبه با طیف گسترده ای از ذینفعان. آنها شامل مالیات بر زمین و مقامات صاحبان اموال و توسعه دهندگان اسکله جوامع افراد و گروه های مرتبط با ‘سنتی’ زمین ادعای وکلا و نمایندگان سازمان های غیر دولتی.

ما نقل مکان کرد و بارها و بارها بین سه جهان: middle-class Lagosians مبارزه با رقیب متقاضیان به زمین های خود را در حالی که تحریک خود ادعا می کند بر دیگران; اسکله جوامع در حال مبارزه برای دفاع از خود را خودکار ساخته شده و ادعای مالکیت و فضاهای اداری از زمین و مقامات مالیاتی.

یکی از چیزهایی که ما دریافتیم این بود که پرداخت مالیات بر املاک نقش مهمی در Lagosians’ تلاش برای به دست آوردن تصدی امنیتی است. معمولا مالیات است که از فکر به عنوان یک نتیجه در حال حاضر با داشتن یک تثبیت حق مالکیت: شما چیزی است که خود را بنابراین شما پرداخت مالیات بر روی آن. ما در بر داشت چیزی جای مختلف در لاگوس.

شهر زمان بوده است در سال های اخیر برای موفقیت آن در افزایش درآمد مالیاتی از جمله مالیات بر املاک. اما بخشی از دلیل این منفی است. مردم نمی پرداخت چرا که آنها دریافت خدمات عمومی است. آنها این کار را به خاطر آنها احساس نا امنی.

ما در بر داشت که مشتاق دهندگان از لاگوس’ استفاده از زمین شارژ (آن متمرکز مالیات بر دارایی) شامل مردم در اسکله جوامع در معرض خطر اخراج. آنها پرداخت چرا که ایجاد یک دنباله مقاله به عنوان خوب مالیات دهندگان علامت آنها را به عنوان شهروندان خوب و ایجاد یک رکورد از حضور خود. اگر چه آنها هیچ اسناد رسمی مالکیت آنها احساس می کنید که درآمد مالیاتی ارائه برخی از اضافی زره در برابر سلب مالکیت.

مالیات فقط یکی از بسیاری از انواع پرداخت که مردم را به تلاش برای امن زمین های خود را. آنها همچنین چندین پرداخت به دفع کردن افراد دیگر که در حال تلاش برای احقاق حقوق خود به طرح.

در لاگوس همانطور که در بسیاری از شهرهای جنوب غرب نیجریه نیاز به پرداخت عوارض به گروه ادعا دیرینه لینک های آبا و اجدادی و سنتی قدرت را بر زمین بسیار رایج است. اگر چه نامیده می شوند ‘omo و صاحب خانه که ترجمه را به “کودکان از زمین’ این گروه ها را مترادف با زمین-گرفتن اراذل و اوباش که ادعاهای تاریخی متفاوت از خوبی تثبیت به شکننده.

این به این معنی است که مردم نه تنها مجبور به نگرانی در مورد دولت اخراج در تعقیب خود را از تصدی امنیتی است. آنها همچنین باید به سازمان دیده بان را برای طیف وسیعی از دیگر بازیگران با ادعا به زمین است که دولت به صورت دوره ای تکذیب و یا تایید.

و نه آن است که فقط فقیر که مجبور به دفع کردن omo و صاحب خانه ادعا می کند. حتی افراد ثروتمند که گاهی اوقات دارای یک گواهی نامه از اشغال این قرار است ‘استاندارد طلا’ از حقوق مالکیت – نیاز به آن را با قوی روایت از مشروعیت پیچیده strategising و گاهی اوقات تمایل به نشان دادن زور در خیابان.

رسمی حقوق مالکیت در لاگوس هستند و بنابراین اغلب نسبتا “نازک” حتی زمانی که آنها از نظر قانونی جامد. اما ادعای مالکیت می تواند بسیار ضخیم’ به عنوان افراد استقرار طیف وسیعی از تاکتیک های به منظور کاهش نا امنی. این اغلب مندرج در اسناد – گاهی اوقات حتی استعماری آنهایی که سنتی ‘ رهبران با استفاده از به ادعای به رسمیت شناختن حقوق خود را مدتها قبل به عنوان سال 1860.

اما به عنوان اسناد هرگز به اندازه کافی تلاش ساخته شده است برای تحکیم این ادعا از طریق آگاهی از فرآیندهای قانونی و نقاط ضعف و پختگی در بافت تاریخی روایات, اجرای, از فضیلت مدنی و روابط اجتماعی ساخته شده است تا با متخصصان در خشونت است.

بیشتر شما می توانید خود را ساخت زره از ادعای نزدیک شما ممکن است به چیزی است که احساس می کند مانند یک ملک خصوصی حق است. اما این که آیا آن را همیشه امن سوال باقی می ماند که پایه های مالکیت هستند تا رقابت.

پایه محکم برای توسعه ؟

تحقیقات ما نشان می دهد که حقوق مالکیت نیست چیزی “دیجیتال” در لاگوس – چیزی است که شما یا باید یا نیست. حقوق مالکیت باید آنالوگ شخصیت های موجود با مدرک و تلاش برای تحقق آنها نیاز به طور مداوم کار بر روی طیف وسیعی از جبهه.

به تظاهر در غیر این صورت مبهم چالش واقعی که شهرستان ساکنان چهره. تحقیقات ما همچنین بر این واقعیت است که وجود دارد کمی سود در ایجاد سیستم های رسمی مالکیت خصوصی که فاقد مشروعیت اجتماعی.

در حالی که لاگوس ممکن است یک مورد شدید این پویایی موجب آن افراد به طور مستمر در ساخت ملک خود را ادعا می کند در حال تکرار در سراسر جهان است.

دانشمندان به طور فزاینده ای برجسته نیاز به خلاقیت بیشتر در فکر کردن در مورد اشکال غیر خصوصیسازی کنند تصرف زمین برای مقابله با فشارهای شهرنشینی. در این زمینه جمعیت زیادی برای یادگیری از لاگوس در مورد اینکه چرا حقوق مالکیت خصوصی هستند و به ندرت به اندازه کافی پیچیده برای منعکس شهری معاصر واقعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de