حشرات جلبک دریایی و آزمایشگاه-رشد گوشت می تواند مواد غذایی از آینده

جهان مواجه شده است و عمده بحران مواد غذایی که در آن هر دو به چاقی و گرسنگی در حال افزایش در این زمینه به سرعت در حال تغییر محیط. سازمان غذا و کشاورزی سازمان ارائه شده جایگزین منابع غذایی مانند جلبک دریایی و حشرات — به عنوان راه حل های ممکن برای این بحران است.

این دانشمندان و سیاست گذاران فکر می کنم که اگر تنها مصرف کنندگان در آغوش جلبک دریایی رژیم های غذایی و خوردن اشکالات این مشکلات می تواند حل شود. اما این تمام داستان است ؟

به عنوان یک گروه از مواد غذایی محققان امنیتی از دانشگاه گوئلف و Arrell مواد غذایی موسسه رویکرد ما این ادعا با احتیاط با شواهد علمی موجود در ذهن.

کمیسیون اروپا تعریف رمان مواد غذایی به عنوان کسانی که بدون سابقه مصرف در یک منطقه است. رمان غذاهای پدید آمده اند با چشم انداز نشست هر دو انسان و سیاره اهداف سلامت از طریق تغییر رژیم غذایی. سه نمونه های محبوب — آزمایشگاه-رشد گوشت حشرات کشاورزی و جلبک دریایی و آبزیان — افزایش محبوبیت در سال های اخیر در زمینه تغییر رژیم غذایی غربی.

تجربی تولید: آزمایشگاه رشد گوشت

آزمایشگاه رشد پروتئین نکردم بود در سال 2013 هنگامی که گوگل از بنیانگذاران سرگئی برین سرمایه گذاری 250,000 یورو برای ایجاد یک کشت برگر. طراحی و توسعه توسط داروشناس علامت گذاری پست برگر ساخته شده با استفاده از سرم جنين گاو و علنی در یک سخنرانی تلویزیونی رویداد مزه.

پس از یک رشته از آزمایشگاه رشد گوشت کسب و کار تبلیغ در سراسر شمال امریکا و اروپا با حمایت سرمایه گذاران از قبیل بیل گیتس و مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات.

-گوشت رایگان جایگزین های گیاهی برگر در حال رشد در محبوبیت است. (Shutterstock)

اکثر کشت گوشت در حال رشد در یک ترکیب اسیدهای آمینه طبیعی, عوامل رشد, قند و نمک از جنين گاوی خون و هنوز تحقیقات برای پیدا کردن کارآمد “حیوانات رایگان” روش رشد بافت های عضلانی.

اما آزمایشگاه رشد گوشت دارای پتانسیل قابل توجهی به عنوان یک جایگزین برای محصولات حیوانی است که نیاز به کشتار. در انجام این کار آزمایشگاه رشد گوشت می تواند مصرف کنندگان با ارائه گزینه گوشت مانند پروتئین است که کمتر در زمین و آب فشرده است. به طور همزمان کشت, گوشت “ماشین منگنه” به راحتی می توانید خیاط محتوای تغذیه ای متناسب با آرایه ای از نیازهای غذایی. حتی وجود دارد که برخی صحبت از ایجاد خانوار در مقیاس کشت گوشت سیستم.


ادامه مطلب: باید در آزمایشگاه رشد گوشت بود به عنوان برچسب گوشت هنگامی که آن را در دسترس برای فروش ؟


آزمایشگاه رشد گوشت بخش مواجه شده است و فشار را از صنعت دامداری به عنوان دیده می شود بحث بر بازاریابی از آزمایشگاه رشد گوشت به عنوان یک نوع گوشت. در حالی که کمتر از زمین و آب فشرده تر از معمولی دامداری فرآیندهای کشت تولید گوشت نیاز قابل توجهی از انرژی ورودی است.

به آزمایشگاه رشد گوشت و حتی بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار گزینه مورد نیاز است توجه در decarbonizing انرژی مورد استفاده قرار گیرد به قدرت این آزمایشگاه است. مطالعات متعدد به بررسی این بازار بالقوه برای کشت گوشت. در حالی که نتایج تا کنون مثبت قابل توجهی موانع باقی می ماند و نه دست کم از آن عبارتند از: نگرانی بیش از محصول طعم سلامتی و هزینه.

Entomophagy: با توجه به حشرات به عنوان غذا

حشرات به صورت یک بخش قابل توجهی از رژیم غذایی در سراسر جهان و به طور فزاینده ای مورد بحث به عنوان یک پایدار منبع پروتئین برای آینده است. بزرگترین مزرعه در آمریکای شمالی کمتر از دو ساعت خارج از تورنتو و تولید آرایه ای از کریکت و mealworm پودر و غلات بو داده تنقلات.

حشرات هستند پیشتاز در تلاش برای پایدار منابع پروتئین تولید همان مقدار پروتئین به عنوان معمولی و مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک با کمتری خوراک مورد نیاز است. مطالعات تخمین می زنند که حشرات نیاز به 25 برابر کمتر از زمین منابع برای افزایش بیش از متعارف و گوشت گاو و نیمی از انرژی و یک سوم از منابع آب.

از نظر تغذیه ای گونه های متعددی از حشرات سرشار از کلید پروتئین و ریز مغذی ها و مواد معدنی اگر چه تغذیه ای پروفیل تغییر به طور قابل توجهی در طول های مختلف مراحل زندگی از حشرات مختلف.

سرخ شده با چوب کرم با مرغ رول: سرآشپزها هستند شامل حشرات در غذاهای خود را. (Shutterstock)

در مقیاس بزرگ حشرات کشت نیاز به امن منابع تغذیه (مخلوطی از سبزیجات و میوه یا دانه) و همچنین زمین انرژی و منابع آب. زباله های آلی جریان ممکن است مورد استفاده به عنوان مواد غذایی برای حشرات مطرح شده برای مصرف انسان است. محققان نامشخص باقی می ماند اگر حشرات مطرح شده در این رژیم غذایی تجمع مایکوتوکسین ها — ترکیبات سمی تولید شده توسط برخی از قارچ ها.

افرادی که آلرژی نسبت به بندپایان مانند خرچنگ همچنین ممکن است آلرژی به حشرات دیگر. فلزات سنگین شناخته شده است به جمع آوری در برخی از کشت انواع, حشرات, بالا بردن نظارتی و نگرانی های بهداشتی. در حالی که وجود دارد این است که خیلی علاقه به کاوش در درک مصرف کننده از “grossness” از حشرات نیز وجود دارد نکات: چگونه از آن آسان است به طبخ با حشرات دسترسی به مواد تشکیل دهنده و یا دستور العمل نمونه.


ادامه مطلب: آن را نه فقط ” yuck عامل قرار می دهد که مردم خوردن حشرات


یک طرف از جلبک دریایی?

طولانی تثبیت بخشی از بسیاری از شرق آسیا, رژیم غذایی, جلبک دریایی دارای چندین پتانسیل استفاده به عنوان غذای انسان و خوراک دام و انرژی زیستی و عوامل ضخیم مانند آگار و حاد. در سال 2015 جهانی جلبک دریایی تولید بالغ 30.4 میلیون تن خیس-وزن قابل توجهی در تولید بالقوه در آبهای مرز شمال امریکا و اروپا و استرالیا.

در جدا کردن صندلی فله تولید محصولات کشاورزی به دریای محیط تاثیر کشاورزی بر منابع زمین, زمینی, تنوع زیستی و مواد مغذی دوچرخه سواری می تواند به حداقل برسد. جلبک دریایی و آبزیان و بدون استفاده از (و یا ناچیز) منابع آب, و می تواند واقع در بیابان های ساحلی مناطق.

به شدت کشت جلبک های دریایی را جذب مقدار قابل توجهی از کربن از آب اقیانوس در علاوه بر این به بیش از حد مواد مغذی منتشر شده از طریق زمین های سنتی مبتنی بر سیستم های کشاورزی. چند انتخابی پرورش انواع جلبک دریایی عرضه طیف وسیعی از میکرو مواد مغذی و ویتامین ها و پروتئین مشابه مشخصات به سویا.

Wakame یک نوع خوراکی از جلبک دریایی استفاده می شود در طب سنتی غذاهای ژاپنی است. (Shutterstock)

جلبک دریایی و آبزیان مانند انواع دیگر کارخانه, کشاورزی, خطرات طرفداری از یک انتخاب چند نژاد از بالا انجام گیاهان. کاهش تنوع گونه های جلبک دریایی می تواند به افزایش حساسیت سیستم های کشت به آفات. فشرده سیستم های کشت نیز ممکن است تاثیر منفی محلی عملکرد اکوسیستم اگر چه یکپارچه جلبک دریایی و mariculture سیستم می تواند حمایت فراوانی از زندگی آبزیان است. در حالی که جلبک دریایی است که یک جزء اصلی از بسیاری از رژیم های غذایی در جهان بالقوه آن در بسیاری از نقاط آمریکای شمالی و اروپا بکر و دست نخورده باقی مانده است.

وجود ندارد و تنها راه حل برای مسائل پیچیده مانند امنیت غذایی. این مهم است که به تأمل در چگونه ما انتخاب های غذایی ما تاثیر و سلامت است که از این سیاره است. رمان غذاهای شروع به تحت تاثیر این انتخاب; روشن است که رمان غذاهای بسیار مهم و تعیین کننده بخشی از راه حل بحران مواد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>