آلوده کانادا خدمه در COVID-19 کشتی کروز باقی می ماند پردازنده 228 مسافر عودت

تورنتو — یک “مقدار محدود” از کانادا خدمه پردازنده شاهزاده بزرگ کشتی کروز را آزمایش مثبت برای COVID-19 وزیر خارجه شامپاین تایید کرده است.

هواپیمای حامل 228 کانادا مسافران از coronavirus-آمار کشتی فرود آمد در CFB ترنتون برای قرنطینه پس از آنها عودت از آمریکا

اتاوا اجاره یک جت به تخلیه 237 کانادایی از کشتی در کالیفرنیا که در آن کشتی حمل 3,500 مسافران لنگر انداخت در روز دوشنبه. تعدادی از کانادا مسافران مانده در ایالات متحده آمریکا با شرایط پزشکی مرتبط به coronavirus.

آلوده کانادا خدمه باقی خواهد ماند در کشتی, امور خارجه, وزیر Francoise-Philippe شامپاین گفت: اما ارائه تعداد زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار.

حدود 1100 شاهزاده خانم خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در قرنطینه و تحت درمان روی عرشه کشتی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

“ما برخی از اعضای خدمه یک مقدار بسیار محدودی از اعضای خدمه که آزمایش مثبت است که کانادا در کشتی باقی خواهد ماند و در کشتی مطابق با پروتکل که توافق شده است توسط CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) و محلی و مقامات دولتی در آمریکا” وزیر شامپاین گفت.

شاهزاده بزرگ برگزار شده بود خاموش سواحل کالیفرنیا پس از 4 مارس به دلیل شواهدی وجود دارد که این زمین پرورش برای بیش از 20 عفونت به سفر قبلی با توجه به آسوشیتد پرس.

دولت کانادا در بیانیه ای گفت که مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن به هواپیمای چارتر ترنتون.

“اگر آنها در این نمایشگاه علائم آنها نمی شود مجاز به هیئت مدیره شد و به جای آن بیشتر ارزیابی برای تعیین گام های بعدی” بیانیه بخوانید.

کانادا از مسافران در حال حاضر در ترنتون صورت 14 روز در قرنطینه قبل از آنها می تواند بازگشت به خانه.

“پس از فرود بازگشت مسافران بودند به نمایش در CFB ترنتون با قرنطینه افسران و پس از آن ملاقات با افسران سازمان خدمات مرزی کانادا” یک دولت خواند.

“آنها خواهد بود موضوع را به 14 روز دوره قرنطینه و تحت همان پزشکی ارزیابی و نظارت به عنوان کسانی که کانادایی ها که قبلا عودت از ووهان چین و ژاپن است.”

یکی دیگر از شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس.

الماس شاهزاده حمل در اطراف 3,700 مردم شد این سایت از بزرگترین COVID-19 شیوع در خارج از چین با بیش از 600 مورد تأیید ویروس. مسافران تحت قرنطینه در این کشتی در یوکوهاما از اوایل فوریه.

از 256 کانادا از مسافران در هیئت مدیره است که کشتی 48 آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفته شد و به بیمارستان های محلی در ژاپن برای درمان بیشتر.

از 129 کانادا مسافران تخلیه توسط دولت منتقل شدند با اتوبوس به کرن را NAV مرکز بزرگ هتل و مرکز کنفرانس دوم 14 روز در قرنطینه.

با فایل های از CTV آدم وارد و جکی Dunham

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de