تورنتو — تحقیقات جدید نشان می دهد نوزادان که در معرض تمیز کردن محصولات هستند بیشتر احتمال ابتلا به آسم و خس خس بعد از آن در زندگی است.

مطالعه منتشر شده در سهشنبه در Canadian Medical Association Journal استفاده از کانادا سالم نوزاد طولی توسعه (کودک) مطالعه کوهورت برای تعیین سطح از محصول تمیز کردن قرار گرفتن در معرض برای 2,022 کانادا نوزادان در سه ماه اول زندگی خود را..

سپس محققان ارزیابی کودکان در سن سه سالگی به تعیین اگر آنها تا به حال توسعه یافته آسم و خس خس یا آلرژی است. محققان یک ارتباط اولیه قرار گرفتن در معرض به تمیز کردن محصولات و خطر ابتلا به آسم و خس خس هر چند به نظر می رسد هیچ گونه اتصال به آلرژی است.

“ما نمی توانیم بگویم که مارک در حال بدتر از دیگران بر اساس دادههایی که داریم اما ما فکر می کنیم که این یافته ها به اندازه کافی بگویم که شاید آنها باید با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و یا پیدا کردن راه هایی برای به حداقل رساندن خطر است که می آید با این مواجهه” Jaclyn پارک های این مطالعه منجر نویسنده و دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه سیمون فریزر در دانشكده بهداشت دانشگاه علوم گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی.

پارک گفت: مطالعات قبلی نگاه قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی در میان افرادی که پاک برای زندگی, اما این اولین بار است که در نگاه به قرار گرفتن در میان نوزادان است. مطالعه بودجه توسط Canadian Institutes of Health Research, و آلرژی ژن و محیط شبکه ای از مراکز تعالی.

محققان معتقدند مواد شیمیایی در این محصولات می تواند باعث التهاب مسیرهای سیستم ایمنی بدن و در نوبه خود آسیب تنفسی پوشش است که می تواند منجر به آسم و خس خس.

آنها نشان می دهد خواندن برچسب محصولات تمیز کردن و انتخاب کسانی که با کمتر از مواد تشکیل دهنده. آنها همچنین توصیه می کنند اجتناب از بطری اسپری که حمل یک خطر بالاتر است.

“به جای پاشش آنها, شما باید آنها را در یک پارچه به جای” پارک گفت. “شما همچنین می توانید نگاه کنید به شستشو سطح پس از شما تمیز با آن است.”

آمریکا همکاری انجمن ریه توصیه می کند در برابر استفاده از محصولات با ترکیبات آلی فرار عطر و دیگر مواد محرک; نه ایالات متحده و نه در کانادا نیاز به شرکت ها را به لیست تمام مواد تشکیل دهنده در محصولات خود را.

پارک گفت که او می خواهم برای دیدن که تغییر و می خواهم برای دیدن برچسب های هشدار دهنده اضافه شده به بطری از محصولات تمیز کردن.

“من می خواهم مردم به سوال این ایده که زمانی که آنها راه رفتن به خانه و آن را مانند بوی تمیز کردن محصولات شما نباید لزوما ‘آه این خانه بسیار تمیز و عالی” او گفت:. “من می خواهم مردم به بوی آن و فکر می کنم:” آه خوب آنها فقط تمیز و این آلاینده ها در هوا که من بو.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو