بقیه خانواده دستور برای نگه داشتن یک فاصله امن تماشا دادرسی از دور: Firos ایستاده به تنهایی و توسط یک تپه تازه زمین ندبه اسلامی دعوت به نماز از طریق ماسک خود را.

دو هفته قبل از سالم 46 ساله مادر دو و خنده در یک خانواده تفرج در باندونگ غرب Javan شهرستان توسط زمینه های توت فرنگی و آتشفشان.

در حال حاضر او یک شماره در یک لیست در حال رشد یکی از 26 اندونزی پزشکان کشته COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

“من متاسفم درخواست او را برای رفتن به مدرسه پزشکی گفت:” بمبنگ Purnomo او ویران 72 ساله ، “من صادقانه هنوز گریه هر زمان که من از او فکر می کنم.”

یک ماه پس از ثبت اولین مورد اندونزی با 3,293 عفونت و 280 مرگ و میر است که کمترین تلفات در آسیا پس از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته اگر چه کارشناسان بهداشت و ترس از آن می تواند بسیار بالاتر است.

مرگ 26 پزشکان و نه پرستاران مبارزه با این بیماری همه گیر در اندونزی وسیع کشور در حال توسعه از 260 میلیون نفر است دامن زد اضطراب در مورد سیستم بهداشت و درمان آمادگی لازم برای مقابله با آن است.

در ایتالیا که در آن شمارش از عفونت در حال نزدیک شدن است 140,000, 96 پزشکان فوت کرده اند. اما وجود داشته اند هیچ یک در میان 4,119 موارد در اندونزی و جنوب شرقی آسیا همسایه از مالزی.

“اندونزی بود نه به خوبی آماده در ابتدا و ما نیز نمی باید مقدار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)” گفت: Prijo Sidipratomo از اندونزی, انجمن پزشکی. “به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان فوت کرده اند.”

اندونزی وزارت بهداشت و coronavirus گروه ضربت کاهش یافته است به نظر پزشکان مرگ و میر.

رئیس جمهور Joko Widodo تسلیت گفتند و ستایش از خود گذشتگی پزشکان که درگذشت. او اعلام کرد مشوق های مالی برای حرفه ای پزشکی و پرداخت برای خانواده های کارگران کشته شده توسط این بیماری است.

اما خواستند تا به مقاومت سخت مستندات به جای اصرار اندونزیایی به اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات و در خانه بمانند.

“این کشور در حال حاضر در معرض ویروس اما هیچ کس متوجه باشند تا ماه مارس” Sidipratomo اضافه شده است. “رئیس جمهور بود نه تهاجمی و وزیر بهداشت گفت: از آن خواهد بود درست است.”

در حال حاضر جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور مسابقه در برابر زمان برای جلوگیری از گسترش.

بیمارستان در سراسر مجمع الجزایر هستند بیمار مجهز و فاقد تخت کارکنان پزشکی و مراقبت های ویژه امکانات وادار کردن برخی از پزشکان به مد موقت دنده با استفاده از بارانی و خود را با ماسک.

“دولت خواسته است تمام صنایع به PPE در اندونزی, اما در حال حاضر ما در حال رقابت با ویروس خود گفت:” Sidipratomo. “ویروس است و سریع تر از ما. بنابراین من حدس می زنم ما دچار مشکل هستند.”

دولت نیاز به عمل سریع به خصوص در خارج از پایتخت گفت: ادیب Khumaidi معاون رئیس اندونزیایی پزشکان انجمن.

“جاکارتا بسیاری از پزشکان اما اگر این اتفاق می افتد در Sulawesi, Ambon, Maluku و پاپوآ” او افزود: نامگذاری برخی از اندونزی مناطق پرت و دور افتاده. “این خواهد بود یک مشکل بزرگ است.”

تسلیم در عرض یک هفته

اولین بار, دکتر, در, خانواده, Purwarini شد رئیس منابع انسانی در شمال جاکارتا بیمارستان اما او شروع به درمان بیماران در هنگام وقوع ضربه.

پس از یک نگرانی X-ray با Purwarini بررسی می شود خودش را به بیمارستان گفت: پدر او بازنشسته کارمند. به عنوان وضعیت او بدتر شده او منتقل شد به بیمارستان های مختلف است که ارائه یک ونتیلاتور اما تسلیم در عرض یک هفته.

مرگ پزشکان و پرستاران تبدیل شده اند این ویروس در پاسخ به یک نقطه درد اندونزی برای حرفه ای پزشکی.

“با هم صحبت میکنیم و ما فکر می کنیم وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار از یک مستند گفت:” Sidipratomo.

بعد از دخترش از مرگ Purnomo نیز دست و پنجه نرم کردن با واقعیت از این بیماری همه گیر.

“من ماشین و یک خانه,” او گفت: چسبیده به قاب عکس او نخستزاده “اما که هیچ معنی اگر دختر من گذشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو